Бял списък на туристическите агенции

  • 450 103
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Мнения за https://www.odans-travel.com/? Харесала съм една от чартърните програми. Всъщност как да разбера чия е програмата - тяхна или препродават?
Пратете ми линк на лично съобщение.

# 1 036
  • Мнения: X
Здравейте, Търся самолетна екскурзия до Санторини за Великден от Варна и ми излизат такива програми с чартър от Варна на туристически агенции, които нищо не ми говорят. Някой може ли да препоръча някоя от следните агенции: Глобал Тур ; DS Tours; Ориндж Холидей.

# 1 037
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Здравейте, Търся самолетна екскурзия до Санторини за Великден от Варна и ми излизат такива програми с чартър от Варна на туристически агенции, които нищо не ми говорят. Някой може ли да препоръча някоя от следните агенции: Глобал Тур ; DS Tours; Ориндж Холидей.
Програмата е на Емералд.

# 1 038
  • Мнения: X
Програмата е на Емералд.
Да, и аз предполагах, че е една и съща програма, но въртя-суча, не мога да я намеря на сайта на Емералд. Възможно ли е да не е обявена и те да я предлагат само с външни агенции? И ако е така, как да избера с коя агенция да идем?
П:С: Намерих, благодаря на Galactic Voyager.

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 20:09 от Анонимен

# 1 039
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Програмата е на Емералд.
Да, и аз предполагах, че е една и съща програма, но въртя-суча, не мога да я намеря на сайта на Емералд. Възможно ли е да не е обявена и те да я предлагат само с външни агенции? И ако е така, как да избера с коя агенция да идем?
П:С: Намерих, благодаря на Galactic Voyager.
Нов им е сайта...уж модерен, но си признавам, че и аз трудно се оправям.

# 1 040
  • Мнения: 54
Здравейте, Търся самолетна екскурзия до Санторини за Великден от Варна и ми излизат такива програми с чартър от Варна на туристически агенции, които нищо не ми говорят. Някой може ли да препоръча някоя от следните агенции: Глобал Тур ; DS Tours; Ориндж Холидей.
Програмата е на Емералд.
И трите агенции са си местни Варненски, и май е по-удобно да се комуникира директно през тях, от колкото с Емералд, които нямат офис във Варна

# 1 041
  • Мнения: X
И трите агенции са си местни Варненски, и май е по-удобно да се комуникира директно през тях, от колкото с Емералд, които нямат офис във Варна
Именно това ми беше питането, за препоръка на една от тези три агенции, защото не съм ползвала услугите им и не знам къде мога да се натреса. Емералд всеки я знае и риска нещо да се обърка чрез тях е по-малък, от колкото през “локални” агенции. Не знам дали обясних правилно и дали ме разбирате.

# 1 042
  • Мнения: 54
То риска, нещо да се обърка е по-скоро от Емералд, от агенциите нищо не зависи, те са само посредник. Simple Smile
Но да, конкретно за Вашия въпрос, DS tours сме ползвали и сме доволни, но и за останалите съм чувала доволни отзиви

# 1 043
  • Мнения: 1
Здравейте! Simple Smile

Тъй като гледаме Доминикана в момента и две агенции ми предлагат чартърни програми с цени за едни и същи дати и един и същ хотел all inclusive с разлика близо 1000лв за двама, дали имате информация каква е причината Simple Smile
Става въпрос за Бохемия(7110лв с два PCR теста след затвръщане по желание) и Usit Colours(6091лв без PCR) - всичко друго е едно към едно в офертите им :/

# 1 044
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Здравейте! Simple Smile

Тъй като гледаме Доминикана в момента и две агенции ми предлагат чартърни програми с цени за едни и същи дати и един и същ хотел all inclusive с разлика близо 1000лв за двама, дали имате информация каква е причината Simple Smile
Става въпрос за Бохемия(7110лв с два PCR теста след затвръщане по желание) и Usit Colours(6091лв без PCR) - всичко друго е едно към едно в офертите им :/
Проверете Аква тур и Онекс. Програмата е тяхна, съвместна.

# 1 045
  • Мнения: 1
Дрийм Холедейс най-лошата фирма по организация.
Ако искате да си изкарате цялата почивка в притеснения,значи сте на точното място.Пътувах ме за Йордания с тях казаха,че всичко ще бъди организирано,от нас само доброто настроение,което повярвайте ми бързо се развали.Още с пристигането,не бяха подготвени и ни изненадаха,че трябва да правим тест и на летището в Акаба,понеже тестовете от България не ги приемат.Организация нулева.Никой не ни извести кога ще ни е първата екскурзията,случайно сутринта в 08:00 часа попаднах ме на гид,който говореше само руски.От агенцията ни казаха че говорят английски и руски.От другите в хотела разбрахме,че втората екскурзия до Петра е след 1 ден в 08:00 часа,на другите гости им бяха пуснали бележка за 07:00 часа.Отново няма никой с нас от компанията с който да разговаряме.Така наречените ни "екскурзоводи"изчезнаха за другите екскурзии.Не присъстват в хотела.Липсва много информация и кумуникация от тяхна страна.Гида ни за Петра отново говорещ руски естествено,не можа да ни събере всички,защото имаше хора който като нас не им бяха казали и забавяне от един час,което съответно намали престоя на Петра.И за всичко трябва да ги тормозиш,да им пишеш защото те са някъде другаде.Тръгването ни отново нейзвесно...не ни казват в колко да освободим стойте и най вече в колко часа да чакаме трансфера до летището,най-лошото,че и рецепцията не знае 🤦‍♀️ Вечерта разбираме от съседната маса в ресторанта,който също са българи,че полета ни е променен,а отговор от екскурзоводите няма въпреки писането.И с други агенции сме пътували,но винаги е имало представител на фирмата с нас,дори да ни разделят на групи.Още в началото са ни казвали кога тръгваме и часовете,а не просто бял лист хартия и да гадаеш кога ти е екскурзията.Съжалявам,че се доверихме на Дрийм Холидейс.

# 1 046
  • Мнения: 124
Мнение за Toptravels?

# 1 047
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Имате ли отзиви от Караджъ Турс? имам възможност за започване на работа там.

# 1 048
  • София
  • Мнения: 281
Някой да е правил резервация чрез ТС ТРАВЪЛ, която се намира в Бургас?

# 1 049
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Някой да е правил резервация чрез ТС ТРАВЪЛ, която се намира в Бургас?


Аз. Какво те интересува?

Общи условия

Активация на акаунт