Магията на изтока - 23

  • 67 645
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • MJF
  • Мнения: 8 571
Tuon, явно мърморим защото напоследък се "пъха" все в "не гледам" нашето момче, особено при мен. Преглеждам какво става в това заглавие най -вече с картинките в dramabeans, текста не ме предразполага към четене  Blush.

Хи , хи понеже погледнах  #Shocked 12 с български текст и 
Скрит текст:
този път най се  Joy на началото на сценката Бонбона-Ким- Той, частта където секретаря отговаря какво прави Тя в момента и техните съвсем спокойни, разбиращи, вярващи физиономии  Joy, повторих го даже този момент,  Joy

# 721
  • Мнения: 6 732
Сериалът е добър въпреки леките несъвършенства, но с тях сме свикнали в корейските екшъни. А Джун Ги е страхотен, както и останалият каст. Има напрежение, има динамика, за сега няма излишен пълнеж, няма лиготии, няма разтакаване. До тук много ми харесва.

# 722
  • София
  • Мнения: 562
Последните 4 серии на Two Weeks изгледани - сериала е много динамичен, не е само едното бягане и криене на ГГ, а истинска борба за оцеляване. Джун Ки - чудесен, чудесен, много е добро момчето.Лошите - намразих ги, особено ми е неприятна жената, такава двойнствена личност.Момиченцето ми изпълва душата, много талантливо дете, разплаква ме с неговите разсъждения.Много ми харесва сериала,  thumbsup

Тупи, същото се отнася и за Friend, our legend с Бини - и той е много хубав, но имам чувството , че много хора не са го гледали Sad.

Много красив тоя Татлъту, един сериал съм изгледала с него през турския ми период Laughing Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 9 180
Детенцето от 2 weeks ще живеели? Дават ли болници,системи,преливане на кръв...?

Шош, Crossing Arms ти неговия с духовете не го гледа,нали?
Дано следващото е филм.Филм,казах.

Татлъту не съм го гледала,но не ми пречи да го оценя hahaha

# 724
  • MJF
  • Мнения: 8 571
Мне, неговия с духовете  няма как да го гледам. Вярно че им отпуснах на  Misc Ghost края но като се пъхнат в историческо и ... там да си  Scatter не видяни от мен  Mr. Green. И така не помня къде го гледах за последно вече  ooooh! Crossing Arms.
Tuon, ако с мишока си спестиш въпросни сцени,  останалото е екшън-трилър май.

# 725
  • София
  • Мнения: 562
Tuon, няма точно такива сцени, в болницата е детето, но не е толкова стресиращо. Надявам се да бъде спасено, татко-донор трябва да се постарае да оживее още 3-4 дни. 12-та  серия свърши доста изненадващо, как ще дочакам следващите серии  33uu, не знам.
Песничка от сериала, която ми харесва много thumbsup.



И от октомври моя любимец Кимура Такуя ще го гледаме в нов сериал - Ando Lloyd - A.I. Knows Love ?, за което много съм радостна 4470 newsm56.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 20:53 от freedoms

# 726
  • Мнения: 6 732
Tuon, поне за момента няма това, което не обичаш да гледаш. Разбираш, че детето минава през разни процедури, но не ги дават. Не се набляга на болестта, а на опитите на Джун Ги да оцелее, за да стане донор за дъщеричката си.


freedoms ме изпревари Hug.

Вярно свърши много неочаквано и инфарктно. А и превю нямаше. Нали уж го разпитват в прокуратурата богатия гадняр? Дали е двойник или близнак?

И другата песен много ми харесва

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 20:51 от 2в1

# 727
  • Toronto
  • Мнения: 683
И от октомври моя любимец Кимура Такуя ще го гледаме в нов сериал - Ando Lloyd - A.I. Knows Love ?, за което много съм радостна 4470 newsm56.

Звучи интересно. И аз се нареждам на опашката на чакащите. Peace

The Innocent Man отметнат. Още не знам какво мисля за него, но като че ли не бях чак толкова впечатлена.

Tuon,
Скрит текст:
Къванч освен красавец, е и доста добър. Заслужава си да го видиш. Аз поне най-много харесвам Ask-i Memnu от неговите сериали, не помня как беше преведен на български, но буквално значи "Забранена любов". Той е по романа на Халид Зия Ушаклъгил, който е включен в списъка на Златните книги на ЮНЕСКО. Ето ти малко инфо, ако те интересува - http://www.az-jenata.bg/a/8-svobodno-vreme/11469-zabraneniyat-pl … -ziya-ushaklagil/
А, "Забранения плод" се казваше на бг, сега се сетих.
P.S. Сега прочетох цялото превю и не съм съвсем съгласна. Гледах филма, след това четох и книгата. Забранената любов е сладка до едно време. До момента, в който осъзнаеш колко унищожителна е и за самия теб, и за другите, които обичаш, уважаваш, цениш. Тогава става много горчива, но понякога е късно.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 21:17 от tuparowa

# 728
  • Мнения: 9 180
2 Weeks ме човърка,но ще изчакам да финишира.Все пак корейци го правят и имам право да се съмнявам до последно.Пък и кога съм следяла два текущи сериала newsm78

Тупи,аз те предупредих за The Innocent Man.Още изтръпвам като се сетя за ролята на Катеричката Sick

Скрит текст:
Филм,филм Mr. Green,сериал няма да се прежаля.Имам един на половина изгледан.Турски.Много епизоди много,нещо.

# 729
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи,аз те предупредих за The Innocent Man.Още изтръпвам като се сетя за ролята на Катеричката Sick

Ми като не слушам! Laughing Другия път   341uu

Скрит текст:
Киво миналата година чак снима игрален филм, ама май още не е преведен. А сериалът наистина е много серии, но ако искаш вярвай, не ми дотежаха. Като почнах от 1-ва серия, хич не усетих кога стигнах края!
А пък е зашеметяващо красив, аз поне с тази визия най-много го харесвам:

# 730

Общи условия

Активация на акаунт