22-ро СОУ

  • 103 029
  • 492
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 816
Има вече инфо за откриването на учебната година на сайта......първокласниците,ще трябва да са там във 08:15 по кабинети за провеждане на ЧК.Официалното откриване е от 09:00ч.
1а - к. 29- г-жа Кръстева
1б - к. 30-г-жа Томова
1в - к. 31 - г-н Димитров
1г - к. 32 - г-жа Атанасова

# 211
  • Мнения: 140
Мами, купих риза, пуловер, и пуловер без ръкав с вратовръзка. казаха ми, че панталони няма за момчетата. Възможно ли е или не съм разбрала?
Всичко излезе 75 лв.

Да, аз също разбрах от дамата в магазина, че за момчетата няма да има панталони към униформата, но като цяло мисля да се придържам към сивия цвят за долнище по подобие на поличките за момичетата.
Апропо, ако някой търси кафяв пуловер, сходен на този от униформата, но от чист памук (личното ми схващане е, че не искам изкуствени материи в облеклото, с кето ще са цял ден децата ми), има ги в английските сайтове за училищни униформи и то дори излизат по-евтини от тези от пан, които предлагат в ТПК Димитър Благоев.

# 212
  • София
  • Мнения: 816
Кои са тези сайтове Мария,моля линк Hug

# 213
  • София
  • Мнения: 56
Моля дайте линк за тези дрешки - направо качеството и материала е ...под всякаква критика!!!

# 214
  • Мнения: 4 204
Моля дайте линк за тези дрешки - направо качеството и материала е ...под всякаква критика!!!

Но за сметка на това цените саааа ......... космически, като за топ качество.
За мен лично е обидно да купувам от тези униформи.

Големия ми син учеше в 22- ро до 4 клас. В 1 клас купихме униформа, която е обличана макс 10 пъти. Сега малкия е 2 клас там. Ще облече ризата на 15- септември .
Пуловерчето без ръкави вероятно ще може да носи и тази година.

До края на 2 клас, както и в 3-4 клас ще е само с вратовръзка от униформата. Поемам отговорност за наказания и мъмрения.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 21:34 от gerka

# 215
  • Мнения: 4 192
Моля дайте линк за тези дрешки - направо качеството и материала е ...под всякаква критика!!!

Но за сметка на това цените саааа ......... космически, като за топ качество.
За мен лично е обидно да купувам от тези униформи.

До края на 2 клас, както и в 3-4 клас ще е само с вратовръзка от вратовръзката. Поемам отговорност за наказания и мъмрения.
Peace Ставаме 2. Вратовръзката обаче не ти ли прилича на примка на въже за бесене? Мислех и аз да ходи само с нея, но видът й ме втрещи, тя е направо опасна!!!!!!! Twisted Evil Обмислям също да се свържа със защита на потребители за тая връзка- знам, че спираха партиди от опасни дрехи с някакви връзки, които можели евентуално да се навият около врата. Ами това е директно на клуп около врата! Едно дръпване и........? И това- УНИФОРМА! #Crazy

# 216
  • Мнения: 4 204
Не съм и обръщала голямо внимание. Слагана е и тя 5-6 пъти общо от двамата.

# 217
  • София
  • Мнения: 56
Моля кажете мами с какво ходят децата на училище. На родителската среща казаха, че държат на горната част на униформата, т.е. ризата и в по-студените дни пуловера, но дните след 15.09 го дават да е около 29 C и се чудя с какво ще пускам дъщеря ми на училище. Да не говорим, че за момиче в бежово и кафяво почти няма панталони, ако трябва да се спазва цветовата гама на униформата.

# 218
  • София
  • Мнения: 816
Тъмни панталони и поли,това ще носим ние....по-дебелите чорапогащници и панталони в тъмен цвят за по-студените дни.За горещите полата и  бяла блузка,няма да я мъча със сигурност.....
Да качеството е покъртително за тези цени,още не е омекнала ризата стои като ламаринена....

# 219
  • Мнения: 7 821
Моля кажете мами с какво ходят децата на училище. На родителската среща казаха, че държат на горната част на униформата, т.е. ризата и в по-студените дни пуловера, но дните след 15.09 го дават да е около 29 C и се чудя с какво ще пускам дъщеря ми на училище. Да не говорим, че за момиче в бежово и кафяво почти няма панталони, ако трябва да се спазва цветовата гама на униформата.

Моя ще ходи с дънки, тениската с късия ръкав и дънково яке. Когато застудее - суитшърт с бели ръкави, пуловера без ръкавите и пак дънки или джинси, ако е съгласен. Баткото мразеше пуловерчетата и ги сваляше в училище, след като ги проверят на вратата, а втория срок, когато не ги проверяваха спираше да ги носи изобщо.

# 220
  • Мнения: 140
Момичета, намерих същите пуловерчета, разбира се без емблемата, в Asda на почти никакви цени, а са 100% памук. Имат доставка до бг и смятам тях да носи за горнище, сив панталон за долнище. Под пуловера мисля да е с бели поло шъртс (блузи с якички тип лакоста, които на визия под пуловера го докарват на ризки, но с преимуществото, че са по-мекички и не искат гладене), отново ги има в Асда с къс и дълъг ръкав. При желание може да се организираме за групова доставка.

# 221
  • Мнения: 4 204
Аз ще се включа в груповата доставка. Само ми кажете ден по- рано, за да разгледам.

# 222
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз ще се включа в груповата доставка. Само ми кажете ден по- рано, за да разгледам.
И аз съм ЗА.
Дай линк моля, да разгледам.  Peace

# 223
# 224
  • София
  • Мнения: 816
Уау,та цените тук са наполовина....въобще аз май побеснях......ама много.....това е обир....и в тези дни,да се дават такива пари за униформа......май ми се струва,че някой е сключил изгодна сделка.....

Общи условия

Активация на акаунт