Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 107~

  • 48 140
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Joy Joy Joy Ах мръсника той,ама аз имам агенти навсякъде бе аланколу,като ви знаем как ви шарят очите,как ще ви оставим без надзор Mr. Green

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
буйрунус


как сте душици


Ирка мило-да си жива и здрава Hug
Иве,душко много рязко влизаш и не можем да захапем аджеба за какво иде реч Mr. Green

# 32
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
anitto, обърка ни!  hahaha Моята дъщеря е с взет изпит. Hug

За нашето момче - по-добре мургав, стегнат и с оформени скули, отколкото както изглеждаше тук!


Ирче, колко ти е бърз компютърът, че сколасваш колаж да спретнеш, да го качиш, и да го постнеш тука, а междувременно не изпускаш и мохабета тук!

# 33
  • Мнения: 34
Да кажа и аз едно


Гледам,че има мн почерпки...в този ред на мисли честито на Марто за взетите изпити и на дъщерята на Жанчето (дано не ви обърках  Embarassed)  smile3501

А сега и аз малко да почерпя защото моето малко синче си купи крачета последните два дни... ...да са ми живи и здрави момчетата,ще има гоненица от сега насетне в къщи



искам да гледам ей туй нещо  Mr. Green


Скрит текст:
миличка не е мойта къзъм

Скрит текст:
на Профи дъщеричката е

# 34
  • Мнения: 727
за красотите ти как за кво Mr. Green

ей как аз рязко нахлувам Crazy

# 35
  • Мнения: 727
anitto, обърка ни!  hahaha Моята дъщеря е с взет изпит. Hug

За нашето момче - по-добре мургав, стегнат и с оформени скули, отколкото както изглеждаше тук!

много кахър сурат тука


 Mr. Green

айде честито на проходилото момченце...да ти здрав кръста викам аз Joy

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
за красотите ти как за кво Mr. Green

ей как аз рязко нахлувам Crazy
Еееее ми тъй кажи де,викам от толкова често влизане да не би да обърка нещо Joy Joy

# 37
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
И краката викам аз пък,ще правят туп,туп вечер като седнеш,докато спи,щот само тогава ще стоиш,иначе цял ден ще има як фитнес  hahaha
Профи,на мен пък ми е хубавичък там,пухкавелкото ми той,иначе ква е тая мърша Mr. Green

# 38
  • Мнения: 727
кажете нещо ново за моето момче...кво ново,кво изтърва кака ви?

# 39
  • Мнения: 16 079
Привет и от мен момичета wavey
Нямах време да ви видя какви ги творите  през тези няколко дена ,но сега ми се отдаде възможност и хоп веднага дойдох да ви видя

Благодаря на домакинята за новата прекрасна тема както и на всички момичета които допринасят за да е толкова уютна Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 10
Ади и от мен привет! wavey
РЕНКА,красота!!! newsm10 newsm10 newsm44







Как сте,милички?Май пак няма нищо ново  newsm78
Марто!  smile3508

# 41
  • Мнения: 659

На Рени и компания, Благодаря!!!

 
newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Рали



# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Моля,моля,мангал никой не е казвал,сега да не се дуе много,трябва и малко критика,всеки има лоши снимки,той не е изключение Mr. Green Наде,моите пък са като на Хазал Mr. Green  Бъзикам се,ама не са като на Ча,зеленикави са ми Peace

Хайде стига бе Laughing И мойте не са като на Ча, пък не ми и трябва, щото и мойте са като на Хазал, по-скоро са зелени, но с някой цвят дрехи тичат към синкаво Grinning
Ей го, още с нещо μοιάζουμε Laughing



# 43
# 44
  • Мнения: 7 162
Айдеееее, абе Вие всичките сте с пъстри или подобни но неговите очички. Crazy
За протокола и моите са светлокафяви, но не се променят според светлината.

Ей,знаех си,че нЕма да повярвате...затова спретнах ей това...не намерих снимки да съм мн отблизо,ама мисля,че се вижда разликата в цвета според светлината  Mr. Green
Скрит текст:

Профи,сори,знаех,че ще се омотая аз  ooooh! шЪ сЪ поправя  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт