22-ро СОУ

  • 103 062
  • 492
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 8 932
За първия учебен ден следете сайта на училището, скоро ще изкарат инфо, кога започва.
За униформата - официална само първия ден, но дори и тогава не всички я носят. А и не е вярно това за връщането и закъсненията заради липсващ елемент. Само ако много настоява зам.директорката обличат бялата тениска с емблема  или грозния кафяв пуловер. Дъщеря ми също е пети клас.

# 316
  • София
  • Мнения: 376
Благодаря ви! Тъкмо се чудех как сред зима ще ходи с тази поличка... Simple Smile
А на 15.09. - как намираме класната и класа? Влизаме в училището да си ги търсим или някъде на двора се събираме първо, това за онзи 1ч. преди официалното начало Simple Smile

# 317
  • Мнения: 15 459
Благодаря ви! Тъкмо се чудех как сред зима ще ходи с тази поличка... Simple Smile
А на 15.09. - как намираме класната и класа? Влизаме в училището да си ги търсим или някъде на двора се събираме първо, това за онзи 1ч. преди официалното начало Simple Smile

Вас в коя паралелка са ви приели?

# 318
  • София
  • Мнения: 376
5 "г" клас.

# 319
  • Мнения: 4 204
22 е с нов Директор.

# 320
  • Мнения: 356
Много интересно. Вече не е госпожа Михайлова?

# 321
  • Мнения: 15 459

Мерси. Аз така и не разбрах в крайна сметка ще има ли прегрупиране на учениците в 5-ти клас спрямо втория чужд език или не


Да - обявиха го на страницата си във ФБ. Но не разбрах кой ще е новия директор

# 322
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Здравейте,

да попитам има ли родители на новоприети осмокласници? Днес ходихме за униформа и закупухме три елемента - пола, риза и пуловер. Имате ли представа всичко ли е задължително, тъй като предлагаха и разни блузи с къс и дълъг ръкав, тип лакоста?

# 323
  • София
  • Мнения: 4 884
mariaki, аз съм мама на осмокласник. Не мога да ти бъда много полезна с актуална информация за униформите, но ние специално купихме само риза и с това ще останем. Моя позната има дъщеря, която е една година преди нашите деца. Тя каза, че никой в ежедневието не носи униформа и реално това са излишно похарчени пари. Затова и аз ще остана само с покупката на ризата. По телефона ми казаха, че на първия учебен ден не е задължително децата да са с униформа, ако още нямат закупена такава. В тая връзка синът ми ще ходи по тениска и дънки.

# 324
  • Мнения: 15 459
Аз купих униформа за 1-ви клас. Сега ще взема една за 5-ти и после, ако продължи и гимназията там ще взема една за 8-ми клас. Наистина няма смисъл да се харчат пари, защото никой не я носи. В 1-ви клас купих две, защото казаха, че е задължително всеки ден да се носи поне един елемент от нея, а до средата на октомври само сина ми и още едно дете от класа го спазваха. А качеството наистина е доста лошо

# 325
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
mariaki, аз съм мама на осмокласник. Не мога да ти бъда много полезна с актуална информация за униформите, но ние специално купихме само риза и с това ще останем. Моя позната има дъщеря, която е една година преди нашите деца. Тя каза, че никой в ежедневието не носи униформа и реално това са излишно похарчени пари. Затова и аз ще остана само с покупката на ризата. По телефона ми казаха, че на първия учебен ден не е задължително децата да са с униформа, ако още нямат закупена такава. В тая връзка синът ми ще ходи по тениска и дънки.
Благодаря, добре че не купихме и останалите неща. Аз също не виждам  големите учениците с униформи, тъй като работя съвсем близо. От училището ми казаха, че първия учебен ден не е задължителна униформата, но през учебната година държат детето да е поне с един елемент. И ние ще ходим с дънки:)
Ще изчакаме да видим какво ще кажат в последствие, но ми се струва, че ще е излишно харчене на средства.

# 326
  • София
  • Мнения: 4 884
mariaki, пиши ми на лични.... Може да се окаже, че децата ни са в един клас.

# 327
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз живея на 50 м от училището и досега не съм видяла ученик от горните класове с униформа, дори и елемент не носят.

# 328
  • София
  • Мнения: 376
Съвсем се обърках с тези униформи. Ние тъкмо отиваме да купуваме... и силно се чудя какво точно да купя вече...

# 329
  • Мнения: 15 459
Съвсем се обърках с тези униформи. Ние тъкмо отиваме да купуваме... и силно се чудя какво точно да купя вече...

Аз лично тази година ще купя цялата униформа за първия учебен ден и официалните празници. А от следващата ще взимам само риза и елече, когато тези му станат малки

Общи условия

Активация на акаунт