Отговори
# 435
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Joy Joy

# 436
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Какъв ми е къдрокоско значи  Mr. Green

# 437
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Тука с цаките на челото е уникален  Mr. Green

# 438
  • Мнения: 18 785
Тука с цаките на челото е уникален  Mr. Green
по бетер от таксиджия  Joy ох ама ти верно си отворила фемили албума ааааааа  Joy

# 439
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Влъх ,тука обира точките ,ми аз ви казвам вие ми се смеете за албума  Joy Joy

# 440
  • Мнения: 34
пускам хаберите Winkи дЪ фнимавЪти WinkчИ авторко право имам Blush,д'ан ми ги копвати и цоп у другите теми аааааааа Wink
аркадшката на Хазал-Ойя е писала за йени й проектчето http://haber.gazetevatan.com/tatar-ramazana-5-yeni-oyuncu/560655/4/yazarlar

бурда ощи един хабер за нея http://www.medyaninsultanlari.com/magazin/hazal-kayanin-basrol-o … yiciyle-bulusacak

# 441
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак!!! Laughing Mr. Green Laughing
Малййй, как съм се втрещила в тоя филм бееееееее...ни моЖ сЪ откача... ooooh!
Да ви кажа под секрет...Зизка вече е тотал щета. Crazy

# 442
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
  smile3505 Joy Joy

# 443
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Тука грабнал краставицата и ръба,тя колко една тиквичка тая краставица  Joy Joy

# 444
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Ох този рейтинг на ПЕ, как ли не се опитаха да го вдигнат, а той се сриваше все повече...Помните ли бях писала за статията в която се казваше за неизплатени от ШОУ ТВ 8-9 серии, а плазмодия споменава за финансови проблеми Wink А на първия и втория сезон, гравитираше около първото и второто място. Тръгна малко надолу по времето на сериите, които се излъчват в момента по БТВ, мисля, че към този момент сценария доста забуксува и сериите станаха еднообразни и скучни и прекалено много разтегнаха нещата...сега не ми се смята колко серии бяха скарани, но веднага щом вкараха действие и ги накараха да си говорят, рейтинга се вдигна Wink А с изпълненията им с халилудко удариха тавана...

Аз пък така и не разбрах, казвате, че родителите на майка му са починали, но Ча го има на една снимка с баба му (той е седнал, а една възрастна руса жена го е прегърнала) а жената много си прилича с майка му newsm78 та мисля, че е по майчина линия баба newsm78

Относно заболяването на Хазал, тя самата каза, че е диабет и до края на живота си ще трябва да приема лекарства. Икси каза че е метаболитен синдром, а при него не се приемат лекарства, а се кара на постоянна диета. Причините за второто състояние могат да бъдат много- една от честите е поликистозата на яйчниците, които "дърпат" от своя страна и инсулиновата резистентност...Външния ефект е бързо напълняване, поокапване на косата, може и акне да се появи, след време трудно или невъзможно забременяване...разбира се могат и други да са причините, като щитовидна жлеза или надбъбречни жлези... Хазал никога не е изпадала в подробности по въпроса и се съмнявам някога да го направи Wink

Относно снощните пререкания
Скрит текст:
в темата за Хазал, на лични ми писаха снощи и тази сутрин, две момичета от другата тема за АФК и ми обясниха, че потребителката си е такава и е имала и друг конфликт и че не си струва да се занимаваме с нея- и моето мнение е такова, достатъчно внимание и обърнахме  Stop Просто аз се почувствах, като някаква натрапница и все едно съм откраднала нещо, а аз хем подчертах от къде е материала, хем съвсем целенасочено постнах линк, за да се види, кой е постнал първоначалната снимка и кой цитира,  нооо видяхте сами, че бях обвинена във всички грехове- не можело така...трябвало преди това да я питам, сякаш съм и взела лично произведение, превод или бог знае какво, а не снимка копната от туитър, каквито редовно разглеждаме тук Crazy Все едно, като преди няколко дни излязоха снимките на вилата от Приливите в другата тема, а после ги постнахте и тук, някое момиче от там да си търси права върху чуждите снимки, които хората са благоволили заради нас да пуснат във социалните мрежи и нашия труд се свежда до използването на десния бутон на мишката... Изкара ме като един същ Сополвил- сещате се предполагам за него...Яд ме е, че обиди и другите момичета заради мен, когато ме защитиха Rolling Eyes Shocked Някои хора се държат така сякаш форумът е тяхна лична запазена територия

# 445
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Смотаното ми то,как стои на една страна  Mr. Green

# 446
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Дзак!!! Laughing Mr. Green Laughing
Малййй, как съм се втрещила в тоя филм бееееееее...ни моЖ сЪ откача... ooooh!
Да ви кажа под секрет...Зизка вече е тотал щета. Crazy


 Joy Joy Joy hahaha

Дръж фронта, че нали и другия сериал вече е на път....

# 447
  • Мнения: 18 785
е Влъхи аз тая я знам много е смешен сигурно е на 13-14 години там  Joy

Зизу добре дошла в клуба на тотал щетите  Joy мойта тотал щета е друга ама и сериала ме закачи леко преди време ама се осъзнах  Joy

# 448
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Белорче Hug аз не мога се сетя за кой говориш вече ,толкова  бързо ми се изпаряват в паметта такива хора,че сега хич не зацепвам  newsm53

# 449
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
На сватбата е един път значи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт