хубав хотел в Хисаря

  • 20 106
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, някой може ли да ми препоръча хубва хотел в Хисаря. Тази година ще се наложи да пропуснем морето, защото нашето бебче е още много малко, но ми се иска все пак да отидем някъде.


Благодаря предварително за мненията.

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз имах колебания в кой хотел да прекарам лятната си почивка и ми препоръчаха Сана Спа в Хисаря. Първоначално нямах очаквания, но начинът по който ни посрещнаха и възможностите, които предложиха, за да се чувстваме аз и семейството ми добре, ме убеди, че това е моето място за почивка. Аз също бях с малкия ми син и без притеснения го оставях на аниматор. Доволна съм от отношението на целия персонал, от чудесните условия в спа центъра и от невероятната кухня в ресторанта! А най-хубавото през лятото е, че пред хотела има външен басейн!:)                       Надявам се да съм помогнала в избора на подходящия хотел!:)

# 2
# 3
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Почивали сме в хотел "Чинар".

http://www.hotelchinar.bg/

Много спокойно място и добро обслужване.

# 4
  • София
  • Мнения: 565
"Сана спа" за повече спокойствие, чудесен хотел, хотел "Хисар" също е хубав, но е по-голям и съответно по-шумен. Не знам в какъв ценови клас търсиш, ако тези двата не са ти ок, по-евтиният вариант е "Аугуста спа"- сградата си е определено соц., но има реновирано крило, което е доста прилично и басейните и процедурите са добре. В Хисаря има и доста по-малки хотели, но не мисля че могат да предложат целия спектър от услуги като големите. Много зависи какво точно търсиш

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за мненията определено решихме да пробваме Сана спа тази година. Разгледах сайта на хотела и доста ми допадна, спа центъра изглежда супер. След почивката ще ви пиша, за да споделя мнение Wink

# 6
  • Мнения: 0
Хотел 'Хисар" и "Аугуста" и отвън и отвътре са си в соц стил. Няма нищо кокетно, стилно, което да те накара да почувстваш уюта там.  Била съм и в двата хотела, но не съм се връщала повече! За семейна почивка в този случай "Сана спа" за мен е фаворит! Класа, обслужване, кухня и спа глезотии на едно място - какво повече може да иска човек..Simple Smile

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! Аз също търся хубав хотел в Хисаря и ми отне доста време докато намеря отзиви за Сана спа. Разгледах сайта на хотела и ми направиха впечатление интересните пакети, които предлагат. Току що си запазих един:)! Този уикенд заминавам и с удоволствие ще споделя мнение дали в действителност хотелът е толкова хубав, колкото описват всички...Simple Smile Смятам, че сана спа е супер място за романтици, работохолици и леки ленивци, обичащи природата в Хисаря. До скоро!:)

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте, веднага бързам да Ви пиша, защото тази седмица се върнахме от почивка в Сана спа и беше просто прекрасно. Определено си починахме и останахме много доволни, особено като се има предвид, че бяхме с малко дете -  тихо, спокойно, чисто, с аниматор и детска стая (това май най - много ми допадна  Laughing). Обслужването е на много високо ниво, кухнята също ми допадна. Вътрешен, външен басейн и външно джакузи (това веднага се превърна в любимото ми място).Въобще не съжалявам, че заменихме морската си почивка с такава в Хисаря. Сега гледам, че имат много изгоден пакет за Семейна ваканция и мисля септември пак да го посетим.

# 9
  • Мнения: 0
Аз също искам да изкажа положителните си впечатления от Сана Спа хотел. Имах възможността да почивам там преди две седмици. Бях си запазила семеен уикенд пакет, от който останах очарована. Персоналът беше подготвил изненади за детето, а спа терапиите бяха невероятни! Външният басейн пред хотела ни хареса много, може спокойно да се излежаваш на шезлонга и да се наслаждаваш на хубавото време:) Винаги съм харесвала хотели като Сана Спа, в които всичко е на ниво - кухня, обслужване, чистота и най-вече приятна атмосфера и условия, предразполагащи да се чувстваш комфортно! Simple Smile)
 

# 10
  • Мнения: 0
Привет на всички! Търсейки подходящ хотел за есенна спа почивка попаднах на този форум и забелазах, че има много похвали за Сана Спа хотел в Хисаря. Видях и сайта им, предлагат доста спа процедури... Simple Smile Но все пак може ли някой да сподели по-подробно за условията и възможностите за възстановяване? Мерси предварително Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 480
Тия похвали за сана като гледам са на специално регистрирали се за да ни го похвалят.Модераторите да си влязат в роля моля

# 12
  • София
  • Мнения: 9 517
Тия похвали за сана като гледам са на специално регистрирали се за да ни го похвалят.Модераторите да си влязат в роля моля
и на мен такова впечатление ми направи, освен това се опитахме да бъдем в Сана спа тази пролет, вярно че изкарахме всичко на всичко час там, преди да се пренесем в хотел Хисар, но не ми направи изобщо впечатление на толкова супер дупер хотел

# 13
  • Мнения: 5 178
"Сана SPAes хотел Хисаря " е собственост на Делянчо Пеевски, плаща си човека за рекламата в bg-mamma

# 14
  • Мнения: 6 301
Здравейте! И аз имах колебания в кой хотел да прекарам лятната си почивка и ми препоръчаха Сана Спа в Хисаря. Първоначално нямах очаквания, но начинът по който ни посрещнаха и възможностите, които предложиха, за да се чувстваме аз и семейството ми добре, ме убеди, че това е моето място за почивка. Аз също бях с малкия ми син и без притеснения го оставях на аниматор. Доволна съм от отношението на целия персонал, от чудесните условия в спа центъра и от невероятната кухня в ресторанта! А най-хубавото през лятото е, че пред хотела има външен басейн!:)                       Надявам се да съм помогнала в избора на подходящия хотел!:)

Хубава работа - как така си нямала очаквания от хотела, ами нали си посрещала Нова година 2013 там ?

Общи условия

Активация на акаунт