Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 107~

  • 48 138
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Добър вечер!
Прекрасна тема както винаги  Simple Smile
Рени и сие   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Я да ви прочета какво сте правили  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 162
Привет,муцунки  Mr. Green

Я сега да направим един разбор... Mr. Green

Пъстрите очи в лешниково-зеленикавата гама постоянно си менят оттенъка като хамелеон. Не можеш да определиш кафяви ли са или зелени. И в България има хора с такива очи, макар и много по-малко.
... променят му се очите от светлината. Моите също са така. По принцип са пъстри, с множество кафяви петънца, но от светилната и цвета на дрехите биват и зелени, че и синьо-зелени. Мисля , че и очите на Ча са  лешникови ,но се променят от светилната до пъстро -зелени. Възможно е за това, Профи едното да виждаш по-зеленкаво от другото. Но...в това ще сме сигурни когато го видим на живо  Grinning Wink  Дай Боже!  Praynig

Ей това мисля и аз Peace Моите очи са светло кафяви или тъмен лешник,как да ги нарека... изглеждат точно като на Чаги...не се хваля,просто за съпоставка го казвам. На тъмно изглеждат кафяви,на светло са по-светли...ако се отразява слънцето в тях имат много жълти точчки вътре.Много се променят и от грима ми...ако съм с чер молив стават по-тъмно кафяви,ако съм с кафяви към златисти сенки изпъква по-жълтеникавия оттенък и т.н.,и т.н.Та според мен затова и не можете да определите цвета на Чаги...вс зависи от светлината- пък там,където ги виждате различни може пак да е от светлината,ако е паднала повече в/у едното око...все пак те осветяват изкуствено.

Що се отнася до новите снимки...поотслабнал ми се вижда,но пък изглежда добре. Нищо чудно в това няма,имайки в предвид случилото се през последните месеци. И аз не вярвам по ТВ-то да изглежда по-пълен...ако е така Левент и Корай  ще да са хърбчета в действителност,те и в сериала са доста по-слабички от Чаги.

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 23:28 от anitto

# 17
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клоди, Heart Eyes прекрасна тема, както винаги! newsm51

За тези, които създават красивите ФЕмирски колажи... smile3525 smile3525 smile3525

И ФЕмир в лилаво... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 21 201
Благодаря за новата тема и прекрасните колажи.
Рени.  bouquet
Сега пък на цигане Ви приличал на снимките Joy.........ми те самите са толкова тъмни, че е чудо, че го познахме дори..........момчето събира тен.
Айдеееее, абе Вие всичките сте с пъстри или подобни но неговите очички. Crazy
За протокола и моите са светлокафяви, но не се променят според светлината.

# 19
  • Мнения: 68
Относно очите на Ча - не мисля, че са с различен цвят. Различният цвят на очите на хората се казва хетерохромия, която може да бъде пълна, секторна или централна. Най- типични се оказват случаите , когато цвета на едното око е кафяв, а на другото - синьо-зелен, за което говорите, но определено на Ча очите не са толкова различни, щеше да е видимо за всички от толкова близки кадри.
Промяната на цвета на очите от светлината при пъстрите очи е защото всеки човек има своя уникална форма на хетерохромия. Пъстрите очи имат централна хетерохромия т. е  ирисът има няколко пълноценни цветни колелца. Такива очи най-често се наричат котешки. Мисля, че неговите са кафяво-зеленикави, т.е пъстри в тази гама.

пп  Има само три пигмента, които са компоненти на ириса: син, кафяв и жълт. Определено количество от този или онзи пигмент формират цвета на очите.

Каква лекция ударих  ooooh!

# 20
  • Мнения: 272

Скрит текст:
Относно очите на Ча - не мисля, че са с различен цвят. Различният цвят на очите на хората се казва хетерохромия, която може да бъде пълна, секторна или централна. Най- типични се оказват случаите , когато цвета на едното око е кафяв, а на другото - синьо-зелен, за което говорите, но определено на Ча очите не са толкова различни, щеше да е видимо за всички от толкова близки кадри.
Промяната на цвета на очите от светлината при пъстрите очи е защото всеки човек има своя уникална форма на хетерохромия. Пъстрите очи имат централна хетерохромия т. е  ирисът има няколко пълноценни цветни колелца. Такива очи най-често се наричат котешки. Мисля, че неговите са кафяво-зеленикави, т.е пъстри в тази гама.

пп  Има само три пигмента, които са компоненти на ириса: син, кафяв и жълт. Определено количество от този или онзи пигмент формират цвета на очите.
Peace като им казвам на едни познати, че тук в темата човек се ограмотява всячески, те не ми вярват, ама ще ги накарам да седнат и те да четат темата, та да вземат да понаучат нещо и те  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 68

Скрит текст:
Относно очите на Ча - не мисля, че са с различен цвят. Различният цвят на очите на хората се казва хетерохромия, която може да бъде пълна, секторна или централна. Най- типични се оказват случаите , когато цвета на едното око е кафяв, а на другото - синьо-зелен, за което говорите, но определено на Ча очите не са толкова различни, щеше да е видимо за всички от толкова близки кадри.
Промяната на цвета на очите от светлината при пъстрите очи е защото всеки човек има своя уникална форма на хетерохромия. Пъстрите очи имат централна хетерохромия т. е  ирисът има няколко пълноценни цветни колелца. Такива очи най-често се наричат котешки. Мисля, че неговите са кафяво-зеленикави, т.е пъстри в тази гама.

пп  Има само три пигмента, които са компоненти на ириса: син, кафяв и жълт. Определено количество от този или онзи пигмент формират цвета на очите.
Peace като им казвам на едни познати, че тук в темата човек се ограмотява всячески, те не ми вярват, ама ще ги накарам да седнат и те да четат темата, та да вземат да понаучат нещо и те  Simple Smile
Освен глупости, можем и сериозни неща да пишем  Mr. Green, колкото и на хората,които не влизат в мамата да не им се вярва.

# 22
  • Мнения: 659
Лава,  wavey  Hug
Май доста грижи ти се стовариха, но така е с децата, така растат, че и ние покрай тях. ooooh!
Ще се справиш и ти желая спокойна и поне сравнително лека нощ. mamma
Рали

# 23
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ренка,страшен воин имаме тука  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 34
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Да се запиша в новата ни гюзел темичка newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03
Рени благодаря ти за което smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 шЪ ви дам аз един мангал Blushдур бе да не ни обиждате красотичката newsm53 слаб бил,бузи нямал,със шапка ходел Closeмного си е хубав даже Hugподготвя се за нов сериал Blushнали визията трЕбЕ да е друга Heart Eyesсус да не съм чула повече лоШо txtloves



                                                                                        



                                                                                        



 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Моля,моля,мангал никой не е казвал,сега да не се дуе много,трябва и малко критика,всеки има лоши снимки,той не е изключение Mr. Green Наде,моите пък са като на Хазал Mr. Green  Бъзикам се,ама не са като на Ча,зеленикави са ми Peace

# 26
  • Мнения: 7 162
Да кажа и аз едно


Гледам,че има мн почерпки...в този ред на мисли честито на Марто за взетите изпити и на дъщерята на Профи  Mr. Green  #Silly(дано не ви обърках  Embarassed)  smile3501

А сега и аз малко да почерпя защото моето малко синче си купи крачета последните два дни... ...да са ми живи и здрави момчетата,ще има гоненица от сега насетне в къщи



искам да гледам ей туй нещо  Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 00:30 от anitto

# 27
  • Мнения: 659
За Мартин, поздравления за взетите изпити и успешно приключилата година от мен, Рали. На късмет да му е през третата.  newsm10   bouquet
Ееех Мартине, така лети времето.  Sad

# 28
  • Мнения: 298

О, Ирка, ловим те душо близнашка.   bouquet

А като написах мнението си за снимката мислих, че ще ме линчуват. И не става въпрос само за цвета, а за цялата визия, и в лицето не ми харесва там.

Но тук е ....... много арен и добре си играеше ролята на богаташче и като визия и като държание.

Ренка, за новата темичка   bouquet

Петрова, приемам Глория Естефан като поздрав за мен  Hug

И нещо неприятно
Скрит текст:
Някакъв е нападнал и пребил Люба Кулезич. Била в Пирогов.

# 29
  • Мнения: 727
буйрунус


как сте душици


Ирка мило-да си жива и здрава Hug

Общи условия

Активация на акаунт