Мнения за 7-мо СОУ - София

  • 12 435
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 928
Аз също се интересувам от актуална информация за гимназиалното обучение.

# 31
  • Мнения: 1 380
Няма ли във форума други съученици в 7 СОУ?
Да, на моята кума днес приеха момчето. Тя не следи форуми, за това се включвам да почета по темата.
Детето е с АЕ/ ФЕ.

# 32
  • Мнения: 2 728
Училището има ли двор?

# 33
  • Мнения: 1 380
Училището има ли двор?
Да, а и не ви пречи да отидете да го разгледате.
https://7-mo.com/za-uchilishteto/galeriya/
Сайтът им е страхотен. Мен това първо ме впечатли (проф. изкривяване)....Laughing

# 34
  • Мнения: 2 728
Ходих да запиша детето, но за двора не се сетих да питам и на сайта не видях да го споменават и затова питам. Съжалявам, че не кандидатствахм е в софтуерната паралелка, прочетох, че имали нови оборудвани кабинети за тази цел. Но нищо, здраве да е

# 35
  • Мнения: 2
dete2, с какъв втори език ви приеха?

# 36
  • Мнения: 2 728
dete2, с какъв втори език ви приеха?
С немски

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте, много се извинявам, ако темата ми е някъде там и аз съм в грешка, но вчера писах и мисля, че публикацията ми беше изтрита или просто нещо е станало с нея. Не знам, но в момента не мога да я открия и ми дава грешка.

Мисля също, че една жена ми беше отговорила, за което много благодаря.

Публикацията гласеше, че с едно момче сме приети в 7мо. Св. Седмочисленици с английски и немски и се опитваме да открием съучениците си. С групата във фейсбук не пожънахме успех, затова решихме тук да пробваме.

Надявам се този път да няма проблем и темата да остане.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте, какви са паралелките след 7-ми клас? Тук четох за софтеерни паралелки, но на сайта на училището не виждам никаква информация или учебни планове?
Някой може ли да сподели мнения за софтуерните паралелки, дали учат програмиране и какво е нивото?
Какво е нивото на английския в момента?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт