ИСТАНБУЛ 23 #occupygezi #direngeziparki

  • 41 885
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 654
perfectr с тези условия цените от София са между 120-150лв, какви оферти гледаш  newsm78

Леле, истина ли ? Моля те да ми метнеш някоя агенция! Гледам на Пловдив и Стара Загора офертите на агенциите! При това разстоянието до Истанбул е и по- кратко!

# 736
  • Мнения: 1 064
perfectr  Hug

Битур работеха постоянно с определени хотели в Лалели, договорките с които явно са им позволявали да дават такива ниски цени. Обаче тези хотели ги затвориха. Разбира се, вече е рисковано да се купуват пътувания от тях.  Tired  Аз лично планирах да направя и един септемврийски Истанбул при тези цени, но явно няма да го бъде.

# 737
  • Мнения: 471
Резервирах апартамент за началото на септември в хотел на 200 метра от пристанището Бешикташ. Искам да попитам за вариантите за транспорт до Стария град. На колко време има фериботи по линията Bogaz hatti за Еминьоню?

# 738
  • Мнения: 654
perfectr  Hug

Битур работеха постоянно с определени хотели в Лалели, договорките с които явно са им позволявали да дават такива ниски цени. Обаче тези хотели ги затвориха. Разбира се, вече е рисковано да се купуват пътувания от тях.  Tired  Аз лично планирах да направя и един септемврийски Истанбул при тези цени, но явно няма да го бъде.

Бланка, аз определено съм бройнала септември и се оглеждам упорито! Тази година не планирах друга екскурзия, освен тази и няма да си седна на д..то, докато не я реализирам.
Добре, че ме светнахте, та да се поровя! Как щях да се забия при Валден Тур в Стара Загора!!!

# 739
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732401.new#new

  bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 1 170
Момичета, много е уютно при вас. Ще продължавам да ви чета... пък дано скоро видя Истанбул. Днес си взех парите от Б Тур от провалената ми екскурзия от миналата седмица. Сега ще мисля как да ги похарча пак... newsm78

# 741
  • Мнения: 134
Цитат
Момичета, много е уютно при вас. Ще продължавам да ви чета... пък дано скоро видя Истанбул. Днес си взех парите от Б Тур от провалената ми екскурзия от миналата седмица. Сега ще мисля как да ги похарча пак... newsm78

Абсолютно съм съгласна, че това е най-уютната, най-позитивната и пълна с чувство за хумор тема. Да не говорим, че Истанбул си е прелест и така те "дърпа", че непрекъснато чета тук.
Парите, според мен, спокойно можеш да оползотвориш като си спретнеш сама екскурзийка. Аз бях миналия ноември със сина ми, чрез фирма. А тази година ще доведем "скъпия" да види и той какво е магнит  Twisted Evil. ще почиваме в Кушадасъ със собствен транспорт и ще използвам на връщане да минем за "по-направо" през Истанбул. Програма - самостоятелна, с безценната помощ на момичетата тук   bouquet

# 742
  • София
  • Мнения: 13 131
ще почиваме в Кушадасъ със собствен транспорт и ще използвам на връщане да минем за "по-направо" през Истанбул. Програма - самостоятелна, с безценната помощ на момичетата тук   bouquet

Това и ние сме го правили преди доста години. Хванахме ферибот от Бандарма, който ни стовари между Лалели и Султанахмет. Беше интересно преживяване. Simple Smile Мъжът ми беше разпечатал карти, но беше забравил да разпечата легендата. Уж хванахме най-широкия път на картата, а той не бил главен, а панорамен - по билото на планината.  hahaha  Какви краища видяхме! И в какви землянки живееха местните селяни!  ooooh!  Само се молехме ладичката да не се повреди и да трябва да спрем.  Laughing

Впрочем има нова тема:

Общи условия

Активация на акаунт