Светещи в тъмното камъни

  • 4 651
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Някой дали знае за такива камъни. Не говоря за осветление на ток, тези са някакви камъни които след излагане на светлина за кратко време светят цяла вечер. Видях ги в двора на съседката (с която поради завист не си говорим) и не мога да я попитам, ще си помисли че и завиждам  Close, а аз просто искам да си украся саксиите със светещи камъчета.

Намерих в няколко сайта в гугъл, но реших първо да попитам вас, тъй като майките знаят всичко   Hug

В интерес на истината, винаги като търся нещо интересно попадам на този форум, но уви за тези камъчета не намерих тема. Моля да ме извините, ако вече има такава тема или раздела е грешен. Все пак това ми е първия пост  Blush

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 0

Еха, благодаря! Още утре ще мина да проверя.   bouquet

# 4
  • Мнения: 0
Тези от лидл са пълно разочарование, светят много слабо и за кратко време, пък са и чупливи Sad(((((

# 5
  • София
  • Мнения: 2 703
Може да ги върнеш с касова бележка в срок от 30 дни от покупката.
В Лидл приемат стоката без проблем, без да даваш обяснение и т.н.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
А защо не си купиш такава боя просто и е си боядисаш камъчета Wink

# 7
  • Мнения: 0
@milka22  За съжаление не си пазя касовата бележка Sad

@Angel_Dust добра идея, но си е занимавка, пък и боята не струва малко. Не ми е ясно и качеството как ще се получи.

Вчера сутринта си поръчах тези http://www.ludom.biz/samosveteshti-kamyni  с безплатна доставка са, и ако поръчаш повечко излизат почти на цената на тези от лидл. А за качеството да не говорим, уникален блясък Simple Smile))))))) ще се опитам скоро да направя снимки заедно с тези от лидл за да видите и вие разликата (:

Благодаря на всички, които се отзоваха на темата!

# 8
  • Мнения: 0
За съжаление снимки не можах да направя, тъпия ми телефон не може да снима на тъмно.

В нета попаднах на тема в която също се коментира разликата между камъните от лидл и тези от същия сайт  http://www.ludom.biz/samosveteshti-kamyni  там някой е успял да направи снимки, малко са некачествени, но дават някаква идея, по принцип светят както са си в сайта Simple Smile))) .
Ето ги:



# 9
  • Мнения: 0
Здравейте,
 
 Аз също искам да си купя от тези камъни за градината..дали стават за външна употреба? Някой дали ги е пробвал и дали са качествени така както изглеждат..?   Thinking

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте,
 
 Аз също искам да си купя от тези камъни за градината..дали стават за външна употреба? Някой дали ги е пробвал и дали са качествени така както изглеждат..?   Thinking

Моите стоят на градината вече повече от един месец, нищо им няма Simple Smile само ти препоръчвам да ги сложиш някъде където блести слънце преди залез, така светят по-ярко цяля вечер Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте,
 
 Аз също искам да си купя от тези камъни за градината..дали стават за външна употреба? Някой дали ги е пробвал и дали са качествени така както изглеждат..?   Thinking

Моите стоят на градината вече повече от един месец, нищо им няма Simple Smile само ти препоръчвам да ги сложиш някъде където блести слънце преди залез, така светят по-ярко цяля вечер Simple Smile

ехе, благодаря за отговора, чак сега видях Sad

Аз си купих по 5 кг. от всички и си направих светещо езерце в градинката  Simple Smile Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт