Отговори
# 45
  • Мнения: 21 201
Профи, не се мъчи излишно. Имам спомен, че е стара снимката му и да, наистина е изрязана. Имаше го на нея с едно момченце и май не само.

# 46
# 47
  • Мнения: 298
Добър ден на всички. На кого пак се карате бе  Mr. Green

И аз питам понякога, защото или са изписани прекалено много страници, или форума ми забива много, така,че..

Марти, ти постоянно питаш, а не понякога  Joy. Но нали си единственото момче в темата и ти прощаваме  Peace
Не ме отрази в предишната тема за гаджето Simple Smile


да не започвам и аз като в старата тема да споря напразно  Mr. Green мога,ама ме мързи просто... Какво сега - щом съм единственият чаровник тук, ще отговорите, макар,че не се случва почти винаги...  newsm78

Какво не съм те отразил за гаджето, питай де, тайни нямам кой знае колко...

Ооооо, днес (пардон вчера) явно много сте слънчасали.

Мартине, ако и ти се оплакваш от липса на внимание в темата, думи нямам просто. Няма друг, който да пита повече от теб тук и то още с влизането.

Айде от мен iyi geceler за днес.

# 48
  • Мнения: 659

До утре.  bye
Рали

# 49
  • Мнения: 21 201
Рени, вярно, че след ареста отиде при семейството си, сега пък пак щял да се мести при тях #Crazy......че кога се отдели, че отново се връща. ooooh!

# 50
  • Мнения: 11 820
Мартин,Манка ти беше казала,защо седиш в темата,ами не ходиш си фаниш гажи мажи  Peace

# 51
  • Мнения: 11 820
Младо момче ми тръгнало да пиши в тема за турски сериали  #Crazy

# 52
  • Мнения: 107
Добър ден на всички. На кого пак се карате бе  Mr. Green

И аз питам понякога, защото или са изписани прекалено много страници, или форума ми забива много, така,че..

Марти, ти постоянно питаш, а не понякога  Joy. Но нали си единственото момче в темата и ти прощаваме  Peace
Не ме отрази в предишната тема за гаджето Simple Smile


да не започвам и аз като в старата тема да споря напразно  Mr. Green мога,ама ме мързи просто... Какво сега - щом съм единственият чаровник тук, ще отговорите, макар,че не се случва почти винаги...  newsm78

Какво не съм те отразил за гаджето, питай де, тайни нямам кой знае колко...

Мартине, ако и ти се оплакваш от липса на внимание в темата, думи нямам просто. Няма друг, който да пита повече от теб тук и то още с лизането.

искаш да кажеш с Влизането... е какво да правя, Знам,че все някой ще ми отговори, и затова питам, но не вярвам да е най-много.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 юли 2013, 01:02 от mаrtin1991m

# 53
  • Мнения: 107
Младо момче ми тръгнало да пиши в тема за турски сериали  #Crazy

лично Аз, не виждам да има нещо лошо,при положение,че продукцията ми харесва.

За личния си живот нямам какво да кажа - в последно време наблюдавам какви прекрасни използвачки са 18-20 годишните и се радвам,че поне на този етап нямам такова същество до мен. Казвам 18-20 годишните,да не ми се обидите тука. Има и свестни, но ..май в Русе са на липса.

# 54
  • Мнения: 11 820
то и свестните мъже са на изчерпване  Mr. Green аз още си чакам принца  Joy

# 55
  • Мнения: 107
то и свестните мъже са на изчерпване  Mr. Green аз още си чакам принца  Joy

ако си в по-голям град имаш по-голям шанс да го намериш, в Русе малко трудно става с женичките... всички са некви проснати у главите.. ама някой ден ще разберат , късно ще е мисля.

# 56
  • Мнения: 11 820
тука повечето са супер надути пък няма на какво отгоре  Mr. Green  карат от главата за краката  Joy

# 57
  • Мнения: 0
Рени, вярно, че след ареста отиде при семейството си, сега пък пак щял да се мести при тях #Crazy......че кога се отдели, че отново се връща. ooooh!

Тия си пишат кво си искат Laughingа това може да сме го пропуснали Laughing

Булка Laughingс идиоти трябва да си бойна  Mr. Green

Лека на лягащите Hug

Лека и от мен Hug

# 58
  • Мнения: 107
на Латинодивата и на всички вас, които мислите,че питам най-много, предлагам тази песен да потанцувате малко преди лягане за добро настроение

http://www.youtube.com/watch?v=qnHmmI5uyYM

# 59
  • Мнения: 298
Добър ден на всички. На кого пак се карате бе  Mr. Green

И аз питам понякога, защото или са изписани прекалено много страници, или форума ми забива много, така,че..

Марти, ти постоянно питаш, а не понякога  Joy. Но нали си единственото момче в темата и ти прощаваме  Peace
Не ме отрази в предишната тема за гаджето Simple Smile


да не започвам и аз като в старата тема да споря напразно  Mr. Green мога,ама ме мързи просто... Какво сега - щом съм единственият чаровник тук, ще отговорите, макар,че не се случва почти винаги...  newsm78

Какво не съм те отразил за гаджето, питай де, тайни нямам кой знае колко...

Мартине, ако и ти се оплакваш от липса на внимание в темата, думи нямам просто. Няма друг, който да пита повече от теб тук и то още с влизането.

искаш да кажеш с Влизането... е какво да правя, само да стоя и да гледам как се лигавите не е интересно... питам. Ама повече от мен ад няма друг..не знам. Ако няма друг нов, може. Поне не питам за преведени епизоди, а поглеждам на 1 страница. Нали съм един тука,и вие всички сега какво ?!  Mr. Green Я по-спокойно бе  Mr. Green

Да, това искам да кажа. И като се замисля, отдавна вече не нося лигавник, предполагам и останалите съфорумки. А и не знам някой да е докаран тук насила.
Спирам, че ми идват разни работи на устата, на върха на езика са, ама ша съ удържа (да се полигота малко).

Общи условия

Активация на акаунт