Кауфланд- тема 2

  • 59 482
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 003
Ами и аз съм чувала за такива фенове на промоциите. Понеже пътувам само с гр. транспорт та слушам старците как си говорят кое от къде ще вземат по-изгодно и в кой ден.
А един приятел на баща ми на 87 г. беше казал, че така се надпреварва с инфлацията.
Засега няма данни дали е спечелил състезанието.

# 46
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062

Засега няма данни дали е спечелил състезанието.
Joy Joy Joy

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Благодаря!  bouquet Разбрах аз кой го е взел, един съсед......
Признавам си, че така не ми е приятно....няма я тръпката, да разлиствам бавно - бавно, да се върна по няколко пъти някъде.....в краен случай използвам за целта нета - само ако трябва да видя някоя прИмоция(става въпрос и за други магазини).....Днес си взехме на място....
При нас най- редовно един съсед ги събира каталозите за подпалки на печката през зимата. А те оставят един огромен куп-ако свариш да си вземеш от него де. Иначе гледам в нета, но както си написала- няма я тръпката така  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 461
Маслините на промоция готини ли са?

Взех от маслините на промоция - стават. За цената си, дори с супер.
Също така, сиренето на Сияна е добро за 5.50 лв/кг.
Свински бекон за 6.50 лв/кг е доста добър.
Доволна съм от промоциите.
Скрит текст:
Вие се смеете на възрастните,ама...разликите в цените понякога са огромни.
Ще ви дам прост пример, слизам долу в кварталния магазин кренвирш кен- 8.90, Кауфланд - 6.50 .
Друго в Пени или Т-маркет не помня,къде гледах моркови 1.40, Кауфланд - 0.69 - а снощи дори като отидох в К бяха на 0.29 / кг.
Ко?Не?

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Маслините на промоция готини ли са?

Взех от маслините на промоция - стават. За цената си, дори с супер.
Също така, сиренето на Сияна е добро за 5.50 лв/кг.
Свински бекон за 6.50 лв/кг е доста добър.
Доволна съм от промоциите.
Скрит текст:
Вие се смеете на възрастните,ама...разликите в цените понякога са огромни.
Ще ви дам прост пример, слизам долу в кварталния магазин кренвирш кен- 8.90, Кауфланд - 6.50 .
Друго в Пени или Т-маркет не помня,къде гледах моркови 1.40, Кауфланд - 0.69 - а снощи дори като отидох в К бяха на 0.29 / кг.
Ко?Не?
Скрит текст:
А при нас в кварталния има неща по-евтини от Кауфланд  Wink Напр. пил.филе 7,8 а в К. е по 10 и нещо.

# 50
  • Мнения: 2 461
Скрит текст:
сигурно е и до магазин, но съм на мнение,че много добре трябва да се гледат и следят цените,че иначе му се изпуска края

забравих да споделя едно оплакване,
вчера си взехме от новия асортимент на кауфланд- карначета-тези готовите+питка. Аз моето не можах да си го изям и няма да повторя.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 789
забравих да споделя едно оплакване,
вчера си взехме от новия асортимент на кауфланд- карначета-тези готовите+питка. Аз моето не можах да си го изям и няма да повторя.
Защо? Не се заяждам, чисто любопитство просто. Ние вече няколко пъти взимаме и много ни харесват.

# 52
  • Мнения: 4 569
забравих да споделя едно оплакване,
вчера си взехме от новия асортимент на кауфланд- карначета-тези готовите+питка. Аз моето не можах да си го изям и няма да повторя.
Защо? Не се заяждам, чисто любопитство просто. Ние вече няколко пъти взимаме и много ни харесват.
Ти видя ли откъде е горната потребителка?  Grinning
И аз не се заяждам. Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Да, а не би ли трябвало да са едни и същи?

# 54
  • Мнения: 2 461
Не ви разбрах,
карначетата нямаха изобщо вкус на месо.
Щом казваш,че на вас ви харесват,може да пробвам пак някой път.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 010
Тъкмо се връщам от магазина.
Взех от кошниците за под рафт, имам и подобни от Лидл - ами нямат нищо общо! Тези от Кауфланд са доста паянтови и щом сложиш нещо веднага увисват. Явно ще трябва да си чакам пак тези в Лидл, че ми трябват още две.
Но пък си взех евтини препарати и съм доволна.

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 16:22 от Госпожица Лаленце

# 56
  • Мнения: 4 569
Имах предвид че едната потребителка е от София, а другата - от Пловдив.
Явно ги забъркват карначетата на място и от там идва разликата.
Предполагам де ...

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Имах предвид че едната потребителка е от София, а другата - от Пловдив.
Явно ги забъркват карначетата на място и от там идва разликата.
Предполагам де ...
Да, но все си мислех, че би трябвало да са еднакви, но, както написа явно зависи от "забъркващия"  Wink

# 58
  • Мнения: 2 821
Благодаря!  bouquet Разбрах аз кой го е взел, един съсед......
Признавам си, че така не ми е приятно....няма я тръпката, да разлиствам бавно - бавно, да се върна по няколко пъти някъде.....в краен случай използвам за целта нета - само ако трябва да видя някоя прИмоция(става въпрос и за други магазини).....Днес си взехме на място....
При нас най- редовно един съсед ги събира каталозите за подпалки на печката през зимата. А те оставят един огромен куп-ако свариш да си вземеш от него де. Иначе гледам в нета, но както си написала- няма я тръпката така  Laughing
Да не живеем в един вход, защото и при нас е така  Laughing


И при намалените стоки си намерих 250гр. гъби на 1лв. и едно маскарпоне, 500гр., намалено на 1/2 цена - от 9 на 4,50лв.

Къде изнасят тези видове намалени стоки? Виждала съм едни до касите, но не видях плодове и зеленчуци или пък нещо от сорта на маскарпонето.

# 59
  • Мнения: 2 196
Къде изнасят тези видове намалени стоки? Виждала съм едни до касите, но не видях плодове и зеленчуци или пък нещо от сорта на маскарпонето.

Освен до касите(поне при нас) намалени стоки има и при хладилните витрини,при млечните десертчета и йогурти...Там всъщност са тези,на които им наближава изтичането срока на годност,а до касите са тези с нарушена опаковка Peace

Общи условия

Активация на акаунт