Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за школа "Междучасие"

• 121 695
  • 592
  •   1
Отговори
# 585
От първи клас има в Забавна математика и в Да Винчи. Поне за тях знам.

# 586
Влизам, за да споделя пресни впечатления. Учителите са добри, обясняват много добре, но си препускат през материала, както в училище и ако някое дете има нужда от допълнителни обяснения /особено по математика/, ще се наложи да отиде и при частен учител, за да му се обърне специално внимание.
НО, ако тази учебна година тръгне дистанционно, както се говори, горещо НЕ ви препоръчвам точно тази школа. Много сериозно се изложиха с дистанционното обучение, както и с резултатите от пробните изпити. Дистанционното обучение се провеждаше в часове през седмицата, в които сина ми трябваше да има онлайн часове в училище /въпреки, че беше записан в съботната им група/ и не можеше да присъства. Пращаха му часа да го гледа на запис, което е пълен абсурд, защото, ако има някакви въпроси, няма как да ги зададе. А пък резултатите от последните пробни изпити така и не дойдох - поне аз така и не ги получих. А други майки ги получиха около 3 - 4 дни преди НВО, което е пълен абсурд, защото не остава време да се коригират децата там, където има проблеми

Така че хубаво си помислете за Междучасие, тъй като дистанционното преподаване явно няма да е мираж през следващата година и изобщо не е за подценяване, когато става въпрос за подготовка за НВО

Успех!

# 587
  • София
Още едно мнение за курсовете само по БЕЛ, тъй като на тях бяха моите близначки.
Ние бяхме при Петър Алексиев и двете са много доволни. Часовете им бяха в неделя и така и си останаха по същото време и по време на дистанционното обучение. Едната близначка редовно питаше учителя ако нещо и е неясно и получаваше отговор с който и се изясняваха нещата на момента. Резултатите от ПИ се получаваха в упоменатият срок и никога не е имало сериозно забавяне.
Предполагам, че част от проблемите при Lady Cassiopeia Duval са били свързани по-скоро с натоварването на учителя при който са били.

# 588
  • София
Да изкажа и моето мнение за Междучасие.
Уроците на дъщеря ми бяха в неделя, но с ДО се преместиха през седмицата. Хубавото е, че и за двата предмета имахме по два резервни варианта като дни и часове, сиреч ако си зает в единият ден имаш не един а два пъти за наваксване.
Другото което много се хареса на детето, че часовете минаваха спокойно и приятно.
Резултатите само на едно ПИ по БЕЛ закъсня, но г-на беше предупредил.
Едиствената ми забележка ако може да е такава е за ПИ по математика, доста е труден и над средното ниво и не ни даде реална преценка къде е детето реално.

# 589
  • София
Също положително мнение за Междучасие. Часовете през ДО не се промениха, веднага се организираха, а и пращаха линк със запис, ако си пропуснал. Чудесно отношение. Само пробните по МАТ трябва да са по-леки, не като за ученици от СМГ.

# 590
  • София
Да Bazel, много добре си го казала за математиката. Другото което се сетих е, че  през цялото време имаше служител на Междучасие.

# 591
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
Влизам, за да споделя пресни впечатления. Учителите са добри, обясняват много добре, но си препускат през материала, както в училище и ако някое дете има нужда от допълнителни обяснения /особено по математика/, ще се наложи да отиде и при частен учител, за да му се обърне специално внимание.
НО, ако тази учебна година тръгне дистанционно, както се говори, горещо НЕ ви препоръчвам точно тази школа. Много сериозно се изложиха с дистанционното обучение, както и с резултатите от пробните изпити. Дистанционното обучение се провеждаше в часове през седмицата, в които сина ми трябваше да има онлайн часове в училище /въпреки, че беше записан в съботната им група/ и не можеше да присъства. Пращаха му часа да го гледа на запис, което е пълен абсурд, защото, ако има някакви въпроси, няма как да ги зададе. А пък резултатите от последните пробни изпити така и не дойдох - поне аз така и не ги получих. А други майки ги получиха около 3 - 4 дни преди НВО, което е пълен абсурд, защото не остава време да се коригират децата там, където има проблеми

Така че хубаво си помислете за Междучасие, тъй като дистанционното преподаване явно няма да е мираж през следващата година и изобщо не е за подценяване, когато става въпрос за подготовка за НВО

Успех!

Абсолютно подкрепям впечатленията ви! Липса на каквато и да било обратна връзка, изпяване на материала с видео уроци. Не успяха да се организират за предварителните изпити, 2 месеца чакане на резултат и след поредното ми позвъняване ми бе обяснено, че не бил важен резултата...а по-важно било детето да си учи материала.
Разочароваха ме определено!

# 592
Здравейте! Дали има някой, който може да сподели впечатления за г-жа Вероника  Матеева по Математика и г-жа Елена Петрова по БЕЛ. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт