Отговори
# 30
  • Мнения: 107
От кое ли гостуване в "Беаз шоу" е  newsm78...Май от по-първте серии  newsm78


намерих аз едно клипче от същото предаване,не знам дали има още

# 31
  • Мнения: 107
хайде още едно

# 32
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Марти Hug, мерси за клипчетата.

Каква огромна разлика в държанието на Ча в 1-вия и 2-рия клип.
Ето какво правят социализацията и ... любовта  Heart Eyes newsm68

# 33
  • Мнения: 18 785
аууу е как да я харесам Серенай, в това видео е  Sick ще извиняват тези на които им допада ама на мен не и немога да го крия  Peace

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Първия клип е когато са интервюирали участниците за бест моделс,затова има разлика,то за пръв път се явява пред такава публика.
А здравейте отново  Hug Hug Hug
Гъбке Hug и твоите грозни ма грозни всичките ти  Mr. Green
Наде Hug радвам се,че ти хареса кафенцето с нашите гълъбчета  Hug
И на всички,които са загрозили темата отново

# 35
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
аууу е как да я харесам Серенай, в това видео е  Sick ще извиняват тези на които им допада ама на мен не и немога да го крия  Peace
А няма какво да се извиняваш,аз съм на същото мнение Mr. Green
И нямам намерение да го крия,дано ми стане симпатична ако ми хареса сериала де Peace
А във фейса постнали снимката му от вчера с фенката и пише,Чаатай се забавлява в клуба на свой приятел "La Boom" тия гледат,че бяхме написали името на клуба преди време,и какво си мислят,че само там ходи ли,че и писали за всички които ни питат къде излиза Чаатай,да той само там излиза  ooooh!

# 37
  • Мнения: 128
Привет на всички!!!
Да се запиша в темата че пропуснах преди това!
В това хубаво време  не ми оставявреме даже и да ви надничам! search
Какво мога ще прочета, а каквото неуспея ще ме извините!
ХУбав ден!

# 38
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Влъх,я виж кой се плацика тука Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 18 785
аууу е как да я харесам Серенай, в това видео е  Sick ще извиняват тези на които им допада ама на мен не и немога да го крия  Peace
А няма какво да се извиняваш,аз съм на същото мнение Mr. Green
И нямам намерение да го крия,дано ми стане симпатична ако ми хареса сериала де Peace
А във фейса постнали снимката му от вчера с фенката и пише,Чаатай се забавлява в клуба на свой приятел "La Boom" тия гледат,че бяхме написали името на клуба преди време,и какво си мислят,че само там ходи ли,че и писали за всички които ни питат къде излиза Чаатай,да той само там излиза  ooooh!
неискам да се започват пак да се почват ама защо така онака едни я харесват други неи затова се извиних предварително  Naughty
аз сериала мисля че ще го гледам защото си ми харесва и ОК а Серенай ще я прежаля някак си. има и по дразнещи от нея дето съм гледала така че не ме бърка. сега заради един човек не мисля че ще се откажа да гледам даден сериал.

# 41
  • Мнения: 21 201
Щом е шоколадов ден, нека се подсладим с торта Шоколадов Лешник и студена кола.

Скрит текст:




Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 14:38 от Neidjal

# 42
  • Мнения: 18 785
Влъх,я виж кой се плацика тука Mr. Green
ми жега е трябва да се разхлади малко  Joy

# 43
  • Мнения: 1 117
Виждам, че не искате да изпишем старата тема, за това се пренасям тук. Няма да си пиша сама.  Mr. Green

Рени,   bouquet благодаря за хубавата тема.

И благодаря за всички красоти на момичетата. Heart Eyes


# 44
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Да де,то и на мен ако ми хареса как са го направили,и аз бих я прежалила,затова казах дано ми стане по симпатична,а че и аз съм гледала по-дразнещи от нея,много по-даже Peace

 Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт