Резултати от кръвен тест за бременност-да го разчетем преди прегледа

  • 3 984
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте,
закъснява ми 8 дни, направих няколко теста за бременност- последния от които беше с много ясна втора черта и днес рекох да отида да пусна кръвен тест.
Вече разполагам с резултата и той е 150.69mIU/ml   при ДГ-0   - ГГ-5, Пато -H

Моля тези, които имат опит нека се включат с коментар. Надявам се още утре да мога да ида на лекар, но до тогава..... Crazy Тези дни не стъпвам по земята! Heart Eyes
Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Какво има да коментираме - и без кръвен тест е било ясно - бременна си, поздравления!  За преглед ти е малко рано, но едва ли ще те разубедим, така че - успех и лека бременност.

# 2
  • Мнения: 101
Незнам, за първи път правя подобен тест и ...... абе немога още да повярвам, че желаното бебе вече е напът Blush
Благодаря! Може и да се вразумя и да поизчакам с лекаря  Wink
Просто имам нужда да получа уверение, че не халюцинирам Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 289
Не халюцинираш, спокойно. Изчакай още седмица и тогава посети гинеколог.

# 4
  • Мнения: 101
Благодаря!  bouquet
Първа бременност ми е и като с всичко непознато- чувстваш се странно и неуверено! Blush

# 5
  • Варна
  • Мнения: 210
Няма какво да се притесняваш, кръвният е 100% сигурен. На мен ми закъсняваше 5-6 дена, на 4,5 и 6 ден всеки път съм си правила тестове и всички бяха отрицателни, отидох на кръвен и резултата ми беше категоричен 350

# 6
  • Мнения: 9
zdraveite na men rezultatite mi sa slednite 2678,6mIU/ml i referentna stoinost <5,0mIU/ml     spored vas ima li bremennost ili ne molq da mi otgovorite

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Има, има и то не е толкова ранна, вече може да се види на ултразвук.  Peace

# 8
  • Мнения: 9
zashto togava na tablicata za bremennost pise ne bremenna <5,0mIU/ml    molq nakoi da mi pishe koito e siguren molia

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 12:41 от amelia123456789

# 9
  • Мнения: X
Не си бременна, ако резултатът е ПО-МАЛКО от 5, а твоят е над 2000.
Ми аз не мисля, че при тоя резултат ще има някой несигурен! Joy

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 02:05 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 2 757
amelia123456789, бременна си и още как! Вече спокойно можеш да си запишеш час при гинеколог за първа среща с бебчето!   bouquet

# 11
  • Мнения: 110
Имам нужда от помощ: Излязоха ми резултатите от кражния тест за бременност: Total b-HCG H  20.43     mIU/ml
Това май значи, че съм бременна?!

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: X
Поздравления, лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт