КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ИМЕТО ЯСМИНА???

  • 11 909
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Мъжът ми иска да кръстим така момиченето което чакаме . Кажете си мнението харесва ли ви или е прекалено странно , аз лично харесвам  много името Ванеса но .... newsm78

# 1
  • Мнения: X
Много красиво женско име. Носят го предимно жени от мюсюлмански страни. Българският му еквивалент е Жасмина.

# 2
  • Мнения: 11 566
Ясемин май по- добре ми звучи. И Ванеса е ок.
Има си тема за имена. Peace

# 3
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Нито Ясмина, нито Жасмина ми харесват. Ванеса звучи по-добре  Peace

# 4
  • Мнения: 9 436
Изобщо не ми харесва. Веднага правя асоциация с противозачатачните   Ясмин Sunglasses
Ако държите да е с Я- Яница, Янислава ми звучат много по-добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 057
А на мен много ми харесва Ясна.
Имам няколко познати Ясмин, живеят в Австрия и не са с арабски произход. За това име съм със смесени чувства, но определено не ми е неприятно.

# 6
  • Мнения: 1 427
Харесва ми, още повече Жасмина-за разлика от Ванеса, защото на галено последното не ми звучи добре. А като чуя Яница ми се прияжда баница  eat  Grinning

# 7
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ясмина го свързвам с актрисата Ясмин Блийт(в САЩ се среща името Ясмин).Ванеса много ми харесва(а по принцип много малко чужди имена ми допадат -свързвам го с Ванеса Паради и Ванеса Уилямс).Яница ми е отвратително.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Много ми хареса името Ясмина!

# 9
  • Мнения: 2 650
Ясмина носи повече енергия - възходяща (от Я до А), има книги за нумерологично изчисление, в съотношевние с  вашите имена и фамилии... Ванеса...не знам...няма да кажа каво мисля с такъв тип имена - вие си решавате, вашето дете си е - както го усещате така ще е най-добре.

# 10
  • Мнения: 4 892
Харесва ми Ясмина, много!

# 11
  • Мнения: 3 118
И  аз го свързвам с турското малцинство в България. Ако не сте, пригответе се да я питат цял живот дали е туркиня. Ако сте, името е чудесно.

# 12
  • Мнения: 27 524
Прилича ми на турско  Simple Smile А и хапчета някакви такива имаше  Crazy На мен лично не ми допада  Peace

# 13
  • Мнения: 6 365
Напомня ми за принцеса Ясмин от Аладин.

Малко бие на Ал Джазира...

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Нали си наясно, че на "галено" ще и викат Яси. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт