ЖапанкИтИ Фащам ей сИга, към мУрето тръгвам, стига с таз гУра - 41

  • 33 256
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Марче,и аз не вида нищо,ама си представям плажжжжжжжжж Joy Joy Joy


Скарлет,големи лсадури Hug


Бобо,се появила Mr. Green
Видях тъ на разходката,ама си забравила ключът май?

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Цеце,кавалер е Дзверолин hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha



Точе,ко стана?  Shocked hahaha
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha


# 16
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ау, Скарлетке, ноу хубави кутрета, пу-пу. Heart Eyes

Аз пък ши са включа с убяд. Да има Бобата ко да пасе и в таз тема. hahaha hahaha






Гледам, чи сички към плажа утивате.

# 17
  • BG
  • Мнения: 2 458
Дубре, ай - дивидисета (90-та)...Пфуууу!  Crossing Arms

То па, то паааа  ooooh!....Тоо коч цела сутрин го варъ изотвънка с друшкити,
щот нъл съм казАла, чи шпучерпа!



Ай койту не е бидвал, да зафаща!





 





Цецуне, каке, за мама - да ти е жива и здрава още дълги години!



Скарли, да ти се чува само с добро името, душко! И Скарлетуф да ти е жив и здрав и мнооооу послушин!



ЦелуФки за всички кундрелинки, които са до мен, благодаря за хубавите пожелания, нем да бия Бебев вечи, секи ден шму купувам по идин шикалаТ!

Ади гуню!  Hug Hug

# 18
  • Мнения: 7 118
Уеуе, Скарлет, много хубави тези муцунки  Heart Eyes Фърли едно насам, ние сме с големи мераци за Джак ръсел, само дето ще ни направи диви и щастливи, особено с бебе  Joy Миналата година щяхме да купуваме такова диване, но после размислихме, понеже сме в нов апартамент и си представям какво чудо щеше да е  Joy При вас как е? Дивее ли много  Mr. Green

# 19
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Малко е дълго, ама е хилежно. hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
58 руски мъдрости
1. Ако димът се стеле по земята - върнете се и изключете ютията; ако се вдига стълбовидно - може вече и да не се връщате.
2. Ако ви сърби лявата ръка - това е на пари, ако ви сърби носа - това е на пиячка; ако са и двете - това е на пиячка на аванта.                                                                                               3. Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...
4. Ако мъжът подарява цветя без причина, значи - причина все пак има.
5. Ако жената има пръстен, значи най-вероятно е омъжена. Ако има гердан, това нищо не значи. Ако има и пръстен и гердан - омъжена е, но това нищо не значи.
6. Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка.
7. Ако искаш да се почувстваш звезда - сядай на елхата!
8. Дошъл си - благодаря, отишъл си си - мноого благодаря...
9. Животът на човек се дава само веднъж, основно случайно.
10. Поради изчезването на мъжа са възбудени... двама съседи.
11. По-добре с Петров на Майорка, отколкото с майор на Петровка (Петровка 38 - адресът на московската милиция).
12. Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".
13. Ако гледате телевизия, сигурно сте забелязали, че добрите винаги побеждават лошите - с изключение на новините в осем часа.
14. Граждани! Летете със самолетите на Аерофлот! Побързайте - останаха съвсем малко!
15. Ако смятате, че никотинът не влияе на гласните струни на жените, пробвайте да изтръскате пепелта от цигарата на килима.
16. Когато жена казва, че няма какво да облече - това означава, че няма нови дрехи. Когато мъж казва, че няма какво да облече - това означава, че няма чисти дрехи.
17. Хубаво нещо е "умрелият полицай" - и скоростта ограничава, и да го прегазиш е приятно.
18. Руснаците наричат път мястото, през което възнамеряват да преминат.
19. Ако дълго време не са се обаждали роднините или приятелите - значи всичко им е наред.
20. Хубаво е не там, където ни няма, а там, където никога не сме и били!
21. Да ви помогна ли или да не ви преча?
22. Често, когато сутрин гледаш някоя жена, с ужас разбираш, че снощното съблазняване е нейна, а не твоя заслуга.
23. Когато в семейството има само една жена, тя израства егоистка.
24. Причините за неявяване са три - забравяне, запиване или зае*аване.
25. Ако искате да разсмеете Бог - разкажете му плановете си.
26. По-страшен от руския танк е пияния му екипаж.
27. Както и да се въртиш, задникът ти все е отзад.
28. И вълците сити, и агнетата цели, а на овчаря - вечна му памет.
29. Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!
30. Комарите са много по-хуманни от някои жени - когато комар ти пие кръвчицата, той поне престава да бръмчи.
31. Има три начина да се направи нещо - направи го сам, наеми някой или забрани на децата си да го направят.
32. Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.
33. Да направиш жената щастлива не е трудно - трудното е ти да останеш щастлив.
34. Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.
35. Правилно хвърленият мъж непременно се връща - като бумеранг.
36. Аз безкрайно уважавам чудовищния избор на моя народ.
37. Когато времето е малко - не ти е до приятелство, а само до любов.
38. Руският мързел не е грях, а изключително необходимо средство за неутрализация на кипящата активност на ръководителите - идиоти.
39. Безпричинен смях - признак, че или сте идиот, или красива девойка.
40. Извинявайте, че говоря, докато Вие прекъсвате.
41. Лотарията е най-добрият способ за изчисляване на броя на оптимистите.
42. Истинската жена е длъжна да отсече дърво, да разруши дом и да отгледа дъщеря.
43. Болният отиде на поправителен, но не стигна.
44. Изпратете четири капака от тоалетна чиния и ще получите безплатна ролка тоалетна хартия!
45. Глупаците се женят, а умните се омъжват.
46. Американските университети са мястото, в което руски евреи преподават математика на китайците.
47. Животът отминава толкова бързо, сякаш не му е интересно с нас...
48. Зелевият сок - утрешната напитка.
49. Мързелът е подсъзнателна мъдрост.
50. Има хора, в които живее Бог. Има хора, в които живее дяволът. А има и хора, в които живеят само глисти. Ф. Раневская.
51. В живота на всеки мъж идва период, в който най-просто би било да си купи чисти чорапи.
52. За жените - има само миг между миналото и бъдещето. И този миг се нарича живот.
53. Възпитаният мъж не прави забележка на жена, неправилно носеща траверса.
54. Не е достатъчно да си знаеш цената - трябва да се отчита и търсенето.
55. Пазете родината - почивайте в чужбина.
56. Тя пристигна в Сибир и му развали цялата каторга.
57. Жените, също като децата, обичат да казват "не". Мъжете, също като децата, го приемат насериозно.
58. Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 923
Ай сиктир бре, толко яденье и пийенье да има и мене да ме нема  Thinking  Пъ и нова тема на сичкуту отгоре  Naughty
  А Добар дан и добре сме си дошли у новата темъ у Флорида! Зузуки   bouquet




Скарле, честит имен ден! Да си носиш хубавото име дъъълги години и само с добро да се чува!  Hug
Да ти е жив и здрав и рожденникът!
Ваши ли си кученцата, душички сладки  Heart Eyes?


Цеце
, честит рожден ден на твойта мама   bouquet   Повече да те слуша и по-малко да те ядосва  Grinning





Спи ми се ....якооо..хораа  ooooh!

Joy Joy

# 21
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Зузче, шти фърля, как няма ти фърля.  Hug Ти самУ кажи и гат пУраснат дУстатъчно, да им сложа ваксините и да почнат да ядат обща РанЪ, а не само млякото на мама - тУгаЗ шИ има Ино за вас.

Никога не ми е правила проблеми, само като малка е пишкала вътре в хола. Никога не ми е гризала мебели или пипала рафтовете, които са на ниско. Никога не е барала по масата. Само стои и с едни ОГРОМНИ черни очи гледа в устата ми и ми брои хапките  Joy И е много възпитано куче. Излизаме на разходка, обикаля колкот обикаля и бърза да се приберем в къщи.......... за да се изпикае в банята  hahaha hahaha

Еле, наши са. Майка им е член на  нашето семейство от 4 години.

# 22
  • Мнения: 1 802
Поздрав за целия кукундрел у темътъ http://www.vbox7.com/play:7d4bf59e

# 23
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бобича още додъвква еденето. То 2 теми едене си е бая.


Ели намери с ко да пулее манжата.


Бено, шо така гледате таз формула, дан литят кулите пу стената?


Ади, чакам въ да гледами зализа. Ут Ели куктейлити.

# 24
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Скарлетке, честит ти имен ден и на милото рожден. Внимавайте с празнуването, да не ви стане много.

Кученцата са много сладки, бонбончета направо.

Цецинке, яко се посмях с братята руснаци, много тенкю мац, имах нужда да се похиля.

Бениске, ма кък ша бийш колегата Бебев ма майка, бива ли таквиз работи! Ам нали шъ зътъпей момчурляка, кък шъ земи после изпита по Западноевропейска литература, знайш колко обем е туй!

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бениске, ма кък ша бийш колегата Бебев ма майка, бива ли таквиз работи! Ам нали шъ зътъпей момчурляка, кък шъ земи после изпита по Западноевропейска литература, знайш колко обем е туй!


Въъъ, каке, ма стрисиргаш, начи... Shocked Бебиту сга пътува към Софету да са записва. Дъл дан зема да му звънна да са връща.... newsm78

# 26
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Бениске, ма кък ша бийш колегата Бебев ма майка, бива ли таквиз работи! Ам нали шъ зътъпей момчурляка, кък шъ земи после изпита по Западноевропейска литература, знайш колко обем е туй!


Въъъ, каке, ма стрисиргаш, начи... Shocked Бебиту сга пътува към Софету да са записва. Дъл дан зема да му звънна да са връща.... newsm78
Що бе? Ми нека са помъчи малко, то не може само да му е лесно! Не може само да папка и да спинка, требе и да са попоти малко.

# 27
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

Бениске, ма кък ша бийш колегата Бебев ма майка, бива ли таквиз работи! Ам нали шъ зътъпей момчурляка, кък шъ земи после изпита по Западноевропейска литература, знайш колко обем е туй!


Въъъ, каке, ма стрисиргаш, начи... Shocked Бебиту сга пътува към Софету да са записва. Дъл дан зема да му звънна да са връща.... newsm78
Що бе? Ми нека са помъчи малко, то не може само да му е лесно! Не може само да папка и да спинка, требе и да са попоти малко.
Бе няя ва светвам, чи има и пищови. Цецуня ви найте ли колко е приписвала. Ай ся. Flutter

# 28
  • Мнения: 1 802
Бря- всичкуту кукундрел да е заспал ли, ба  Thinking  

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 00:25 от Nil desperandum!

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 592
нИзнам кой спи, ама аС клюмам ощИ....ПрибраФ ми сЪ от МаринУФ ден прИди малкУ....Тя не самУ Скарлета и някУ и любими лица са имИнницИ.... newsm47....

Оф, нИ моА пиша повИчИ....щот мноУ четУФмИ в бЛибЛиУтеката....мноУ хомеопатия имашИ за четИнИ и многУ мамбУ....иЗдва дишам.....ПослИ що шкИмбетУ ми напУследък 5 минути приТ мен вЪри ooooh!

Зузке,
БлагУдаря каксън  bouquet......дажИ виждам, въпрИки хомеопатията, чИ нИ смИ У ваШтЪ гУрЪ, ами смИ У.......Флоридата ooooh! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт