Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Морски Алги. Живи японски кристали. Воден Кефир

• 51 662
  • 112
  •   1
Отговори

Анкета

вярвате ли, че с морски алгии ще се излекувате?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 12 юни 2013, 09:16

# 105
Здравейте, Търся Морски Алги помагащи за болести моля ви помогнете ми на ЛС ако може

# 106
  • волно калдъръмче
Как изглеждат живите алги? Нормално ли е водата да изглежда мътна, една част от алгите да са по дъното, а друга част на повърхността или да плуват свободно? Забелязват се и някакви власинки. Разтваряте ли захарта, или я оставяте сама да се разтвори сред алгите?

# 107
  • Пловдив
Подарявам алги за воден кефир.От Пловдив съм.

# 108
Някой да е получавал обрив от алгите?

# 109
А някой от Варна има ли излишни алги?

# 110
  • here, there, everywhere
Ще се радвам ако някой реши да сподели кефирни зърна за воден кефир.

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 13:10 от AnMary

# 111
  • зад кестените
Как изглеждат живите алги? Нормално ли е водата да изглежда мътна, една част от алгите да са по дъното, а друга част на повърхността или да плуват свободно? Забелязват се и някакви власинки. Разтваряте ли захарта, или я оставяте сама да се разтвори сред алгите?

Първо правило на подръжка на алгите  е захарта да се разтвори предварително .Не бива да плуват власинки. Исплувалите на повърхността кристали ги изхвърли по добре. Промийте ги отново, стафидите трябва да са качествени че и това е от значение.

# 112
  • Варна
Здравейте, можете ли да ми помогнете с намирането на скъпоценните алги? От Варна съм и за сега търсенето ми удря на камък, а много ми се иска да си направя воден кефир.

Общи условия

Активация на акаунт