Бял списък на туристическите агенции

  • 450 510
  • 1 416
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 019
Взех си забележка от "забележката" за неписането в "бялата" тема, още повече, че на предните страници аз самата съм коментирала несподелянето на добри отзиви Embarassed

Много фирми препродават готови пакети на други фирми и в това няма нищо лошо, не могат 100 фирми да правят една и съща дестинация. Не винаги обаче ние самите знаем това /също не е фатално, особено ако сме доволни/.

Та, така, включвам в списъка  "Екзотик Холидейс" - за сега 2 пъти ползвам услугите им - единият път тяхна екскурзия - до Мароко, доволна съм изключително много, вторият път - почивка в Турция чрез друга фирма - всичко, което те трябваше да направят го направиха, любезни и отзивчиви са.

# 106
  • Мнения: 3 371
 jfjallen, благодаря !  bouquet Изпревари ми питането за Екзотик, огледала съм се в една тяхна оферта за Израел и Йордания . Благодаря отново !   bouquet

# 107
  • Мнения: 3 019
jfjallen, благодаря !  bouquet Изпревари ми питането за Екзотик, огледала съм се в една тяхна оферта за Израел и Йордания . Благодаря отново !   bouquet

Госпожата, сега им погледнах програмата - хареса ми. Аз съм била преди 5 г., но с повече места в Израел и само Петра в Йордания, но вие изпускате малко от Израел, само програмата в Йерусалим е доста натоварена, но пък в замяна на това ще видите интересни неща в Йордания - е, пълно щастие няма Sunglasses Не се колебайте, самата екскурзия си заслужава, след това ще станеш "госпожа-хаджия", хахах Laughing

# 108
  • Мнения: 3 371
jfjallen, благодаря !  bouquet Изпревари ми питането за Екзотик, огледала съм се в една тяхна оферта за Израел и Йордания . Благодаря отново !   bouquet

Госпожата, сега им погледнах програмата - хареса ми. Аз съм била преди 5 г., но с повече места в Израел и само Петра в Йордания, но вие изпускате малко от Израел, само програмата в Йерусалим е доста натоварена, но пък в замяна на това ще видите интересни неща в Йордания - е, пълно щастие няма Sunglasses Не се колебайте, самата екскурзия си заслужава, след това ще станеш "госпожа-хаджия", хахах Laughing

О, благодаря ти, че си хвърлила един поглед на офертата !   bouquet Отдавна си намилам аз за там, сега , когато видях предложението и много се запалих. Наистина ми се вижда доста натоварена програмата, но пък са все места, на които много искам да отида .
А и “госпожа- хаджия“ или хаджи- госпожата“ не звучи никак зле !  Wink

# 109
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз съм г-жа Хаджи....еди коя си. Почти в цял Израел ( Wink ) бях. Щото е много голям. Има ли смисъл ходя Израел + Йордания? Ама и аз тъпи въпроси.  ooooh! Ще разгледам, ще пиша.

# 110
  • Мнения: 3 019
И аз съм г-жа Хаджи....еди коя си. Почти в цял Израел ( Wink ) бях. Щото е много голям. Има ли смисъл ходя Израел + Йордания? Ама и аз тъпи въпроси.  ooooh! Ще разгледам, ще пиша.

Тази програма на кандидат "хаджи-госпожата" на мен лично ми хареса, а и съчетаването на 2 държави, които е трудно да посетиш сам, по-скоро да се ориентираш за всичко, което искаш да видиш, е добър вариант. Аз лично бих го направила отново, но.... свят голям, как да повтарям едно и също нещо 2 пъти Sunglasses

# 111
  • Мнения: 19 474
jfjallen, благодаря !  bouquet Изпревари ми питането за Екзотик, огледала съм се в една тяхна оферта за Израел и Йордания . Благодаря отново !   bouquet
Аз също съм доволна много от Екзотик за Мароко. Искам да отида до Израел и Йордания и ще им потърся офертата за подробности.

# 112
  • Мнения: 3 371
jfjallen, благодаря !  bouquet Изпревари ми питането за Екзотик, огледала съм се в една тяхна оферта за Израел и Йордания . Благодаря отново !   bouquet
Аз също съм доволна много от Екзотик за Мароко. Искам да отида до Израел и Йордания и ще им потърся офертата за подробности.

Заповядай !  Hug

http://exoticholiday.bg/ekskurzii-izrael/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B … %D0%B8%D1%8F-2014!

# 113
  • Мнения: 19 474
Благодаря много, хареса ми. Сега остава и на компанията да допаднат дати, цени и програма.

# 114
  • Мнения: 104
Персоналът на Екзотик холидей e  наистина много учтив ,програмите им са много добри,особено Мароко,но тази програма не е тяхна ,а на Географски свят : http://www.geosviat.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B … D0%B0%D0%B5%D0%BB.Ние се записахме по тази програма на 12.09,после ще разказвам Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 12:10 от Евро-Долар

# 115
  • Мнения: 3 019
Възможно е да е и на друга фирма - как го разбрахте? Когато ние бяхме в Мароко през пролетта в самолета ни имаше и туристи на Бохемия /ама те май бяха по-различна програма, вече не си спомням/.

Както писах и преди - много фирми продават един пакет, т.е. програмата може да е на 1 или 2 фирми, останалите препродават /това не влияее на цената, тя си е една и съща/. Мисля, че Мароко е така - на 2 фирми, но организацията беше перфектна, екскурзията с добра и интересна програма - за нас, туристите, това е важно Sunglasses

П.П. Сега видях, че същата програма се предлага от "Уелкъм травел" /фирмата, с която "Екзотик" правят Мароко/. Това ме навежда на мисълта, че това е тяхна програма /на 2-те фирми/, а "Географски свят" я продават, както предполагам и много други.

# 116
  • Мнения: 3 371
Персоналът на Екзотик холидей e  наистина много учтив ,програмите им са много добри,особено Мароко,но тази програма не е тяхна ,а на Географски свят : http://www.geosviat.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B … D0%B0%D0%B5%D0%BB.Ние се записахме по тази програма на 12.09,после ще разказвам Simple Smile

Погледнах сега - дати, цени, програма- всичко е едно към едно . Peace Екзотик се явява партньорска фирма, така ли ?

Ще очаквам с нетърпение пътепис и разказ в цветни картинки !  Peace
Аз преговарям  Wink за дата 3.12. Praynig Praynig Praynig

# 117
  • Мнения: 19 474
А някой има ли отзиви за агенция Булкарт травъл? http://www.bulcardtravel.com/index.html
Предлагат интересни неща.
Потвърждавам това за чуждите програми на агенциите. Ние резервирахме екскурзията до Мароко чрез Руал травел. По нищо не пролича, че не е тяхна програма, останахме много доволни от всичко, даже след това писахме на тях отзиви, те ги предадоха на Екзотик.

# 118
  • Мнения: 3 019
А някой има ли отзиви за агенция Булкарт травъл? http://www.bulcardtravel.com/index.html
Предлагат интересни неща.
Потвърждавам това за чуждите програми на агенциите. Ние резервирахме екскурзията до Мароко чрез Руал травел. По нищо не пролича, че не е тяхна програма, останахме много доволни от всичко, даже след това писахме на тях отзиви, те ги предадоха на Екзотик.

На екскурзията ни през пролетта до Мароко, в групата имаше една двойка - те ми казаха, че почти всички екзотични дестинации /Китай, Венецуела, Индия и т.н./ са ги правили с тях. Много са доволни, а и групите не са големи /е, това се отразява и на цената, де/, но от друга страна си е предимство - "наточил" си се за някъде и 10 дни преди полета получаваш "сори Майкъл, ама....някой друг път" Sunglasses

# 119
  • Мнения: 3 371
 jfjallen, благодаря ти за разясненията.  bouquet
По -скоро другите агенции продават екскурзията, така мисля и аз !  Peace
За мен, в крайна сметка, е важен крайният резултат - да останем доволни и удовлетворени, да се покрият очакванията ни . Peace

Общи условия

Активация на акаунт