Бясна съм!

  • 3 756
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 378
Бясна съм!Днес за пръв път посетих магазин Мъпет маг Бутик - ул.Цар Симеон (бивша Мелиса) -Варна,влязох с една приятелка и след 5 мин. както си разглежадм едни рокли дойде една служителка и ми каза да напусна магазина!Такова унижение не сам преживявала до сега-срам ви казвам!Питам я 3 ти пъти Защо?нямам обяснение просто излезте!Исках да говоря с управител да ми обяснят какво се случва съответно такъв няма.Излязох отвън и има лепенка с кординатите на МОЛ лицето звъннах му веднага и му разказах.Искам да ви кажа,че реакцията беше ще проверя ами да то има хора които им е забранено да посещават този магазин! Shockedи щял да ми звънне като провери какво се случва.Върнах се в магазина и  поканих няколко пъти наглата служителка отвън,но тя най демонстративно си обърна гърба и ми отговори,че не можела била на работа!След няколко мин. звъня пак на МОЛ лицето и той ми се извини с половин уста,че най вероятно са ни помислили за джепчийки (но по по тактичен начин и не с точната дума )просто от нерви не помня вече дословно какво ми каза и така са преценили служителките Shocked Бях облечена с дънки тип цигара,шапка на адидас ,тениска и пантофки на бенетон!Бяла съм,не съм черна  нито дрипава,просто незнам какво да кажа за случая.Чакам отговор вече от по високо ниво и желая въпросната служителка да ми се извини.Работя в 2 големи фирми на Българския пазар свързани с продажбите!Извинявам се ако има правописна грешка или дългото ми обяснение просто съм афектирана още.

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 17:19 от denigali

# 1
  • sf
  • Мнения: 10 142
Чудя ти се на акъла как си нервиш за глупости  ooooh!
На мен ако ми се случи, няма да стъпя повече там и хич няма и да си го слагам на сърцето  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 156
Обърни се към комисията по дискриминация, или някоя електронна медия пак би ти обърнала внимание.Крайно време е клиентите да не бъдат унижавани в иначе европейската държава в която живеем!

# 3
  • Мнения: 378
Права си donsita,че не трябва да се ядосвам,но унижението е по големия проблем имаше и други хора там и се почуствах като някоя .....да не казвам каква.

# 4
  • Мнения: 24
Аз щях да вдигна такъв скандал, че нея да я е срам, а не мен! Какви са тези служителки каква е тази политика  ooooh! . Мърли, това само в БГ може да се срещне, да те изгонят от магазина без обяснение.....

# 5
  • Мнения: 713
Мърли, това само в БГ може да се срещне, да те изгонят от магазина без обяснение.....
Абсолютно!
Тия са супер зле - не заслужават да имат клиенти.

# 6
  • Мнения: 593
Хич да не ти пука! Мен бременна в 6 месец ме изгониха от сватбен магазин, защото не съм им приличала на клиент ...  hahaha  Joy  Joy Омъжих се 2 месеца по късно в рокля на друг магазин  hahaha

# 7
  • Мнения: 15 379
Хич да не ти пука! Мен бременна в 6 месец ме изгониха от сватбен магазин, защото не съм им приличала на клиент ...  hahaha  Joy  Joy Омъжих се 2 месеца по късно в рокля на друг магазин  hahaha

Shocked, е, стига де!
Малоумници има навсякъде в тази държава, която вече е толкова закъсала и това си личи и от тази случка.

denigali, направо подай оплакване за дискриминация. Аз лично бих откачила при подобна реакция от страна на персонал.

# 8
  • Мнения: 593
Самата истина. Решиха, че не приличам на клиент, когато на въпроса "Нещо конкретно ли търсите?" аз им отговорих, че разглеждам...за момента. Сега, след 7г. ми е смешно, но тогава даже си поплаках от унижение. Всичките ми близки разбраха за случката и им звучеше абсурдно. Но аз съм магнит за "куковци", явно. ooooh! Имам и прясна случка от вчера.  Whistling
Магазина иначе отдавна вече не съществува, но не се и съмнявам, че са успели да прогонят и малкото заблудени кандидат-клиенти с тази политика на фейс контрол  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 0
Ужас на ужасите  Confused

# 10
  • Мнения: 378
Какъв фейс контрол?На 26год.47кг. нормално облечена,единственото което можеш да се хванеш е шапката,но извинявай ако не могат да различат пазарска от реномиран такъв магазин.Аз не съм тръгнал;а на бизнес среща или на дискотека.Определено ще си потърся правата,няма някаква селянка да ми слага "етикет"просто ме е яд,че ме изложи!

# 11
  • Мнения: 326
Някои от джебчиите хич не приличат на такива. Има доста нагласени, с маркови дрехи.
Аз съм гонила веднъж една двойка.Правих ревизия в един от магазините и влязоха мъж и жена. Момичето, което ни е продавачка по едно време видимо се притесни, явно ги усети и се чудеше какво да прави.След като видях как жената я отведе в другия край на магазина, а мъжът подръпваше част от стоката и поглеждаше нервно назад, се показах(не ме виждаха) и ги помолих културно да излязат. Работя около 6-7 години в тази фирма, имат различни магазини и ги познавам много лесно.Някои от тях са били със злато, хубави обувки, прически.
Лично аз предпочитам да изгубим един клиент, отколкото да ни окрадат...случвало се е при няколко момичета и стойността е огромна, в сравнение с това, което би платила една клиентка.
Било е неприятно, мен също са ме проверявали, пищяли са аларми на излизане от магазини. Но погледнете и от другата гледна точка-на момичето и се е сторило, че сте си взели нещо, това нещо тя ще го плати на ревизия. След обаждането ви вероятно ще я смъмрят, та не виждам нататък какво може да се дъвче.

# 12
  • Мнения: 4 668
Абе , вие сериозно ли ? ooooh! По - добре да се загубел клиент ??? Личи си защо бизнеса в БГ е на такова ниво . Някой от най - богатите и влиятелни хора изглеждат съвсем обикновено ...
Но тук се съди по външния вид ...
Много хора с дънчици и шапки като момичето могат да похарчат хиляди за минути , докато тъпата продавачка стои и гледа с отворени уста ...
Кой им дава право да я унижават така ?
Ако аз бях на мястото на авторката щях да им разкатая фамилията на жалкия магазин ...

И за сведение - последния път , когато влязох в банка в Швейцария , бях с дънки , тениска и маратонки ! Дали ме изгониха , как мислите ?

# 13
  • София
  • Мнения: 8 639
Точно, защото не може да се съди по-външния вид. Потребителката горе това е обяснила-крадецът може да е облечен и добре, и лошо.Затова доброто ти облекло не е гаранция, че няма да те помислят.
Мен също са ме помисляли, срам ме беше, но реагирах съвсем нормално.Провериха си ме, почервих се, даже се извиних ако съм направила нещо нередно, че да си го помислят  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 24
Абе , вие сериозно ли ? ooooh! По - добре да се загубел клиент ??? Личи си защо бизнеса в БГ е на такова ниво . Някой от най - богатите и влиятелни хора изглеждат съвсем обикновено ...
Но тук се съди по външния вид ...
Много хора с дънчици и шапки като момичето могат да похарчат хиляди за минути , докато тъпата продавачка стои и гледа с отворени уста ...
Кой им дава право да я унижават така ?
Ако аз бях на мястото на авторката щях да им разкатая фамилията на жалкия магазин ...

И за сведение - последния път , когато влязох в банка в Швейцария , бях с дънки , тениска и маратонки ! Дали ме изгониха , как мислите ?

Много правилно! Ама тук са недорасли интелектуално "бизнесмените" както и "персонала" им  Whistling . Според мен това поведение е недопустимо...
Точно, защото не може да се съди по-външния вид. Потребителката горе това е обяснила-крадецът може да е облечен и добре, и лошо.Затова доброто ти облекло не е гаранция, че няма да те помислят.
Мен също са ме помисляли, срам ме беше, но реагирах съвсем нормално.Провериха си ме, почервих се, даже се извиних ако съм направила нещо нередно, че да си го помислят  Rolling Eyes
Извинявай за въпроса, но би ли ми обяснила за какво точно си се извинила? Че поредната празноглава мърла е решила да ти разгледа багажа в чантата ли? Срам те е било, а ги защитаваш  ooooh! ....
Е заради такова поведение всеки ни мачка и ни създава някакви правила  Tired , щото вместо да си търсим правата, ние се извиняваме.
Всичко това с добри чувства, явно има хора всякакви, реакции различни... знам ли   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт