Курс по английски език с преподаватели на роден английски език

  • 3 366
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Здравейте,
имате ли наблюдение от английски език(ниво над Б1-2) с преподаватели на роден английски език(англичани или америнци)? И да поясня, че става дума за София!
Това, на което съм се спряла е International House Sofia (http://ihsofia.com/)
Явно съм пропуснала летните курсове, но мога да започна евентуално от есента...
Мерси предварително  Peace

# 1
  • Мнения: 2
 Племенницата ми изкара TOEFL подготовка в IH Sofia и взе сертификата с доста точки(не помня в момента колко). Така че няма да сгрешиш, ако се запишеш там Peace

# 2
  • Мнения: 1 354
Супер, аз вече се записах и очаквам да запозна другата седмица. Радвам се, че учебниците са включени в цената, защото са доста скъпи навсякъде по спомен.
Успех с езиците, дами  Hug

# 3
  • Мнения: 113
Племенницата ми изкара TOEFL подготовка в IH Sofia и взе сертификата с доста точки(не помня в момента колко). Така че няма да сгрешиш, ако се запишеш там Peace
Подкрепям с две ръце. Мои близки също изкараха. Не ми се учи на тези години, иначе бих се включила и аз.

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,

В нашия езиков център голяма част от преподавателите са с роден английски език.

Можете да изберете от голямо разнообразие от курсове, начални дати и време на посещение.

Ще се радваме, ако решите да станете наш клиент.

 bowuu

# 5
  • София
  • Мнения: 139
Племенницата ми изкара TOEFL подготовка в IH Sofia и взе сертификата с доста точки(не помня в момента колко). Така че няма да сгрешиш, ако се запишеш там Peace
Подкрепям с две ръце. Мои близки също изкараха. Не ми се учи на тези години, иначе бих се включила и аз.
Правих проучвания много време и прочетох много добри отзиви, та смятам там да запиша близнаците като им дойде време за Английски.

# 6
  • Мнения: 1
Много мои познати са страшно доволни от Ih Sofiа. Стандартът им е висок, издават международни сертификати и като цяло цените са ниски, за високото качество на услугата.

# 7
  • Мнения: 2 825
Цените са доста приемливи, като се има предвид, че и иучебниците са включени. А това, че учиш от англо-говорящ е голям плюс Simple Smile

# 8
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Аз съм карала английски тук - http://www.mrenglish.bg/

Преподавателят е наистина много добър и не говори български. На мен ми беше доста полезен курса  - карах курс по разговорен английски. Доволна съм. Моят курс не беше по учебник, така че не знам какво се включва в цените.

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Записвам се да следя темата. И аз ще търся курс по разговорен английски, по възможност в източните райони.

# 10
  • Мнения: 45
Може ли да дадете някакви оринтировъчни цени за тези курсове, за възрастен става въпрос.. и там правят ли тест за определяне на нивото?

# 11
  • София
  • Мнения: 9 918
Аз се интересувам от частни уроци - София, в района на Кр. Село (или център)?  Peace
Как варират цените?

# 12
  • София
  • Мнения: 574
Моя позната е ходела на курс в IH Sofia, и е много доволна,ако имах възможност и аз бих ходила

# 13
  • Мнения: 357
Здравейте,

International House Sofia - най-скъпите курсове в цяла София, лоша комуникация с администраторите, укриване на реалните цени в съответствие с броя на часовете, липса на онлайн тест и платформа с упражнения. На второ място по скъпотия след International House Sofia е Аво-Бел. Правила съм сравнителен анализ преди един месец.
Сега малко и за положителните цени - местоположение румънското посолство, в таксата е включена цената на учебника, високи образователни изисквания, с преподаватели носители на езика (но не са филолози), възможност за дискусионна група.

Insatiable Love,
тестовете за ниво могат да се направят по e-mail.
Цената на курсовете за възрастни е 660 лв. с включен оригинален учебник и международно признат сертификат при завършване на нивото. Плащането може да бъде направено наведнъж или на 2 вноски.
Цената на курс за ученици е 750 лева за 64 часа с включени учебници, материали и международно признат сертификат.

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 12:16 от Lana26

# 14
  • Мнения: 45
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт