LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 285 456
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета. От днес пия Липовон и се чудех дали има все още някой с който да си коментирам. Grin засега изобщо нямам никакви странични ефекти а минаха няколко часа откакто го пих.

Здравей, аз го пия от вчера и не изпитвам никакъв глад, но се чувствам много странно. За това реших да проверя какви са коментарите относно хапчетата. Вече почти съм сигурна, че има някакъв вид наркотици в тях,  понеже ми изсъхва устата, леко треперя, имам енергия за всичко и не ми пука за нищо.. Много е странно и мисля да го спирам.

# 871
  • Мнения: 73
Здравейте,
искам да споделя своя опит с пиенето на Липовон от преди близо 2 год. Аз бях изкл.доволна от резултата си. Единственото, което ме дразнеше беше това, че от  постоянното пиене на вода трябваше да се ходи до тоалетна Simple Smile От 66 кг бях станала 57 за два месеца, но също така съм посещавала фитнес залата 2 пъти в седмицата. След като го спрях нямаше странични ефекти или връщане на килограми. Минали са почти две години и съм си на същите кг както когато го спрях (и липовона, и фитнеса хаха)
Въпреки това според мен както като с всичко останало не трябва да се прекалява и с приема на такива таблетки.

# 872
  • Варна
  • Мнения: 26
От олх от Румяна Секулова. Напиши липовон в олх и ще ти излезне първа тя. Не се занимавай с други сайтове, този е оригиналния липовон, вече карам втора опаковка.

Не мога да намеря Румяна Секулова! Излиза някаква Симона... help!

# 873
  • Мнения: 37
Няколко пъти съм пила липовон и съм много доволна. Последния път свалих 14 кг за 2 месеца, с ограничение от някои храни. Но в този сайт, от който поръчвах, нямат наличен и сега се чудя от къде да поръчам. Имам още за сваляне, а и след празниците качих някой килограм. Намерих тази Румяна, но дали е оригинален се чудя.

# 874
  • Мнения: 2
Аз го взех и в събота го почвам, малко ме е страх от страничните ефекти , но ще видим какво ще се получи. Ще пиша отново,независимо от резултата.

# 875
  • Мнения: 1
Здравейте, пиша с цел да помогна на тези от вас, които са решили да отслабват с Липовон. За нищо на света не си купувайте този продукт ! Изпила съм 4 хапчета и спрях, защото страничните ефекти или по-скоро начина, по който този продукт те кара да се чувстваш е леко казано неприятен.
След приема на второто хапче започнах да имам съмнения, че продуктът не е изцяло натурален, заради горещите вълни, които получавах, а също и сърцебиене, краткотраен световъртеж, треперене,лека температура, сухота в устата, натрапчиви и черни мисли и за капак безсъние. Разбира се, апетитът липсваше.  За 48 часа имах около 5 часа сън и то на зазоряване,  а през деня енергия колкото си пожелаеш, но тонус никакъв.
Мили хора, поровете се в интернет и вижте тези странични ефекти дали не са свързани с приема на някой от видовете тежки наркотици и по-скоро амфетамините Simple Smile
Разширените зеници също се включват във всички странични ефекти, като те се появиха ден след спирането на приема на Липовон.
Замислете се до каква степен сте склонни да вярвате на това, което е написано на опаковката. Билките биха ли накарали организма да се почувства така ? Почти съм сигурна,  да не кажа на 100 % убедена, че Липовон съдържа амфетамин и това е извод не само от това как се чувствах, а и от разговорите ми с няколко човека, употребявали амфетамин, които се пошегуваха с мен, че по легален начин съм си закупила забранено вещество.
И аз исках да отслабна бързо както повечето от вас, но на цената на какво ?
Мисля, че съм длъжна да споделя опита си с това "нещо".
Успех на всички Simple Smile

# 876
  • Мнения: 4
Здравейте. Четох доста мнения за Липовона .Пих го дена имам видим резултат, но за сметка на това вчера получих световъртеж.. прилоша ми ,изтръпнаха ми ръцете след като премерих кръвното се оказа много ниско  100/60 ..спрях го от днес но сутринта чувствах сухота в устата, вечерта съм спала точно 30 мин... и сега имам леко задушаване .. Случвало ли ви се е ? Simple Smile

# 877
  • Мнения: 3
Аз го взех и в събота го почвам, малко ме е страх от страничните ефекти , но ще видим какво ще се получи. Ще пиша отново,независимо от резултата.
От къде го поръча ?

# 878
  • Мнения: 1
Аз свалих килограми с помощта на Хром хелат на Jameson - http://gipet.blogspot.com/2018/03/otslabvane-chromium-chelated-jamieson.html

При мен действа както се очаква да действа липовона, но тъй като не е хвален, известен и скъп като него, остава в сянка. Не съм имала неприятни странични ефекти, в момента пия трета опаковка.  Peace

Здравейте,

Искам да попитам от къде си купихте продукта?
Мисля да го пробвам.

Аз също пих Липовон и нямам такива оплаквания, както всички твърдят.
Даже останах изключително доволна от него.

# 879
  • Мнения: 3 010
Аз свалих килограми с помощта на Хром хелат на Jameson - http://gipet.blogspot.com/2018/03/otslabvane-chromium-chelated-jamieson.html

При мен действа както се очаква да действа липовона, но тъй като не е хвален, известен и скъп като него, остава в сянка. Не съм имала неприятни странични ефекти, в момента пия трета опаковка.  Peace

Здравейте,

Искам да попитам от къде си купихте продукта?
Мисля да го пробвам.

Аз също пих Липовон и нямам такива оплаквания, както всички твърдят.
Даже останах изключително доволна от него.

Ако питате за Хром хелат на Jameson, във почти всяка аптека го има и на доста места онлайн. Липовон не съм пробвала и не мисля да си го причинявам.

# 880
  • Мнения: 26
Няколко пъти съм пила липовон и съм много доволна. Последния път свалих 14 кг за 2 месеца, с ограничение от някои храни. Но в този сайт, от който поръчвах, нямат наличен и сега се чудя от къде да поръчам. Имам още за сваляне, а и след празниците качих някой килограм. Намерих тази Румяна, но дали е оригинален се чудя.
Два пъти си поръчвам от Румяна, след като дадох 200 лв. за четири опаковки от четири различни сайта, от които нито една не действаше. Както писах в тази тема, някъде назад във времето, подозирам, че имаше изчерпване на оригиналния продукт и се продаваха капсули пълни с не-знам-какво-си, за да се запълни вакуума. Проблема ми е, че много качвам пулса от Липовона и се чудя какво да правя, но това принципно няма касателство към твоето питане.

# 881
  • София
  • Мнения: 3 644
Учестения пулс и аз го имам когато го пия и преди и сега....оправям го с пием на Валериан капсули, преди сън,защото тогава ми създава проблем.Но това при мен се появява само първите 2 ,3  хапчета,но аз го пия винаги през ден най вече заради безсънието и високия пулс

# 882
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Здравейте, пиша с цел да помогна на тези от вас, които са решили да отслабват с Липовон. За нищо на света не си купувайте този продукт ! Изпила съм 4 хапчета и спрях, защото страничните ефекти или по-скоро начина, по който този продукт те кара да се чувстваш е леко казано неприятен.
След приема на второто хапче започнах да имам съмнения, че продуктът не е изцяло натурален, заради горещите вълни, които получавах, а също и сърцебиене, краткотраен световъртеж, треперене,лека температура, сухота в устата, натрапчиви и черни мисли и за капак безсъние. Разбира се, апетитът липсваше.  За 48 часа имах около 5 часа сън и то на зазоряване,  а през деня енергия колкото си пожелаеш, но тонус никакъв.
Мили хора, поровете се в интернет и вижте тези странични ефекти дали не са свързани с приема на някой от видовете тежки наркотици и по-скоро амфетамините Simple Smile
Разширените зеници също се включват във всички странични ефекти, като те се появиха ден след спирането на приема на Липовон.
Замислете се до каква степен сте склонни да вярвате на това, което е написано на опаковката. Билките биха ли накарали организма да се почувства така ? Почти съм сигурна,  да не кажа на 100 % убедена, че Липовон съдържа амфетамин и това е извод не само от това как се чувствах, а и от разговорите ми с няколко човека, употребявали амфетамин, които се пошегуваха с мен, че по легален начин съм си закупила забранено вещество.
И аз исках да отслабна бързо както повечето от вас, но на цената на какво ?
Мисля, че съм длъжна да споделя опита си с това "нещо".
Успех на всички Simple Smile



Здравей! Не искам да налагам нито добро нито лошо мнение за липовона. Според мен може би има значение наистина кой от къде го купува. Има най вероятно и фалшив. Аз го пих три месеца освен сухота в устата други странични ефекти нямах. Около ме пият и други хора и при тях е същото. При някои жени се нарушава цикъла. Това е мое мнение. Теб само искам да те питам като се съмняваш защо не си направи тест за АМФЕТАМИНИ. Има го във всяка аптека. Пиша защото от такива крайни изказвания аз също се уплаших и на втория месец от приема си правих тестове, изследвания и какво ли не.... нищо ми няма нито в тестовете нито в пълните изследвания. Пак казвам може да се продават и Фалшиви, но фитнес инструкторите също ги препоръчват така, че ско се купят от правилното място нф би трябвало да навредят. Ако обаче не се чувствате добре по добре ги спрете.
Пак казвам мое мнение. Всеки сам преценява.
Пожелавам на всички здраве и успех!

# 883
  • Мнения: 15 223
При мен имаше сухота в устата, безсъние и проблеми с цикъла. Затова и го спрях. Малко ми напомня на китайските розови хапчета за отслабване от едно време, по които много хора бяха луднали.

# 884
  • Мнения: 12
Не е ли вече отживелица този липовон? Няма ли някакви по-надеждни хапчета за отслабване. Специално за липовон последно четох, че има доста ментета, и човек да се чуди откъде да го поръча. Не съм виждала по аптеките

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 16:42 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт