Име за момиченце с М

  • 4 267
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
От както разбрах пола мисля име и още нищо не съм измислила...Имам любими имена,но не точно с тази буква,а ММ държи да я кръстим на майка му,която се казва Мария.Колебая се между Мария-Магдалена и само Магдалена.Имам опасения,че ако е Мария-Магдалена ще си ползва само Мария  newsm78 Благодаря на всички,които ще се включат в темата!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 796
Като те притеснява името Мария - кръстете я само Магдалена

# 2
  • UK
  • Мнения: 4 307
Ти си се ориентирала както гледам, но да кажа, че моето любимо име с М е Мая. По-близки до Мария - Мариса, Марина. Иначе предлагам и Мануела.

# 3
  • Мнения: 1 897
Моята дъшеря е Мария, кръстена на баба Мария. Искам само да вметна, че не е никак лошо детето ти да носи това уж обикновено и толкова разпространено име.
Ако не ти се иска да е Мария и да я наричат така, си я кръсти само Магдалена.

# 4
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мария-Магдалена ми харесва, аз съм фен на двойните имена. Може и да не остане само Мария, зависи как ще тръгне от раждането, моят син се казва Симон Мартин, в повечето случаи и аз, и другите ползваме Мартин, въпреки, че е второто име. Само Мария също не е лошо, макар аз да не бих го ползвала за мое дете. Други предложения с М, недалечни от името на бабата - Мариела, Мариета, Маринела, Маринета, Мартина, Мирая, Мириам/Мариам.

# 5
  • Мнения: 186
Мирела,Моника,Магдалина,Мариа(я)на,Мариа.

# 6
  • Мнения: 1 092
На последък все повече харесвам двойните имена, но не и "класически комбинации" като Мария Магдалена, Ана Мария, Мария Луиза.
В твоя случай бх избрала само Мария или само Магдалена или друго име с М, но не и двойното

# 7
  • София
  • Мнения: 44 074
Само Магдалена. Но с М други имена ми харесват далеч повече.

# 8
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Много харесвам Магдалена. Освен него с М харесвам Марина и Мая, както и едно не толкова популярно име Магдала.
Мария-Магдалена не ми допада, въпреки че обичам двойни имена.

# 9
  • Мнения: 399
Мария-Магдалена ми харесва,въпреки,че принципно не съм "за" двойните имена! Peace
Иначе няколко любими имена имам с тази буквичка:Милена,Милия,Матея,Малвина,Мия и споменатото Мануела. Peace
Разбира се,и само Мария си е достатъчно готино! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 464
Малена ми е любимо с М.
Мария Магдалена не ми допада, прекалено ми е... как да кажа - тривиално... Само Магдалена ми харесва много повече. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 326
Аз не харесвам Мария.
Магдалена е по-приятно.
Иначе Марина, Мелина, МАлена, Мира

# 12
  • Мнения: 13
Естреа, аз харесвам името Мария много. Ако имам момиче ще го нарека Мария.
Харесвам името, защото то е свързано с името ма светицата Дева Мария/Мириам/. Предполагам, че за много от вас това ще звучи тривиално, но за мен е прекрасно! Grinning

# 13
  • Мнения: 4 569
Само по себе си Мария е хубаво име, но на мен Магдалена ми харесва повече.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 752
Марая
Мадлена,Мадлен
Мари
Моника
Меган
Мейган

Общи условия

Активация на акаунт