bremenna sam v osma sedmica

  • 1 601
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Цитат
бременна сам в осмата седмица и получих леко светло кафяво течение,като същевременно имам постоянни болки ниско долу в корема от началото на бременноста.Накратко ще ви разкажа,ходила сам вече два пъти при различни доктори и това,което ми казват е,че бременноста е вътрематочна,с добре оформен плоден сак,но в него не се вижда ембрион и фетални пулсации липсват.Доктора ми каза,че вижда нещо мъничко до плодния сак,от което има някакви шансове да се развие ембриона и затова е добре да изчакаме още десетина дни,като междувременно си пия фолиевата киселина и утрогестан за задържане.Ако обаче и тогава положението е същото вероятно ще се наложи изчистване.Има ли и други жени в такова положение при които все пак е приключило с добър резултат и биха ли споделили с мен?Благодаря предварително за отделеното внимание.

bremenna sam v osmata sedmica i poluchih leko svetlo kafyavo techenie,kato sashtevremenno imam postoyanni bolki nisko dolu v korema ot nachaloto na bremennosta.Nakratko shte vi razkaja,hodila sam veche dva pati pri razlichni doktori i tova,koeto mi kazvat e,che bremennosta e vatrematochna,s dobre oformen ploden sak,no v nego ne se vijda embrion i fetalni pulcacii lipsvat.Doktora mi kaza,che vijda neshto manichko do plodniya sak,ot koeto ima nyakakvi shansove da se razvie embriona i zatova e dobre da izchakame o6te desetina dni,kato mejduvremenno si piya folievata kiselina i utrogestan za zadarjane.Ako obache i togava polojenieto e sashtoto veroytno shte se naloji izchistvane.Ima li i drugi jeni v takova polojenie pri koito vse pak e prikliuchilo s dobar rezultat i biha li spodelili s men?Blagodarya predvaritelno za otdelenoto vnimanie.

--------------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 11 юни 2013, 09:49 от kaya777

# 1
  • Мнения: 2 052
При мен беше същото, една доцентка без много да му мисли ми заяви, че това вероятно е кухо яйце и ембрион няма  Crazy Кървенето беше вследствие на отлепено плодно сакче. Аз пих Дуфастон и Но-шпа. 3 месеца лежах, ставах единствено до тоалетна. Не беше от най-леките бременности, но всичко приключи успешно и си заслужаваше всяка една болка и притеснение Simple Smile
Това, което мога да те посъветвам е, ако ходиш на работа да си вземеш болничен и да лежиш колкото можеш повече. За болките не ти ли изписаха нищо? Можеш да пиеш Но-шпа, попитай лекарката си.
Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря на Дафи за отговора и съветите,надявам се и при мен всичко да бъде наред.

# 3
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Изчакай си да минат 10те дни като през това време гледай да почиваш повече, ако имаш възможност да ставаш само да хапнеш и да ходиш до вц-то, ще е най-добре. Сигурна съм, че всичко ще е наред и ще се похвалиш с хубави новини.  Hug

# 4
  • Мнения: 4
отиди на лекар специалист

# 5
  • Мнения: 8
Естествено,че съм ходила на лекар специалист и съм написала какво ми е казал.Що за коментар беше това MaCiTy.

# 6
  • София
  • Мнения: 16 105
Понякога има значение колко е добър ултразвукът на лекаря-специалист. АГ лекарите из поликлиниките  масово работят с безкрайно остаряла техника.

# 7
  • Мнения: 285
Ето тук сме обсъждали темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697657.0

Общи условия

Активация на акаунт