Поискай енергийна подкрепа (4)

  • 51 003
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 459
Аз съм изкарала курс по рейки, но далеч не се смятам за лечител и не практикувам....

# 166
  • Мнения: 224
Здравейте! Има ли тук рейки ле4ител? Или някой да познава такъв?
Аз съм рейки терапевт, практикувам от 2006 г.
Можете да ми пишете на лични.

# 167
  • Мнения: 15
Нова съм тук, но имам нужда от всяка помощ, която бих могла да намеря за да спася майка ми.
Ивелина от Велико Търново - след едногодишна борба с рака вече е с множество метастази, едвам се изправя от леглото, със страхотни болки.
Ще съм безкрайно признателна на всеки, който може да й изпрати своята подкрепа. Не мога да я изгубя, светът ми се разпада и единствено ме крепи прекрасното ми семейство и двете ми дечица Sad

# 168
  • Мнения: 1
Здравейте, имам нужда от енергийна подкрепа. Аз съм Маргарита от София. От месец само инциденти и болести ме застигат. Сега имам силно възпаление на челюстта и един абцес на зъб. Поддувам се и не ми действат никакви антибиотици. Зъба в понеделник ще бъде изваден, но като не минава инфекцията и се разпростира и може да доведе до сериозни усложнения. Бавят ми и парите и се чувствам в безизходица.

# 169
  • Мнения: 2 937
Изпратена е лечебна енергия за Маргарита. Нека нещата се развият по най-благоприятния начин. Бързо, леко и безболезнено възстановяване!

За всички потърсили помощ и подкрепа! Hands Pray

Нека си спомним и за авторката на тази така полезна тема за изпадналите в нужда хора. Пет години без Amitola, липсваш ни Flowers Rose

# 170
  • Мнения: 12 473
Здравейте, имам нужда от енергийна подкрепа. Аз съм Маргарита от София. От месец само инциденти и болести ме застигат. Сега имам силно възпаление на челюстта и един абцес на зъб. Поддувам се и не ми действат никакви антибиотици. Зъба в понеделник ще бъде изваден, но като не минава инфекцията и се разпростира и може да доведе до сериозни усложнения. Бавят ми и парите и се чувствам в безизходица.

Дишайте!
Дълбоко и бавно.
И отидете в природата.
Пийте билков чай, но не пакетиран..
Имате нужда от пречистване.

Общи условия

Активация на акаунт