Шофьорски курс

  • 17 188
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Специално за Росен-85 мога да кажа,че има само един уникален инструктор и това е ДИМИТЪР МИШЕВ.Единствения проблем е ,че той се премести в новия офис на фирмата в Младост 1.Ако имате повече въпроси или искате координатите на човека можете да ми се обадите 0885225765.

# 16
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Записах се на шофьорски курс в началото на август с идеята да изкарам повече часове практика, тъй като бях в отпуск. Само че, съм си направила сметката без кръчмаря, защото след 5-тото кормуване инструктора искаше да си взема първо листовките и тогава да продължа с практиката. Отпуската ми отлетя напразно, но поне си взех държавния на листовките с 97 точки. 
Друго искам да споделя обаче. Всяко кормуване ми е като на инквизиция. Постоянно с тих тон мърмори, че не гледам, че не мисля, смазва ме психически... При вас какви са инструкторите, как се държат. Е то е ясно, че не се кара напразно, но чак пък толкова.......да те подтиска.
А сама си го избрах, защото го виждах  да учи курсистите паркиране, което мисля, че другите школи пропускат...

# 17
  • Мнения: 2 807
Записах се на шофьорски курс в началото на август с идеята да изкарам повече часове практика, тъй като бях в отпуск. Само че, съм си направила сметката без кръчмаря, защото след 5-тото кормуване инструктора искаше да си взема първо листовките и тогава да продължа с практиката. Отпуската ми отлетя напразно, но поне си взех държавния на листовките с 97 точки. 
Друго искам да споделя обаче. Всяко кормуване ми е като на инквизиция. Постоянно с тих тон мърмори, че не гледам, че не мисля, смазва ме психически... При вас какви са инструкторите, как се държат. Е то е ясно, че не се кара напразно, но чак пък толкова.......да те подтиска.
А сама си го избрах, защото го виждах  да учи курсистите паркиране, което мисля, че другите школи пропускат...

Този инструктор не е за теб. Подхода е много важен. Моя нито веднъж не повиши тон, винаги ми подсказваше какво да направя, ако види, че подхождам неправилно. Инструктора трябва да те научи, а не ти да отидеш научена, а той само да те гледа как караш!

# 18
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Благодаря за съвета! И аз веднага си помислих, че трябва да го сменя, но смятам, че ако поискам друг инструктор от същата школа, незнам как ще се отнесат с мен. Още 5 кормувания ми остават с него Sad

# 19
  • Мнения: 171
rossi_rossi какво стана с изпита, мина ли го? Simple Smile

# 20
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Остават ми 3 кормувания! Стискам зъби... Вчера ми идеше да кажа стига толкова слизам, ама веднага си помислих как ще се прибера и остисках. Някакви комплекси ли избива, незнам. Аз гледам да си мълча, защото ако не дай си боже кажа нещо в своя защита, той допълнително се нахъсва.... Карам вечер след работа и съм винаги последна, сигурно е уморен, уточнява салатата за ракията с жена си и накрая бързаме да се приберем и е още по изнервен..Simple Smile бърза си за ракийката човека, ако ме разбирате...

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте, темата е от доста време , но аз имам един въпрос. Ситуацията е следната преди около две години отидох в idrive за да се запиша на шофьорски курсове, попълних декларацията и се записах. Същата вечер отидох на теория, но още тогава разбрах , че са големи мошеници,  за това на следва шия ден отидох да се отпиша,  не бях внасяли пръв начална вноска и не ми беше проблем. Човекът ит офисът в студентски град ми каза , че не трябва да попълня никакви документи и съм отписана вече.  И така 2 год по късно, даже не живея в София вече и се записвам за шофьорски и излиза , че все още съм записана. При което звъня на тези индивиди и управителката ми обеснява  (по скоро ми крещи ) как съм трябвала са отида до София да се отпиша, че лъжа че изобщо съм се опитвала да се отпиша и им дължа неустойка за отписването( ноне знае в какъв размер, щели да изчислят на място) . Според вас в какъв размер ще е тази неустойка , защото съм посетила само една теория и това е ?

# 22
  • Мнения: 4 941
Здравейте, темата е от доста време , но аз имам един въпрос. Ситуацията е следната преди около две години отидох в idrive за да се запиша на шофьорски курсове, попълних декларацията и се записах. Същата вечер отидох на теория, но още тогава разбрах , че са големи мошеници,  за това на следва шия ден отидох да се отпиша,  не бях внасяли пръв начална вноска и не ми беше проблем. Човекът ит офисът в студентски град ми каза , че не трябва да попълня никакви документи и съм отписана вече.  И така 2 год по късно, даже не живея в София вече и се записвам за шофьорски и излиза , че все още съм записана. При което звъня на тези индивиди и управителката ми обеснява  (по скоро ми крещи ) как съм трябвала са отида до София да се отпиша, че лъжа че изобщо съм се опитвала да се отпиша и им дължа неустойка за отписването( ноне знае в какъв размер, щели да изчислят на място) . Според вас в какъв размер ще е тази неустойка , защото съм посетила само една теория и това е ?
Не им се вързвай на тези,не им давай никакви пари след като не си карала курса!

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте,

не препоръчвам Автошкола Мария, пълен ужас е. Самата Мария не би трябвало дори да преподава, защото е в напреднала възраст. Преподавателят по теория й е син и е доста смахнат. Също така лъжат с часовете.

# 24
  • софия
  • Мнения: 284
Мога да кажа само добри думи за моят инструктор инж.Владимир Йорданов.С удоволствие отивах на всяка среща с него.Спокойното му излъчване въздействаше на чувството ми за страх от движението и бързо преодолях шубето което ме тресеше в началото.После шофирането стана удоволствие за мен.Това е най добрият инструктор в София.

# 25
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Специално инструктор Владимир Йорданов не бих препоръчала на никого. Не съм карала при него шофьорски курс, а взех опреснителни часове. На всичките ми отговори не даде един обоснован отговор. За каране става, но за техника на шофиране - не.

# 26
  • Мнения: 1
Аз карах доста допълнителни часове при този инструктор и бях много доволна. Simple Smile Преди това бях карала курса при друг и ме бяха скъсали веднъж - ужасен беше и затова се преместих, за целия курс нищо не научих, гледаше ме лошо през цялото време и почти нищо не казваше, а аз много се сдухвах от това.  Laughing
Иван беше много симпатичен, спокоен и ме окуражаваше, въпреки че не се справях прекрасно.  Crazy
И аз съм го препоръчвала на приятели. Simple Smile


как се казва фирмата?? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт