Магията на изтока - 21

  • 38 184
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 4 456
нощен гост, на мен пък ми беше логичен края. В живота по-реално е да се случи точно това. Да срещнеш първата си любов след толкова години, често не това, което очакваш и в повечето случаи само си разваляш хубавите спомени.
Скрит текст:
Aз останах с впечатлението, че тя го потърси, защото имаше чувства към него. А и си личеше, че и той изпитва такива към нея, затова казах, че не ми хареса края, имайки предвид, че според това, което разбрах  причината да не останат заедно е, че той щеше да се жени.  

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 20:34 от нощен гост

# 31
  • BG
  • Мнения: 4 456
 Joy Joy Joyдането, така му се пада на Джун, като знае много да приказва - майтапя се  Grinning
Обаче Jonghyun си мисля, че ще е добре да го уредят с няколко боксови мача да разтовари малко напрежението, какъв беше тоз екстаз, каква беше тази нирвана Shocked
Дай още  Praynig Praynig Praynig
Май скоро няма да гледам 3 еп. Joy

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 20:26 от нощен гост

# 32
  • Мнения: 6 743
Ако ме питаш мен не му трябва боксов мач, ами някоя по-разкрепостена мацка Joy.


Я да успокоя малко страстите с нещо много мило и човешко. Затова ги обичам тези момчета. Момиченцето е сляпо, но те го накараха да се почувства центъра на света.

# 33
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Мда , на второ гледане оранжевее "синята китара". дането, мерси,  Laughing значи това се случва в този момент, хехе стават такива неща и не рядко. Падането сигурно боли и дано не е пострадал много но човек несъзнателно се  Simple Smile
Спам е
Скрит текст:
но понеже за такъв гаф винаги ми изплува едно изпълнение live  на I Just Can't Stop Loving You - Live In Brunei 1996  и се  Joy. Тази певица е само за този концерт на тази песен, самия концерт е специален и така да се каже е извън турнете. От друга страна особеност на Майкъл е краен перфекционизъм. Та по време на песента настава объркване на кой кои строфи пее и към края изпълнението зацикля , така да се каже,  Joy .

Мда, Architecture 101 както го е резюмирала 2в1.
Tuon , ясно  Hug, отива в списъка за проверка.
По -щателната  search показа че филма е Tokyo Air Raid. Тогава не толкоз филма колкото Tatsuya Fujiwara хвалих. Ето обаче пак съзрях Forget Love и се  Close.

# 34
  • BG
  • Мнения: 4 456
Ако ме питаш мен не му трябва боксов мач, ами някоя по-разкрепостена мацка Joy.

Мацка предполагам не му липсва, нали го бяха спапараштили с една актриса, не и помня името, но явно не е имало ефект,затова прибягнах до това  си предложение hahaha
2в1, много расчувстващо изпълнение.

# 35
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 536
От парчетата на Boyfriend, които видях, т.е само тези с клипове, ми хареса най-много Janus (добра песен), но 2в1, забележи кой участва в това тяхно видео, излязло в началото на годината...



Двамата им главни вокалисти Джонг Мин и Хьон Сонг са много добри... Откритие са за мен.

# 36
  • BG
  • Мнения: 4 456
Mинавам да похваля единия от MBLAQ, не му знам името, но на снимката долу е първият в ляво.
Скрит текст:
Много скромно и интелигентно момче излежда, и по държането му и по начина по който говори, нищо надуто не виждам в него. Запомних освен Джун и още един - Мир, ма с това име всеки би го запомнил , тъй че не го смятам за голям  напредък Wink

# 37
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 536
Това е лидерът - Сънг Хо. Не се учудвам, че ти е направил впечатление. За интелегентен не знам, нямам наблюдение, но със сигурност се държи много зряло, а и все пак е на 27 (корейски) години, отдавна са пораснали и той и Г.О. (точно до Сънг Хо, апропо, на нея са подредени по-големина и петимата)

Сънг Хo го гледах наскоро с участието му в корейското издание на Dancing Stars, но за съжаление отпадна.

# 38
  • BG
  • Мнения: 4 456
Toчно така,rossonera, това е най- точното определение, че се държи зряло и се отнася най-сериозно към задачата с грижите за децата.Забравих да добавя, че първата им работа като ги събудиха хлапетата в първият ден беше да си сложат молив на очите( това още в тяхното общежитие беше), може и очна линия да е, ама е  толкова много при някои ви казвам, че направо ми събраха погледа.
За Г. О. казаха, че той им готвел (понеже  трябваше да приготвят нещо за хапване Сънг Хо и Мир, та го споменаха това).
PP сега пък не ми изглеждат толкова гримирани, страна работа значи Joy

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 22:17 от нощен гост

# 39
  • Мнения: 9 187
Шош,гледала ли си The Piano?

# 40
  • Мнения: 21
Добро утро от мен с едно поздравче за вас
http://vbox7.com/play:6af8028017

# 41
  • BG
  • Мнения: 4 456
Привет. Аз снощи се загледах в разни клипчета за kpop accidents, на линка, който дането беше дала за гафовете и попаднах на едно кратко видео явно от концерт на ББ, където фойерверка ранява Сънгри и той, милият въпреки болката продължи участието си. Накрая го изведоха направо в несвяст. Горкият Сънгри, много мъчно ми стана докато го гледах Sad
Скрит текст:

# 42
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гост, нищо му няма на момчето, погрижили са се за него. Това е на първия им концерт 2007 год. Както всяка професия и тяхната си има рискове. Дракона веднъж разказваше как в Япония си избива преден зъб с микрофона и до края на концерта трябвало да се прикрива някак.
Хайде от мен едно свежо изпълнение от вчерашната "Безсмъртна песен" Бившия член на Ту Пи Ем, Джей Пак и соло го раздава брилянтен танцьор.

# 43
  • BG
  • Мнения: 4 456
Радвам се, че бързо се е оправил, дането.. А Джей Пак защо е напуснал 2РМ, четох, но не разбрах много, нещо за някакви негови писания за Южна Корея,от този сорт беше.

# 44
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дамите рядко присъстват в темата ни, но трябва да им отдадем нужното внимание. Когато изглеждат  естествено секси, без стерилното изкуствено и заучено държание, са радост за окото, понякога и за ухото. Уай Джи стила е толкова разпознаваем, че когато в началото се запознавах с кпопа, без да знам кой кой е, веднага си казах ето тези, ми приличат на онези. И бях права разбира се  Mr. Green
Днешното Инкигайо и прекрасната Си Ел. Песента е доста слаба за мен, предвид приликите с една друга, особено популярна, но момичето е повече от страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт