Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Запис и от мен

Честито на всички майчета, които вече си гушкат бебешоците си. Да са ви живи и здрави и много щастие да ви носят!

Ох много ми е жега не издържам вече  smile3511, че и имам и контракции, когато ми се ходи до тоалетна хм... странна работа. Вече съм 9 месец  newsm44, но ми се иска до 20 август да издържа - аз тогава съм рожденничка. А на 11.08. ми е теста по-английски и не трябва бебка да излиза до-тогава Simple Smile
Лека и прохладна вечер ви пожелавам и по- малко ставане до WC-то  Simple Smile 

# 31
  • Мнения: 813
   Здравейте, мамчета, да се запиша и аз в новата тема с един хубав повод  Crazy Днес имам юбилей - ставам на 20 години...   Gift Тази година желанието ми е само едно и е много по-различно от всички години до сега - пожелавам на себе си и на всички вас, родили или не само едно - здрави бебчета с щастливи родители!!! Съжелявам, че мога да ви почерпя само виртуално, но ....   bouquet

# 32
  • Мнения: 40
  bouquet за хубавата ни темичка!
Дано се изпълни с лесни, бързи и безпроблемни раждания на сладки бебета Simple Smile

Аз утре съм пак на тонове и се надявам и преглед да има, но не попитах миналия път, та може и с надеждата да си остана.

 p0lina, честит юбилей! Пожелавам то това. което ти си пожелала и много здраве и късмет!  newsm59

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте родили и още не родили мами Simple Smile
Да се отчета, ние с Ицето сме добре, само дето той има много колики и нищо не помага. Доста го мъчат, но дано преминат по-скоро. Аз вече не спя хаха, гледаме се по цяла нощ, приспиваме се и така. Имам напредък относно кърменето, много ми помогна една от националните консултантки. Ако някой има проблем с кърмене, съветвам ви да се обърнете към тях, като за всеки квартал има консултант в различните градове. Много са мили и отзивчиви. Вече започна да суче, което е голям напредък, но все още дохранвам с изцедена кърма и давам от шише. Малкия расте с часове, вече е 3 кг и малко, дано така продължава.

И не на последно място: ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВОРОДИЛИ МАМИ!!!! Simple Smile))

# 34
  • Мнения: 24
Честито на всички мами, които вече гушкат малките си съкровища. Пожелавам ви безкрайно щастие и многоооо мноооого здрави бебчета Hug Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 97
Оуфф, пак съм изтървала сума ти страници..
Запис и от мен и леко раждане на всички, дано напълним темата със здрави и сладки бебоци Simple Smile

# 36
  • велико търново
  • Мнения: 190
поли 4рд много здраве щастие и щастливо детство на бебето което ще родиш скоро Wink
аз тази нощ не можах да спя от тази проклета жега:( след малко ще се гласим да ходим да платим сметките и после гассссс към Плевен Simple Smile стискайте палци вс да ни е наред  Hug

# 37
  • Мнения: 18
Честит рожден ден на p0lina! Жива и здрава и безпроблемно раждане! Хубав ден на всички и по- леко справяне с жегите днес!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Честит рожден ден Поли Simple Smile

Честито и на всички нови майчета, живи и здрави да са бебоците:)

Аз все още си чакам...

# 39
  • Мнения: 742
 Честит рожден ден,Поли! Здраве,щастие,любов и здрав малчуган ти пожелавам.
 Аз снощи имах чувството ,че умирам.Толкова горещо никога не ми е било въпреки климатика в къщи.Направо си мислех,че всеки момент ще се разтопя по пода.И бебо толкова много ми тежи вече,че незнам как ще го износя.Всичко ме болеше,беше ми нервно,напрегнато,никога не съм се чувствала толкова гадно.Добре,че се въздържах и не си го изкарах на ММ.Вече съм готова с всичко,пране,гладене,багаж,всичко съм направила.Само незнам кога да стелиризирам помпата и шишенцата.Все си мисля ,че ако го направя сега,до като родя те вече няма да са стерилни и се губи смисъла.В Петък съм на ЖК да видим как е бебешора и много искам доки да ме обнадежди,че скоро ще се раждаме. Praynig

# 40
  • Мнения: 200
Благодарности за новата тема! Дано и тя като старата е изпълнена само с хубави новини и много сладки бебчета!
Аз се надявам да пропусна и нея и да не бързам да се записваме на първа страница! Все пак имаме още 33 дни до термин!
Честито на всички нови майчета! Пожелавам им куп щастливи мигове с техните бебченца!
Поли,   bouquet ЧРД, много здраве и щастие и на теб и щастлив финал.
Лек, красив и усмихнат ден от мен!

# 41
  • пловдив
  • Мнения: 72
Хоп и аз тук  preggoОще с големия корем !Надявам се в тази тема вече да се похваля с родено бебче ,а не само с нервните ми кризички Mr. GreenАз тази нощ спах учудващо добре,станах чаааак сутринта в 6 до тоалетната.Днес пак тея жеги-незнам къде ще се крием-нито климатик помага нито душ....Пожелавам на всички НЕРОДИЛИ скоро да гушкаме малки ревливи бебешоци  ylinfantАз тези дни вече незнам какво да правя-всичко ми е оправено вкъщи за посрещането на малкият ми Мъж,приготвено е легълцето,дрешките.За болницата всичко е строено и чака.....Ама кога ще реши на среща бебока-само той си знае  newsm78 На разходки да ви кажа хич не ми се ходи в това време.А и мъжо все е на работа,а сама не ми се рискува-я да взема да раждам на пътя  Joy Joy Joy Joy JoyПосле с бебо ще наваксаме-ще има да се разхождамееееее....За 3 седмици много ми порасна корема-сякаш изведнъж.... newsm78Не ме теглиха на предната ЖК ,но сега другата седмица съм вече на последна-надявам се ЖК и би трябвало.Тогава трябва и да си взема всички документаций вече и да ....раждам!!!!!!

# 42
  • Мнения: 159
Добро утро!

Честит рожден ден, Поли! Честито и на новообебилите се мами!

Записвам се за новата ни прекрасна тема, с надежди... Вчера ми падна тапата.. Знам, че е не е критерий за скорошно раждане, но ми остават само 10 дни до термин...

Лек ден, разхлаждайте се!

# 43
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро с пожелание да напълним новата тема с прекрасни новини!

Поли, честит рожден ден, много здраве и щастие ти желая и разбира се - леко раждане на живо и здраво бебе!

Sha, звучиш спокойна, дано всичко мине леко и да е скоро!

Таничка,
и твоят час наближава, късмет!

Ние снощи сглобихме кошарката, ... повече място заема, от колкото предполагах..... Имам още да пера и да гладя, но основните неща са вече прибрани чисти и изгладени. Впрочем, вие до кога мислите да гладите всичко за бебето?

# 44
  • пловдив
  • Мнения: 72
За тази тапа-винаги ли я усещаш когато пада?Какво представлява?Преди малко говорих с една позната ,която има 2 деца.И разказвайки и мойте терзания,че още не съм родила ми каза,че имало начини-напълно безопасни да си предизвикаш раждане newsm78 newsm78 newsm78Неможа да ми каже какви понеже вече влизаше на работа.Някой чувал ли е и знае ли за тези начини?И дали са толкова безопасни?

Общи условия

Активация на акаунт