Отговори
# 330
  • Мнения: 14
Бюти, честита дъщеричка Яна! Да расте здрава и красива за радост на мама, тати и кака  bouquet!
Бързо възстановяване на теб Hug.


Ние също сме болни. Казвам ние, защото всички минаваме някакъв вирус. Теди в петък вечер започна да повръща, събота имаше разстройство, а в неделя се събуди с температура. Сега е вече само със сополи. Стефи е хремава и се закашля. А аз и ММ изкарахме по 1 ден с температура и отпадналост, а аз в допълнение и хрема. Ама вървим към оправяне Praynig.

Аз аспирин не давам и не пием, но сега се замислих за туршиите. Мисля, че майка ми и свекърва ми слагат, а ние си хапваме добре, че даже и Теди яде. Тя всичко обича и аз не съм я спирала да си взема от туршията. Ще питам.

За ината, не знам дали съм казвала, но и Теди е голям инат. Постоянно иска да става на нейното - вечер не ми дава да й сложа памперса - рев, не иска да прави нещо - рев и тръшкане. Един път я карам да седне на гърнето, реве и бяга в спалнята. Рева, сърди се, и после идва. Усетих, че е мокра (беше със събути гащи), отивам в спалнята - изпикала се на пода. Добре, че не беше на матрака на спалнята. Просто понякога прави всичко напук. Но и тя си има "добри" дни, че иначе ще луднем.

Успех на юнчетата, които тръгват на ясла, и на майките им Grinning! Да са здрави и бързо да се адаптират Praynig.

Ваче, все щях да пожелавам на Саша - успех на мат.състезания и дано да влезе в СМГ! Тази година и Стефи ще продължи да ходи на състезания. Миналата година ходи на 4, и се представи много добре. Дано да не й мине желанието до 4 клас.

Магнет, лека бременност, ще чакаме добрата новина  Simple Smile!

# 331
  • Мнения: 2 456
Здравейте...

За сиропът от бъз- ами аз не знам мама как го е правила, но той още пътува, така че ще имам време да питам.

ПаО, Нико също се буди. Всяка вечер!!! Направо съм пред рухване.

Интересни неща сте писали за аспирина. Баща ми много го обича.  Rolling Eyes

За нас какво да кажа- Борисче е като новороден. Поправка- по-зле от новороден. Като новородено не ми се будеше по 5 пъти на нощ. Сега се буди много, а в 6 часа вече се е наспал, става, изправя се....бута разни неща от шкафа и си пуска сам музиката на леглото. Кога порасна това дете не знам...
И аз като Бюти да се оплача- като моето дете такова не съм виждала. Продължава да се тръшка, а отскоро възобнови блъскането на главата.
Иначе в яслата много слуша, но плаче още от вкъщи... стигне ли там, види ли храната- всичко му минава. Яде, спи, играе.....и протестира- пишкайки. Не знам те ли не го чуват, той ли прави напук, настинал ли е ... днес 3 пъти се е напишкал.
Общо взето това е при нас, покрай Вип Брадър често съм самичка...а това ме изнервя още повече, но се надявам този период бързичко да мине.

Целувам ви... и отивам да спя.

# 332
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета.
Много се радвам за бебенцето на Бюти, страхотна новина, А Ивето е истинска майка герой. Heart Eyes
Мона е вкъщи след като ходи една седмица на ясла и започна да вдига температура Sad, иначе сутрин става и иска да я водя на градина. Много се  е променила не е моето добро детенце, плаче и се тръшка за всичко, мислих си че е защото е болна но уви май просто гледа какво правят децата в яслата и копира този модел, толкова е нервна. Като ви чета може и да е период, но такова чудо не е било ooooh! Вчера минах покрай детската и ги бяха извели нейната група, две дечица така плачеха и викаха майките си че направо се уплаших, моето дете в каква среда е по цял ден.
 Hug

# 333
  • Мнения: 43
Здравейте,
от днес Дара е записана на ясла -официално на 10ти е първият учебен ден !
Цвети,оффффф много ми е смотано като чета такива неща ,а толкова позитивно съм се настроила и съм си обещала ,че 2-3 месеца ще стисна зъби и ще се държа мъжки ,за да може тя да усеща ,че съм уверена ....Но ако не стане определено няма да я мача и ще я отпиша!
Чинче,аз направо те смятам за герой ,с едно едва се наспивам и справям ,а с 2 ! HugДано скоро Слав има възможност да помага!
2 дни изкара с някаква хрема задна -винаги такава прави ....много капки от клеева и сребърна вода ,мед и лайка капки и хомеопатични и мисля ,че овладяхме нещата навреме !
За аспирина благодаря за инфото ......не знаех много неща ,но научих вече !
Хубав ден !

# 334
  • Мнения: 2 456

Чинче,аз направо те смятам за герой ,с едно едва се наспивам и справям ,а с 2 ! HugДано скоро Слав има възможност да помага!



няма Иче...чехълът здраво му е стъпал на гърба. За децата ако остане време, а за мене..... никога не остава.  Rolling Eyes

магнет, леко раждане ...

Цвети, кога ще ви видим?

Ваче, успех на моята любима Саша.. Simple Smile

# 335
  • Мнения: 43
Здравейте,
Чинче,еееее тоя чехъл думи нямам ...... #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Кажи ми Нико първите дни по цял ден ли беше в яслата ? Принципно искам Дара да не се учи ,че на обед мама идва да я взима ,въпреки че до сега си заспиваше сама ....а от няколко дни супер много реве за мен .....но аз стискам зъби ,обяснявам й и накрая пак сама заспива без да съм до нея .....
Мисълта ми е дали първите 2 дни да е до обед ,а от понеделник вече да си е по цял ден ,нещо се чудя....само да сме здрави де до 10ти!

# 336
  • софия
  • Мнения: 1 305
Ичка, Мони първите два дни беше до обяд и понеже изобщо не плачеше ми казаха да я оставя, предполагам че те ще преценят и ще ти кажат, аз единия ден се обадих в 12ч и ми казаха че отишла да си легне с децата Simple Smile. Не се тормози виж Мони как добре го прие, привидно де вечер на нас ни разказва играта, но там е спокойна, това е важно за мен. Трябва да устискаш ти, че както си си вкъщи...., на мен ми се въртяха идей да напускам работа, ако МОни не се адаптира, изпитанието е и за двете ви. Hug
Чинче, колко ми е домъчняло за вас, представям си Борисче колко е пораснал Heart Eyes, но още не мога да се оправя Rolling Eyes

# 337
  • Мнения: 984
Не съм chin, но да споделя малко опит: можеш да вземеш телефон на педагога и да звъннеш да попиташ как е. Ако е спокойна я остави да спи там и я вземи раничко.

# 338
  • Мнения: 4 370
Никола от понеделник ще ходи по 2 часа в яслата. Днес го поканиха да влезе при децата. Той влезе погледа ги малко и изскочи веднага. Седна на масичките, където се хранят. Аз му казах чао и затворих. Постоя малко и после излезе в коридора. Каза доволно чао на лелите и си тръгнахме. Мисля  си че в понеделник ще бъде драма.

# 339
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, успех на моята любима Саша.. Simple Smile [/color]
Мерсиии! Голям зор ще бъде... Crazy

Иче, аз оставих Рали цял ден. Дори сестрите предпочитаха така. Уговорихме се, че ще държим връзка по телефона. Ако е спокойна, храни се и не плаче ще я пробват да спи. Ако възникне проблем ще се чуем. Еми не възникна, спи си от първия ден там без проблем. И въпреки всичко тя е доста "по-прикрепена" към мен от Саша Wink

# 340
  • Мнения: 4 411
Добро утро.
Днес на Йо й е първи ден на ясла. Исках да стои поне до обяд, ама не дават. В 10 ще я прибирам. Тя си влезе спокойно и дори не заплака. Надявам се и занапред да е така и по-бързо да се решат да я оставят по цял ден. Въобще не искам да свиква да я взимам, защото тя е свикнала, че цял ден съм на работа така или иначе.

Хубав ден на всички.

# 341
  • софия
  • Мнения: 1 305
Деска, успешно адаптиране на Йо,  Heart Eyes
Мойте също са на училище, ясла след като боледуваха миналата седмица Sad. Мона влезна съвсем спокойна с желание в яслата Simple Smile
Какъв ужас изживях в Неделя, извадихме ръката на Мона Sad, дръпна се от баща си и нещо изпука, пищи реве детето, вода тече от нея, веднага в Пирогов, там сме номер 12 изпотрошени дечица, плачещи майки, кошмар Cry, слава Богу доктора само пипна лакътя на Мона и веднага се освободи детето от болката , намести. Каза че може до 6-7 години да се случва дори и докато спи. Поне вече ще знам какво че направо полудяхме с мъжа ми докато я закараме.
На оплаках ви се.
 Hug

# 342
  • София
  • Мнения: 142
Успех на Никола и Йо в яслата Hug
деска, много странно, за такова адаптиране май не съм чувала досега newsm78  Аз подкрепям оставането за цял ден от първия път, стига детето да е спокойно, но навсякъде имат различни разбирания и методи.  При нас напролет не се получи веднага, но гледахме да не свиква твърде много с взимането на обяд.  След лятото я оставяхме по цял ден от самото начало.  Факт е обаче, че те започват сами да искат да се събличат и да си лягат, като гледат другите дечица.  Дано всичко мине добре Praynig

цвети, ужасно преживяване Shocked  Миличката Мона, дано не и се случва пак Praynig

Ние сме сравнително добре, бебето засега хапва и спи, но Лора ни изцежда всички сили и търпение.  Обличането е голяма драма, вкъщи стои гола и не можем да я накараме да си обуе дори чорапи, заради което и нослето и тече.  За всякакъв вид излизане се оправяме по един час и накрая се обличаме с адски рев Confused  Много ми е тежко, трябва да си насилвам детето за елементарни неща Confused

# 343
  • Мнения: 43
Здравейте,
Деска,дано лесничко се адаптира Йоанка! Hug Но за оставянето май в повечето ясли и в Пловдив лелите искат първите дни да ги взимат децата в 10ч. после в 12ч. и така!
Ани,как е Никола ? Hug
Цветенце,ужасс....... Sad Милата Мона ,добре че е ок ръчичката! Heart Eyes
Чинче,прекрасни снимки виждам във фейс-имате наистина невероятни дечица! Hug
Бюти,и Дара е в същата фаза ,мотаме се по 100ч. .....моите нерви понякога са на ръба.....стискам зъби и дишам!Браво за бебче ,че поне то сега спи и хапва! Hug
Тази вечер сме на детски РД-Дара цял ден говори за това  Laughing
Хубав ден ,мамчета!

# 344
  • софия
  • Мнения: 1 305
Същата работа сме с обличането и събличането, иска сама да си избира от чорапите до обувките, вчера си беше сложила дебела шапка и сандали Shocked, да се смея ли да плача ли, най редовно си събува пантофите и чорапите, купих и вчера от тези тип чорапче и и забраних да ги събува, бях категорична два пъти се разплака, но не пробва вече, да видим до кога. За нервите се усещам че викам и повишавам тон Rolling Eyes
Ичка весел рожден ден Simple Smile
Иве прилича ли на Лори , бебка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт