Отговори
# 15
  • Мнения: 21
и аз ще се запиша в темата ..................просто много ми липсвате,свикнах с Вас и ми е трудно да Ви оставя.....

# 16
  • Мнения: 42
Хахде и аз да се разпиша,отново страхотно оформление  на темата   bouquet
За желания да си говорим ....всяка нощ като затворя очи и все едно пускам еротичния канал  Blush Половинката даже взе да ме подпитва какво сънувам,че съм издавала странни звуци  Embarassed имахме забрана до седми месец,но на страха очите са големи и сме го оставили за след раждането. Даже се шегуваме,че той ще си вземе полагаемата отпуска един месец след събитието,та да си наваксаме  Rolling Eyes Имаше мами,които казваха,че секса в деветия месец е полезен и спомага раждането та се канех за тогава,но като знам сега колко усилия ми коства обръщането в леглото....след месец едва ли ще ми е до това  Stop
П.С. Яна,защо да ни оставяш? Ти си една от нас,ще се чакаме,докато се обеби и последната и тогава се местим в другия раздел Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Ей, здравей Simple Smile Разкажи как сте, не е нужно да ни оставяш, напротив. Ще се радваме да си с нас Simple Smile

# 18
  • Мнения: 40
Яна, как въобще си си помислила да ни оставиш. Разбира се, че ще се запишеш, от колко време вече сме заедно.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile Вече и мен ме има на първата страничка Simple Smile

Исках да се включа и аз по въпроса за секса - отначало много силно желание, чак всяка нощ еротични сънища сънувах, но от доста време - нищо! нищичко! не ми е готино, не ми се прави нищо, и не защото нещо се притеснявам за бебо, просто липса на желание. Горките ни мъже - разбрах, че и след раждането било така, леле  ooooh!
Значи само мене ме тресе желанието. Grinning

# 20
  • Мнения: 0
Честита ни нова тема! За luvbed желание имам и то в повече, ММ е много доволен от закръглените ми форми и постоянно ми повторя, че от ден на ден ставам по-хубава, което разбира се мнго ме радва и самочувствието ми се повдига, следователно и секса зачестява Blush Четох че мами които правят по често секс докато са бременни, раждат по лесно, дано да е вярно  Grinning

# 21
  • Мнения: 211
Здравейте момичета!Темата е страхотна!Да ви попитам пазарувахте ли вече за вашите бебоци?Ние(майка ми)започна да пазарува вече,вчера си закупихме и к-т за новородено на Авент а моя мъж смята че е още рано!Вие какво смятате

# 22
  • Мнения: 211
за желанието да ви кажа имам голямо,но май ми е трудно вече,въпреки че съм качила 9кг,понякога се чувствам като хипопотам,

# 23
  • Мнения: 40
Здравейте момичета!Темата е страхотна!Да ви попитам пазарувахте ли вече за вашите бебоци?Ние(майка ми)започна да пазарува вече,вчера си закупихме и к-т за новородено на Авент а моя мъж смята че е още рано!Вие какво смятате


В предишната тема точно за това говорихме.

# 24
  • Мнения: 211
  Grinning Извинявайте сега видях

# 25
  • Варна
  • Мнения: 385
nikolova_03 и аз все си казвах, че е рано, но предпочитам лека полека, че има толкова дреболии, които направо незнам как ще оправя, ако започна в последния момент. Да не забравяме, че за всяко нещо се чете все едно незнам какво ще купувам - ама нали всеки иска за бебчето си най-доброто, добре е да се съберат мнения и да се проучат нещата Simple Smile
Пък и като ми кажат - рано е - питам за кое е рано? Нали ще се случи така или иначе? Или не вярвате, че всичко ще е наред? Трябва да вярвате, че бебетата ви ще се родят живи и здрави и да действате с покупките  newsm71

# 26
  • Мнения: 0
и аз ще се запиша в темата ..................просто много ми липсвате,свикнах с Вас и ми е трудно да Ви оставя.....
Как е бебе Ивайла, колко тежи, ти как си възстановяваш ли се ?

# 27
  • Мнения: 21
 Hug обичам Виииииии
ми.....не са добре нещата.в интензивно сме още....няма да ви развалям настроението.като има нещо ще кажа Hug

# 28
  • Мнения: 62
И аз да се запиша тук !! Честита нова тема ! направо цели томове изписахме тук ...отне ми 30 мин да прочета от сутринта до сега какво сме писали  Flutter .
Яна много се радвам че си с нас Simple Smile !!!
Трикси - относно  креватчето на Икеа , има само две нива за матрака като порасне бебето и започне да шава да се сложи на по-дълбоко да не прескача и не му се маха  предната решетка. Хубавото на креватчето е че не тежи толкова само 14 кг и е направено от бук естестен материал. Ние общо взето много харесваме Икеа и почти всичко ни е оттам , доста практични мебели имат и жалко че не можем да си пазрувам онлайн особено тия дето не сме от София и тряба да ходим до там .
Някой говореше за перилни препарати и аз да ви кажа смятам да ползвам Сано на Максима течен препарат за бебета ( израелско производство) във Вис Виталис ги видях но като отидох в Метро там са по-евтини със 3 лева някъде. Та като наближи времето ще купя от там.
Сутиен и аз ще почакам да видя какви размери ще достигна - важното е че мъжете ни се радват на пищните ни форми  Wink все пак бремеността си има и страхотни предимства.
Днес си добавих  към продуктите за бебето физиологичен разтвор  за почистване на нослето в ампулки , така реших  в крайна сметка да не ползвам аспиратор за нос а просто напоявам едно тампонче за уши без ограничител  с разтвора и с въртеливо движение се почиства ( така поне показаха  на лекциите ).
Относно желанието .... Blush определено си имаме , но сега наистина с този голям корем дето не мога да си намеря място  е трудно и по-скоро все едно не аз ами един огромен кит  hahaha ляга да спи вечерно време  до мъжа ми ....та сме го оставили тези последни 2 месеца за след раждането .

# 29
  • Мнения: 38
Запис и от мен в новата тема Simple Smile
Гледам, че и аз не съм дала много информация за първата страница - 27 г., първа бременност.
Някой беше питал за хематолог в предишната тема. На мен ми се наложи да ходя миналия месец, тъй като хемоглобинът ми беше паднал на 86, въпреки че два месеца бях приемала Малтофер. Мога да препоръчам д-р Кулаксъзов от Токуда. Благодарение на него разбрахме, че анемията не ми е желязодефицитна, а е таласемия. И приемът на желязо като цяло е бил излишен, да не кажа и противопоказен.

Общи условия

Активация на акаунт