ОКТОМВРИЙКИ - Тема 10

  • 26 234
  • 745
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 532
По темата с пазаруването - днес ми казаха, че във Вис Виталис имало отстъпки за всяка следваща покупка, знаете ли как става, с карта ли е и въобще има ли такова нещо?

# 46
  • Мнения: 38
Да се похваля и аз, най-после започнах да усещам бебо, крайно време беше да се поразмърда мързелчето  newsm62
Фолиевата киселина док ми я спря в четвъртия месец, а от втория  пия супле маман, опаковките са за общо 4 месеца. Много се чудих дали да пия витамини толкова време, но все пак решех, че ще слушам лекаря.

# 47
  • Мнения: 13
Записвам се да не ви изпусна  Grinning

# 48
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен. Благодаря за новата тема   bouquet
И аз преди малко се върнах от ФМ и се оказа, че вместо момче (както ни бяха казали в 12 седмица) ще си имаме момиченце.  Grinning Всичко с нея е наред и съм много щастлива. Аз също още не съм купувала нищо. Приятна вечер!
Моля да ме оцветите в розово на първа страница.

# 49
  • Мнения: 669
Здравейте и от мен. Благодаря за новата тема   bouquet
И аз преди малко се върнах от ФМ и се оказа, че вместо момче (както ни бяха казали в 12 седмица) ще си имаме момиченце.  Grinning Всичко с нея е наред и съм много щастлива. Аз също още не съм купувала нищо. Приятна вечер!
Моля да ме оцветите в розово на първа страница.


Честито момиченце - ще обличате роклички  Laughing
Ей дано и на мен така да ми кажат, като отида на ФМ. Laughing Praynig

# 50
  • Мнения: 174
Пух,дай линк на количката,така нищо не ми говори Simple Smile
Някой беше питал за Пегперего колички,здрави са,моята кръстница имаше  Pegperego Pliko с четири двойни гуми (800 лв.) страшно неманеврена количка,когато са отключени предните гуми не могат да се вкарат в правия път,двете тръгват в различни посоки,можеше да се бута само със заключени предни гуми и съответно като завива вдига количката на задните гуми и я завърта.Много се измъчи моята кръстница и аз съм опитвала да я бутам,мъчение си беше.

# 51
  • Мнения: 397
Здравейте,
да се запиша и аз в новата темичка, благодаря  newsm51.
Аз да си кажа, че витамини, фолиева и магнезий не пия.
Взимам в момента Шуслерови соли 1,2,7 и 8. Предписа ми ги хомеопат.
Изследванията са ми вече наред, втори път пускам за последните две седмици,
няма белтъци и бактерии  Mr. Green.
И аз не съм започнала с покупките, като не смятам едни чорапки преди няколко дена,
и една сладурска пелена, купена преди да забременея. Историята е много смешна, купих я за бебето на приятелка, но толкова ми хареса, че купих друго за него, а пелената задържах.
И най-важното е, че е момчешка- със син кант, самолетчета и колички, предчувствие сякаш.
Лека нощ, момичета!

# 52
  • Мнения: 532
Ето я: Britax B-Agile Peace Харесва ми, че е с опции за кош за новородено и кошница за кола, които се монтират върху рамата. Малко е кофти, че всичко се купува отделно, но пък като обща цена пак стъпва под тази на полските дори.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 360
записче
и моята количка отпред е с 2 малки гуми,бях свикнала с триколка,но и с тази чувството е еднакво
На Бритакс имах столче за кола и бях много доволна
Честито на видялите пола

# 54
  • Мнения: 174
Добър ден!
Пух,не мога да ти дам инфо от първа ръка за количката,нямам познати с такава.На мен ми харесва,гледам по улиците повечето колички са с такава рама с големи гуми отзад и две по-малки отпред.Лично аз ако количката има напълно легнало положение не бих купувала кош за новородено  Peace
Аз мислех още отсега да си купувам лятна количка,но засега ще изчакам.Всеки ме пита какво да купим за бебето,а аз имам всичко (стерилизатор,кенгуру,помпа за кърма,шезлонг,люлка,количка,кош за кола,кошара,играчка за кошарата,дрехи и т.н.)

# 55
  • Мнения: 619
Здравейте  Hug
Аз да си кажа, че в понеделник имам час за ФМ, дано всичко е наред  Praynig
Моята количка е с предни големи двойни гуми, задните са пак големи, но единични и съм нямала никакъв проблем- никога не съм  заключвала предните. Страшно маневрена - за Jane Nomad става дума   Crazy Искам да кажа, че не при всички колички има проблем с предни двойни гуми  Peace
За дрешките- наистина момичета имат си разлика в размерите, внимавайте  Twisted Evil Аз лично в началото само с български бодита, гащеризончета и ританки съм го обличала моя хубавец и съм изключително доволна от качеството  Peace Нито са се свили, нито са избелели, нито пък са били широки. Но пак има разлика между различните български фирми в качеството и кройката  Peace
Честито на всички с хубави новини от прегледите  Hug

# 56
  • Мнения: 174
Специално за Pegperego Pliko писах,че не е маневрена количката,ако някой се е насочил към модела да го има предвид  Peace
Честито за часа,ще чакаме да се отчетеш с добри новини  Hug

# 57
  • Мнения: 0
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10454&cat=66
Аз питах за Peg Perego, защото я разгледах на живо в един магазин на бул.България.С един кош е,който има напълно  легнало положение, 4 единични гуми от каучук, сгъва се като чадър много лесно, цена около 820 и нагоре в зависимост какъв кош точно си избереш.
 Peg Perego Pluko Switch Easy Drive Scozia 2012.
  Много се затруднявам да си избера количка- направо ужас

# 58
  • Мнения: 7
ДА и аз да се впиша.Добро утро на всички мами желая ви спокоен,усмихнат и ползотворен ден   bouquet

# 59
  • Мнения: 91
Въпрос към тези, които са били при Томова на ФМ: колко струваше прегледът?

Общи условия

Активация на акаунт