Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Ирка, Туити, Hug честити именници! Да си ви живи и здрави, много късмет и щастие!

Манка, Hug честит рожден ден на племенницата! nbirthday Да ти е жива и здрава, много щастие, късмет и любов й желая от все сърце! А за племеничето ти - бързо възстанови

Лека нощ на всички лягащи и лека от мен, сладки сънища! Hug smile3524

# 46
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ето ме и тук Hug
Ренка, много тенкс за поредното уютно къще Heart Eyes newsm51
Специално за теб - лилява Heart Eyes
Скрит текст:
Торта е, да знайш, поне така ми казаха от там, от където ми я подариха Laughing

За момичетата дизайнерки и украсителки newsm51 newsm51
Скрит текст:

И за всички одухотворителки на темата newsm51 newsm51
Скрит текст:

Хапвайте бързо, че ей сега ще ни ги гепят Joy Joy

# 47
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Брех,то всичко изполягало аз докато се ровичкам ooooh!
Манка Hug да ти е жива и здрава пълнолетната племенница,и племенника да се оправя бързо Hug Hug
Кали Hug
То снимки,снимки,извират направо Mr. Green
Лека на лягащите Hug HugМного нещо сте направили за тия гларуси,ей сега ще прелетят и ще ги отмъкнат Mr. Green

# 48
  • Мнения: 141
Ренка, Hug  love001
Субовете на сърбохърватски ли ще ги пишем или плагиатите са на ти с българския? Joy Joy Joy
Хапвай бързо, от което си харесаш, а другите сложи в хладилник с дистанционно заключване.
Скрит текст:

Колежките - дизайнерки, Hug Heart Eyes  bouquet да се почерпим и ние.
Скрит текст:





За всички, които четат, слушат, разглеждат и обсъждат споделеното в темата. Hug Hug Hug
Скрит текст:

Лека нощ и от мен. smile3524
Сънувайте хубави ФЕмирски сънища.

# 49
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наистина много ни е закърняло момчето Sad Ми то от толкоз вехнене за любимата ... Cry
Направо като младежа от преди 2-3 години се е стопил newsm78 Пък аз си го харесвам по мъж, ех, не че и такъв ще го откажа, де, да не се зарадвате, че отпадам Joy Joy

Петровче, кво викаш, да почнем да учим сърбохърватски, че да им е по-удобно ли? Joy

Май ще ви казвам лека нощ от мен и само един гювеч ще пусна Laughing



Сладки сънища, милички Heart Eyes

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Аз клюкарчето продължавам си човъркам и прочетох ,че Ча не бил гледал нищо от това което са снимали в ПЕ Mr. Green

# 51
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз клюкарчето продължавам си човъркам и прочетох ,че Ча не бил гледал нищо от това което са снимали в ПЕ Mr. Green

 Mr. Green
Чети, чети, клюкарче, пък утре сподели и със съпсихарките Heart Eyes Hug

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Аз клюкарчето продължавам си човъркам и прочетох ,че Ча не бил гледал нищо от това което са снимали в ПЕ Mr. Green

 Mr. Green
Чети, чети, клюкарче, пък утре сподели и със съпсихарките Heart Eyes Hug
Ммммм,чи аз с вас ако не споделя с кой,и нови снимки от сета изнамерих,ама утре ще ги слагам smile3508

# 53
# 54
  • Мнения: 943


А т'ва моя мъж бе , какво го размятквате тука  като се замислих и вече не го деля ...

Направо знам кога да вляза...ей Релаксче пускаш ми бомбата и избяга  Naughty

Ади лека отивам се погушкаме  Mr. Green

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 02:13 от ЕвиTа

# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Я! И сам войнът е воин - няма никой друг в актуалната тема! Shocked Не ми се беше случвало. Laughing

Ренкаааа, мерсиииииии!     bouquet 

Мамата ми взе здравето и не съм писала 24 часа. Изпокъсах си нервите, докато ви прочета, но си заслужаваше! Станали сме международни  smile3521 - честито на окрадените! Joy А и нови (наистина) снимки на Ча са се появили! Crazy Супер!

И аз ровичкам из старите тефтери и албуми. Намерих си едни снимки с аблата, живи и здрави утре може да ги кача. И от сетовете намерих доста снимки, но не съм имала време още да ги прегледам и сваля. Може да се дублираме с Ирчето. Hug  Joy

Междувременно изгледах 61, 62, 63 и сега ще си догледам 64, ама с това четене от английските текстове ми е голяма мъка. Серия от 2 часа, аз я гледам 3,5. ooooh! hahaha

То, няма на кой да кажа лека нощ, ама все пак - лека да е!

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 04:08 от profi_1

# 56
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Профи,ей ма на нямало кой да каже лека нощ,даже и добро утро ще кажа,двете най-сериозни конспираторки сме да знаеш Mr. Green
Ще постваме и ще сверяваме да видим дали на едно и също сме попаднали Mr. Green
Аз с Аблата им направих скоро едно ревю и не бяха много очаровани в нашето скромно диспансерче,ей там може да ме дублираш,че аз ги бях изнамерила снимки,които не бях виждала с нея,ще има ревю ин Селин 2-ра част Mr. Green
от ровенето матриал,и аз ей така се намятам кат Чепиков и захърквам Joy Joy

# 57
  • Мнения: 128
Добро утро момичета!
Рано рано по едно кафе

Благодаря за страхотната тема и колажете

Желая ви усмихнат и слънчев ден!

# 58
  • Мнения: 10
Добро утро!Таня!  wavey



Ирка,Профи, чакам с нетърпение новите ви фотосесии!Ама Ръза с одеалото на глава съм я виждала  Peace Дано изникне нещо интересно!  thumbsup

# 59
  • Мнения: 6 105
Добро утро!  Hug Таня,Снежи  Hug

Благодаря за поредната красива тема!Рени   bouquet

Ооо Сис, какви голотии рано рано ме караш да гледам,а Гришата си е...  newsm10 Оная черната(едната от двете сестри) пък се изказала в едно интервю,че Шарапова излизала с човек с каменно сърце.Ревнува ли,що ли  Joy

Сис,за теб  Heart Eyes
Скрит текст:

Ооо нова снимка на Ча.Незнам защо сякаш ми е позната,но явно се бъркам.  newsm78 И Джан отзад се подава,идилията е пълна  Laughing

ФЕмир  Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт