Червилото!

  • 10 796
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Аз използвам предимно гланцове-Макс фактор и Буржоа,единственото ми неизтриваемо червило е на Импала newsm10

Последна редакция: вт, 16 авг 2005, 15:32 от kopche

# 31
  • Мнения: 2 596
Темата е доста отдавна, но и аз да се разпиша. Аз пък си карам камо с червила на Орифлейм, други не  Naughty понасям. Тези на Авон са отвратителни, не отговяр на цвета, абе ужас.

# 32
  • Мнения: 7 186
От доста време ползвам червилата и гланцовете с блясък от розово- лилавата гама на "Римел" и "Мейбълийн", страхотни са и са добри цени даже. В комбинация с моливи за устни на "Севънтийн"- чудесни са. newsm10

# 33
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз ползвам от 10 години Пупа много съм доволна.
В големите палитри има вси4ко което трябва за гримирането,поне моето.

4ервило съм си купувала и българско опаковката е синя трябва да отбележа 4е бях изненадана от ка4еството, цената е ме4та

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Напоследък слагам само гланц за устни и имам много такива - на Мейбълийн, на Ейвън, на Импала, имам два цвята на Lip Gloss Brooklin, на Bonjour. Най-много ми харесва на Мейбълийн.

# 35
  • Мнения: 527
От доста време насам използавм само гланцове, незнам с червило се чувствам неестествено, вярно е че гланца е до втората глътка кафе, но... А дълготрайно червило си купих за сватбата, нали там трябваше след всичките мероприятия /цунки, наздравици/ пак да съм красива  Simple Smile, взех си на REVLON, това което е двуфазно, от едната страна е червило от другата е гланц, струваше около 18лв., но въобще не съм доволна. Гланцът мирише на химии, а и след известно време гланцът го няма никакъв и остава едно ми ти ярко червило, което наистина доста трудно можеш да махнеш от устните си.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 289
Flor Mar- не са лоши Simple Smile

# 37
  • Мнения: 129
А пробвали ли сте новото черивло на AVON - shine...доста го рекламират и мисля да си поръчам, но ако сте го пробвали дайте някакъв коментар:)

# 38
  • София
  • Мнения: 166
Аз също ползвам Max Factor Lipfinity Reflections. Много съм доволна. Издръжа ми по цял ден. Купих си го за около 20 лв. в магазина под хотел Плиска.

# 39
  • Мнения: 7 186
А пробвали ли сте новото черивло на AVON - shine...доста го рекламират и мисля да си поръчам, но ако сте го пробвали дайте някакъв коментар:)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=38029.0

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Видях, че няколко момичета питат къде има Max Factor Lipfinity Reflections - във повечето големи аптеки има щандове с козметика на Max Factor, L'oreal, Maybelline,Manhattan и др.

Аз напоследък налитам на гланцове - блестящи прозрачно-розови. Вече май имам на всички фирми точно този цвят smile3537

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам червила от много марки - и известни, и световно неизвестни - като се почне от Ревлон /невероятното им червило със силикон от преди няколко години/, мине се през Буржоа /не съм доволна/, Пупа /страхотни са/ и Маргарет Астор/ех, защо изчезнаха продуктите с тази марка.../, и се стигне до еФтинките Руби Роуз, Констанс Карол и прочие "кучи" марки /които в повечето случаи никак не са лоши за парите си/. Доволна съм от по едно червило на Орифлейм - малиновия шербет, и на Ейвън - wineberry.
Най-новото, което ползвам, е едно течно червило на Руби Роуз с четчица, не с дунапренче - много приятно се нанася и много красиво стои. Е, не изтрайва по цял ден, но и 4-5 часа ми стигат. После "лакирам" пак Laughing
Не съм доволна от червилата на Лина Бокарди - ползвах течно преди време, но много лепнеше Sick
Сега съм се наточила на козметика и парфюмерия на Ланком, пък да видим. Много ми се иска да пробвам и червило на Караджа, преди време доста бе похвалена марката тук.
Пропуснах да спомена отличните си впечатления от червилата с марка "Чифели", особено № 6 Wink
Колкото до това къде могат да се намерят червила на Макс Фактор - аз съм си купувала от магазините от верига Бонжур. Пак там продаваха и продуктите на Маргарет Астор, когато се внасяха.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Karimma , ако търсиш 1ервило на Маргарет Астор - знам къде разпродават по 2 лв. тестерите (неупотребявани, имали са повече) .

# 43
  • Мнения: 1 269
Цитат на: lilita
30 лв. за червило??? Shocked
Грехота е... Neutral Face

абсолютно съм съгласна!
до 10 кинта най-много, даже и 10 шъ ми се досвидят.
В този ред на мисли, аз да си призная ползвам най-обикновено червило "голдънроуз" и си го запечатвам със силиконов гланц на "импала".Комбинацията е не повече от 4 лева и ефекта същия като от "максфактор",дето ми го подариха. Не мисля, че е нормално да се дават 30 лева за червило - та това е половината пенсия на баба ми!

# 44
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
30 лв. за червило??? Shocked
Грехота е... Neutral Face

абсолютно съм съгласна!
до 10 кинта най-много, даже и 10 шъ ми се досвидят.
В този ред на мисли, аз да си призная ползвам най-обикновено червило "голдънроуз" и си го запечатвам със силиконов гланц на "импала".Комбинацията е не повече от 4 лева и ефекта същия като от "максфактор",дето ми го подариха. Не мисля, че е нормално да се дават 30 лева за червило - та това е половината пенсия на баба ми!

Първо искам да кажа, че първото червило, което се полага на устните на Макс Фактор ги запечатва, като лепило е и устните не могат да дишат, което е адски вредно. Трайно е, ефектно, но......Имала съм го, добре че ми го откраднаха с чантата заедно.
Второ и да се спукаш, не можеш да постигнеш ефекта на Макс Фактор с Голдънроус и гланца на Имапала. Това са приказки от 1001 нощ...
Трето, всеки си преценява дали е нормално да даде едни пари за червило. Подобна тема не веднъж е коментирана. Имам давам, нямам не давам. Това е положението, pazzza........
Иначе по темата, ползвам Пупа, Ланком, Шанел, Лореал и едно на Ревлон. Последните две са супермаркетски марки, но са качествени.

Общи условия

Активация на акаунт