Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юли 2013, 11:06 ч.

СГСАГ "Христо Ботев"

• 19 494
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • София
Няма електронен дневник, само хартиени бележници за сега. Миналата година имаше електронен дневник само първия срок, но втория не го поддържаха.

# 76
  • София

Синът ми каза, че имало близнаци и затова.
Някой родител от 8 д разбрал ли е какви се крие зад "С" и "Клуб" в програмата, че синът ми не можа да ми обясни?

# 77
8 Е, приятно ми е!
Не виждам линк за ел. дневник в сайта...
Здравейте и ние сме от 8 Е. Като цяло синът ми е доволен от класа, дано се разбират и нагодят децата.

Моят ми каза, че са споменали за родителска на 24-ти, но си мисля че трябва в сайта официално да я обявят.

Здравейте,
Има ли родител на дете от 8 б клас, който да сподели от вчерашната среща нещо важно/ тъй като не можах да присъствам/. Ще съм благодарна..
Бях вчера на откриването и ми се стори,че само класната на 8 д  ( много лъчезарна и приятна дама) се обърна към родителите и ги покани да влезнат с децата вътре. Нашата класна примерно ( 8 е) нищо не ни каза и аз не влезнах. Ще чакаме родителската да се запознаем.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 00:01 от AnMary

# 78
Явно не поддържат електронна система.Иначе го видях качен в сайта- от менюто в ляво като изберете профил на купувача и пак в същото меню в ляво излиза с червена точка Ново Електронен дневник.

# 79
И аз разбрах, че ще имат хартиени бележници, а бях свикнала с ел.дневник, което си е доста удобно за родителите. Но не е голяма драма. Все още не знам какво е клуб и с от програмата. Предполагам, че едното е модул инф.техн., за което попълвахме вчера някакви бланки. Класната ни явно наистина е готина...дъщеря ми много я е харесала. Май са 20 момчета и 7 момичета в класа. Искат отново здравно проф.картон, който давахме на записването, защо отново?Thinking Трябва да се запознаем на родителската, все пак ще обменяме инфо Smile.

# 80
  • някъде ... тук ...
И Гого каза, че сестрата им искала картони. Голямо чудене му ударихме дали са го предали с баща му при записването. Даже съм го спешила днес след училище да мине през ЛЛ, за да види дали не го е забравил при нея. Аз имам спомен, че са дали картона при записването.
Странно е да искат пак.

# 81
Обявиха родителска среща във вторник 18.30ч. за децата от първа смяна.

# 82
  • София
Имам одобрена заявка в Школо.бг - дано се ползва и попълва редовно. На синът ми искаха лична здравно профилактична карта с попълнени ваксини, но тази карта я искат във всяко училище в началото на годината (поне досега и при двете ми деца е така).

# 83
  • София
Аз пък тази учебна година съм леко неприятно изненадана от смяната на доста от преподавателите и то по основни предмети. Чудя се така ли ще ги сменят всяка година?

# 84
И на мен ми направи впечатление,че доста ЧЕСТО на сайта им има обяви за търсене на преподаватели. Защо ли напускат учители ?!?

# 85
  • София
Бях на първата родителска среща за 8 клас (синът ми е в 8 д) - много ми хареса класната, изключително организирана, дейна жена. Тя ни информира, че традицията в училището била да бъдат заедно с класа до 10-и клас вкл. и после ги поемат преподаватели по специалните предмети. Като цяло според мен обаче училището плаче за ремонт и дано покрай 110-годишнината на гимназията тази година се случат положителни неща в тази посока. Единственото ми недоумение към този момент е свързано с малкото часове по математика - все си мисля, че би било добре да се увеличи хорариума по предмета, но това зависи от други обстоятелства и едва ли ще може да се промени (между другото и синът ми сподели тези дни, че има само три часа математика седмично и това не му харесва). Доколкото ми разказва моя ученик все още се опознават класа (той е малко срамежлив), но като изключим първоначалния му шок от сблъсъка с немски език, другото е наред.

Общи условия

Активация на акаунт