Бял списък на туристическите агенции

  • 450 786
  • 1 416
  •   2
Отговори
# 930
  • Мнения: 11 747
oldmama, започвам с това, че цитата за който си се хванала е от преди година и половина. Трябваше да се връщам, за да разбера за какво става въпрос. Конкретната Маги, която сме споменавали тогава, наскоро разбрах, че вече не работи в 2мко. Иначе точно тогава сме се събрали поне две с положителни мнения за 2мко Smiley Като цяло оплакванията от тур агенциите преобладават, повечето хора по принцип са недоволни от живота си като цяло, какво остава от някаква конкретна услуга. Спокойно! Съвсем нормално протича всичко с 2мко. Има оплаквания, че първо обявяват една дата за тръгване (обичайно 6 месеца по- рано) и впоследствие я променят с около 2 дни напред-назад (обичайно 2-3 месеца по- рано), защото до тогава чакат да се събере група и чак тогава купуват самолетните билети и окончателно наместват датите. Което за мен не е никакъв проблем, за други хора - е. Ако ви обещават Япония по време на вишните или червените кленове - не няма да стане! Винаги пътуват около тези периоди, но никога в разгара им, защото тогава цените са по- високи, а до някъде подвеждат, че ще си в сезона.... е, няма да сте със сигурност. Някои хора недоволстват от хотелите, в които настаняват - до колкото схващам винги слагат по някой много хубав и луксозен хотел (обичайно на края на екскурзията), и винаги има по някой много скапан (обичайно в средата на екскурзията). Явно, за да пестят от цената, като финалния го слагат хубав за туширане на емоциите. Мен и това не ми пречи. Като казвам скапан - има си всичко необходимо, но е по- стар, позахабен и прост. Като цяло за мен това са "козметични" недостатъци. Иначе програмата ви ще се изпълни на 100% и отгоре. Водачите (само от две имам впечатление) са ерудирани, доста информирани, превеждат отлично на местните екскурзоводи, съдействат за всичко необходимо.

# 931
  • Мнения: 33
Здравейте!
Някой дали е пътувал с Травел Студио?Изобщо не съм чувала за тях,а имат добра екскурзия,на която ми се иска да отида.
Благодаря!

# 932
  • Мнения: 654
Моля ви за препоръка - добър тур оператор за Тайланд! Разглеждам предложения, но добре е да чуя и мнения от " преживели".

# 933
  • Мнения: 1 323
Ако не държите изцяло на тур оператор, Тайланд е изключително лесна за самоорганизиране страна. Бяхме през януари, първи досег с Азия и се справихм и прекарахме повече от перфектно. А, и ни излезе колкото искат за един човек от агенция, само че на нас общо. Има такава група във форума и има страшно много информация.

# 934
  • Мнения: 3 271
Моля ви за препоръка - добър тур оператор за Тайланд! Разглеждам предложения, но добре е да чуя и мнения от " преживели".
Много доволни от Luxutour.

# 935
# 936
  • Мнения: 2 817

Много храм, много нещо Simple Smile Аз лично бих посетила Банкок и много, много плажове и острови Simple Smile Въпрос на преценка и лични предпочитания Simple Smile

# 937
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057

Много храм, много нещо Simple Smile Аз лично бих посетила Банкок и много, много плажове и острови Simple Smile Въпрос на преценка и лични предпочитания Simple Smile
Програмата е на Абакс, независимо в сайта на кой агент я гледате. http://www.abax.bg/?p=64609

# 938
  • Мнения: 654
Благодаря много! А Абакс бобър избор ли е, според вас? Идеята ми като за кърво посещение е да видя повече, затова се загледах в този вид програма.
Прочетох, че те не работят с крайни клиенти ( сиреч с нас ), а предлагат пакета на други тур оператори.
Навярно АБАКС отганизират програмата и затова се интересувам дали някой е ползвал тези услуги и какви са отзивите. Благодаря!

# 939
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Благодаря много! А Абакс бобър избор ли е, според вас? Идеята ми като за кърво посещение е да видя повече, затова се загледах в този вид програма.
Прочетох, че те не работят с крайни клиенти ( сиреч с нас ), а предлагат пакета на други тур оператори.
Навярно АБАКС отганизират програмата и затова се интересувам дали някой е ползвал тези услуги и какви са отзивите. Благодаря!
Ако имате въпроси пишете ми съобщение ще отговоря, за да не спамим излишно темата.

# 940
  • Мнения: 11 747
Идеята ми като за кърво посещение е да видя повече, затова се загледах в този вид програма.
В Банкок можеш да видиш доволно количество силно впечатляващи храмове и силно екзотичния Кралски дворец. Препоръчвам ти Пукет, Краби и подобни. Тайланд е добил популярност с природата си от морета, острови, заливи, плажове, маймуни, слонове, змии, гори. Дори 2-3 дни в Банкок стигат да се пренаситиш от храмови и исторически забележителности. Тази програма ще те отегчи, освен ако нямаш задълбочен, дългогодишен интерес в тази област.

# 941
  • Мнения: 1
Здравейте! Предстои ми да пътувам с Top Travels, но нещо ме притеснява. Екскурзията е след 8 дни, а все още нямам разписания на полети, ваучери за хотели и тн. Пътували ли сте с тази агенция, коректни ли са?

# 942
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Нямам опит с тази агенция, но при последното ми пътуване с Бохемия, получих ваучерите, 3 дни преди датата. Не се притеснявай, изчакай още няколко дни или ги попитай, кога ще ти ги изпратят!

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 17:01 от Бубoлина

# 943
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Здравейте! Предстои ми да пътувам с Top Travels, но нещо ме притеснява. Екскурзията е след 8 дни, а все още нямам разписания на полети, ваучери за хотели и тн. Пътували ли сте с тази агенция, коректни ли са?
Изпращат ги два, три дни преди датата на полета.

# 944
  • Мнения: 412
Документите за пътуване се изпращат в седмицата на отпътуване. Обикновено от 5 до 3 дни преди датата на отпътуване.

Общи условия

Активация на акаунт