В очакване на ПЪРВИ клас! - 2

  • 42 875
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 550
Аз купих ето тази раница

http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=6296&o … v47cr7i5spqdt17m7

Детето я хареса, не ми се струва голяма, а и беше последната и ми я взеха на по-ниска цена.  Grinning Иначе бюрото му е точно пред прозореца и сме купили директорски стол, защото и ние с мъжа ми ползваме компютъра.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=631741916836865&set= … ype=3&theater

# 46
  • Мнения: 5 940
nana77, на мен ми харесва раницата. Освен това е и  в червено, което за момче е супер, защото е различно от традиционните цветове.
На Габол момичешките модели ми допадат много, но момчешките са шарени /но не така красиво шарени като тези за девойки/, с анимационни герои, поне тези, които съм виждала в каталозите. 

# 47
  • Мнения: 7 947
Нана - погледнах домът ви - със здраве и усмивки да си го ползвате, много е свежо и хубаво  Peace
Имам въпрос един - стаята на детето с какви размери е? Аз се чудя за едно помещение с размери 2 на 3.90 - дали ще стане за стая тип кабинет - със секция и бюро - като гледам - май ще стане, а иначе ми звучеше абсурдно...

nana77, на мен ми харесва раницата. Освен това е и  в червено, което за момче е супер, защото е различно от традиционните цветове.
На Габол момичешките модели ми допадат много, но момчешките са шарени /но не така красиво шарени като тези за девойки/, с анимационни герои, поне тези, които съм виждала в каталозите. 

Момчешките са с извинение едни насрани цветове - кафяво-бежавата гама - който аз виждам - другите с герои няма да коментирам, защото сина отдавна ги е отписал...
Засега си оставам на No Fear - само да намеря къде да ги пипна на живо...

# 48
  • Мнения: 5 940
Тези кафеникавите не са ли за по-големи. Аз си мислех, че са за първокласници, но приятелка ми каза, че били за по-големи.

# 49
  • София
  • Мнения: 12 550
Нана - погледнах домът ви - със здраве и усмивки да си го ползвате, много е свежо и хубаво  Peace
Имам въпрос един - стаята на детето с какви размери е? Аз се чудя за едно помещение с размери 2 на 3.90 - дали ще стане за стая тип кабинет - със секция и бюро - като гледам - май ще стане, а иначе ми звучеше абсурдно...

Стаята е 3,50 на 2.20-2.30 м. Всъщност това е бившата кухня в панелна гарсониера.

# 50
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
nana77 , бюрото ви прилича досущ на нашето. Ама на този директорски стол има ли опора за краката? Не ми се струва удобно да седи на такъв стол и краката и да висят.

Височината на масата в кухнята и на бюрото е еднаква - 74 см.
Така че неудобството от писане в кухнята може да дойде единствено заради столовете за хранене, които не се регулират на височина. Иначе разлика няма.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 550
nana77 , бюрото ви прилича досущ на нашето. Ама на този директорски стол има ли опора за краката? Не ми се струва удобно да седи на такъв стол и краката и да висят.

Синът ми е 130 см. Или поне толкова беше преди месец  Mr. Green, та краката му си стигат до степенките на стола.

# 52
  • Мнения: 7 947
Тези кафеникавите не са ли за по-големи. Аз си мислех, че са за първокласници, но приятелка ми каза, че били за по-големи.

Е защо така ти каза приятелката?  Wink
Както се ориентирах, идеята на първолашките е да не са прекалено големи, нито прекалено малки - да имат подплатен гръб и подплатено дъно, по възможност с две отделения и с повече джобове.

# 53
  • Мнения: 5 940
Не знам, каза, че ходила в някакъв фирмен магазин и продавачката й обяснила, че по-изчистените модели не били като за първи клас. Вероятно жената смята, че децата харесват с герои, нямам представа. Както и да е, ние сме избрали раница, но се ядосвам, че няма такива красиви модели като за момичета. За момчета пак може да е детско, весело, но да не са разни бакугани, коли и т.н

# 54
  • София
  • Мнения: 12 550
Не знам, каза, че ходила в някакъв фирмен магазин и продавачката й обяснила, че по-изчистените модели не били като за първи клас. Вероятно жената смята, че децата харесват с герои, нямам представа. Както и да е, ние сме избрали раница, но се ядосвам, че няма такива красиви модели като за момичета. За момчета пак може да е детско, весело, но да не са разни бакугани, коли и т.н

На мен тези бакугани и бентеновци ми идват в повече.

# 55
  • Мнения: 7 947
Ох, да ти кажа - ако слушаш продавачките - "далеч" ще стигнеш  Joy И аз се наслушах на безумни обяснения с идея - купете, купете... Wink
Като влизам да зяпам раници - наистина за момичета има ужасно добър избор. За момчетата - едни никакви повечето. Пък те на по 7 години - вече не са бебета, а и самото училище за тях е показател, че са станали "големи" и съвсем логично не искат вече с картинки...Не че аз някога съм купувала - нямаме нито една дреха дори с картинка на герой - като изключим тениска на Скуби Ду, защото това беше темата на рождения му ден мин.година...

# 56
  • Мнения: 1 208
Нана, можеш ли да дадеш линк към стола? И един въпрос - като седне синът ти докъде му стига дупето на седалката и  може ли да се обляга добре?

# 57
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
nana77 , бюрото ви прилича досущ на нашето. Ама на този директорски стол има ли опора за краката? Не ми се струва удобно да седи на такъв стол и краката и да висят.

Синът ми е 130 см. Или поне толкова беше преди месец  Mr. Green, та краката му си стигат до степенките на стола.
Аз такива столове с опора за краката не съм виждала, ако е такъв - би ли го показала?
Или искаш да кажеш, че стига до основата с колелцата?

# 58
  • София
  • Мнения: 12 550
Нана, можеш ли да дадеш линк към стола? И един въпрос - като седне синът ти докъде му стига дупето на седалката и  може ли да се обляга добре?

http://www.aron.bg/catprod_72/product_8257.html

Мисля, че баща му го беше снимал онзи ден. Довечера ще изровя да видя снимките.

# 59
  • Мнения: 7 947
Този го имаме в офиса - ужасно твърд и неудобен е.
За мен стола е важен и ще купя удобен детски.

Общи условия

Активация на акаунт