Отговори
# 45
# 46
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Вани, Hug не знам защо, но този момент ми въздейства пак по същия начин, както първия път, когато го гледах... Rolling Eyes и пак съм бясна на Фериха, задето отлагаше толкова да му каже истината и най - много на онова проклето същество - Джансу... Sick Ох, докога ще ми въздейства този сериал по този начин... ooooh!

# 47
  • Мнения: 6 105
Неви,  Hug като успееш да ни прочетеш слизай от балкона  Laughing

# 48
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Джейн Hug мерси за мезенцето Grinning Явно близнашкото си казва думата, не може да се чака дълго Laughing

Баш в туй отношение овните смИ и по- зле- искаме ге нещата по възможност да са готови за вчера Crazy

пп Профи Joy Joy Joy hahaha

Белора Hug Аз за овните знам, че сте големи инати, но като си помисли човек, че за да разбереш или получиш бързо, това, което искаш, трябва да си голям инат, а не да го караш лежерно, щото и лежерно ще протекат нещата Grinning

Романтиче Hug и аз взех, че си харесах това аватарче, ще си го подържа още, виж гащите може да ги посменя, ама нещо нямам време да отида до мола Joy Joy

Релаксче, Бу-то за какво плаче, да не е за Емир и Фериха newsm78

# 49
  • Мнения: 1 117
Фериха си е виновна за това, така е. Не трябваше толкова време да крие.. но този път наистина бе решена да му каже и щеше да го направи. За това толкова ме е яд, че Емир я видя. ooooh! Може би ако тя му беше казала, нещата щяха да стоят по различен начин.
Е, така е, ама нямаше да има филм Laughing
Ясно е, че нямаше да има филм, просто си разсъждавам. Laughing
На мен това ми беше втория път, в който изгледах този момент, но и на мен ми въздейства по същия начин, даже сега като го гледах ми стана още по-гадно.  Rolling Eyes

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Мммммм yeni  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 426
Ами тя Джансуто как да е нормална бе,та тя няма никакви приятели освен Ферия,в последствие се сприятели с Лара,то саможивляк,аз направо ще полудея ако постоянно си седя вкъщи и нямам никакъв социален живот ooooh!,не ще изкукам,ами сигнали ще получавам отгоре нон-стоп #Crazy.
Ферия сега да си сърба попарата,колкото и да ме жегва като я гледам така....

# 52
  • Мнения: 1 117
Линко, права си за Джансу. Това е нейния проблем. Когато не излизаш никъде, а си стоиш затворен вкъщи започваш да изтерясваш така да го кажа.  Mr. Green Халдун трябваше по-отрано да забележи състоянието на дъщеря си, но той вечно беше зает. А Санем й беше нещо като детегледачка. ooooh!

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Бу за Влъхлата плаче,че нещо не се вижда на хоризонта,и момчето се притеснява да не го смени с някой друга ашкъм  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 469
Момичета,някакъв проблем ли има с 44 серия?Преди 2-3 теми пак питах и отговор никакъв не получих.Мина доста време,ако има някакъв проблем давайте да го оправяме и да вървим натам.....

# 55
  • Мнения: 1 117
На мен Гюлсюм много ми харесва. Винаги е до Фериха, разбира я и я изслушва. Изобщо не прилича на майка си. Много умно момиче е.  Peace За нещата, които ще направи по-нататък ми е друго мнението, но в момента много ми харесва държанието й. Хубаво е за Фериха да има такъв близък човек до себе си в момента. А и не само сега.

# 56
  • Мнения: 2 787
Джейн  Hug а пък колко патим от това,ама сме си упорити де,не се отказваме да бъдем откровени  Joy Joy
Напълно си права, ама нали виждаш, че лъжите рано или късно излизат наяве, така че по-добре честни и откровенни, много мразя лъжите, лицимирието и двуличието.
И аз мисля, че сега в този момент Фери щеше да му каже на Емир истината, ама нали е филм
Ама забравихме и подлото Ханде, и тя иска да прави живота на Фери черен, боже Ферия без да е направила лошо на никой, колко народ я мрази,  и то как, затова, че Емир е избрал нея, но се радвам че тя намери сили да прости и на двете, това говори колко добър човек е по душа.
Цитат
Ами тя Джансуто как да е нормална бе,та тя няма никакви приятели освен Ферия,в последствие се сприятели с Лара,то саможивляк,аз направо ще полудея ако постоянно си седя вкъщи и нямам никакъв социален живот ,не ще изкукам,ами сигнали ще получавам отгоре нон-стоп .
Peace
Имам една такава колежка, няма приятелка нито една и това, че ние общуваме помежду си, излизаме с другите, купонясваме, пазаруваме и тн, малеее каква злоба  и завист се леее, ма ние не я изолираме, но тя си е влюбена в себе си  и всички други не стават, оф

# 57
  • Мнения: 6 105
Рая,честити дрешки  Hug Пак си различна и непозната за мен Simple Smile

И на мен Гюлсюм ми харесва на този етап,а и самата актриса .  Peace

# 58
  • Мнения: 0
Радвам се че сте намерили темата Hug

Тая мама мамата smile3511 smile3511 smile3511

# 59
  • Мнения: 1 117
Вани,  Hug благодаря ти. Знаех си, че така ще кажеш.  Laughing
И на мен актрисата (Пелин) ми харесва още от ЗП. Peace Сладурана е. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт