НОЕМВРИйчето на есен ще ходи на градина с песен!

  • 41 744
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 14
Здравейте Мами,

Днес ни е първият ден направо на детска Sad Голям рев падна сутринта ... За сега не се обаждат да ходим да я взимаме ... което се надявам, че значи всичко е наред. Ние сме в 96 ОДЗ ако има мами от там ще се радвам да разменим мнения Simple Smile

Успех на всички малчугани и мами Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 279
Привет, не съм влизала в мамата близо година Simple Smile  Остана ли някой, който да чете тази тема?

# 137
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Остана, остана. Аз влизам, но хвърлям само по едно око и изчезвам  Laughing Laughing Laughing

# 138
  • Мнения: 490
И аз така - хвърлям по едно око, ама то тук вече никой не пише. Simple Smile

# 139
  • Мнения: 724
Ами хайде да попишем малко. Ние сме добре, ходим с желание на детска градина, растем, захитряваме все повече, учим немски покрай кака. Говори много, казва често някой бисери над които се смеем и размишляваме,дълго време. Ходи на йога и народни танци - засега и двете й харесват и сама си ги поиска, но все пак си е Стрелец и да видим докога ще я държи ентусиазма.

# 140
  • Мнения: 86
Добре де...  и аз да се появя!
Много отдавна не съм си подавала носа тук Simple Smile Ама като гледам не съм единствената. Ако пишем с това темпо, най- вероятно ще стигнем 50- та страница когато децата станат ученици!
Айде, приятен и усмихнат ден на всички  Hug

# 141
  • Мнения: 30
 Grinning Вярно,че се движим с скоростта на охлюв.
За портокола- добре сме и малкия човек все по-вече заприличва на голям. Прави забележки, поправя ни и почти винаги е много прав, а оня ден ми заяви гордо " Ама мамооо, аз съм мъжкар и ще си правя каквото си искам"

# 142
  • Мнения: 65
Здравейте мамчета!   bouquet

Наистина много бавно върви темата.  Grinning
Ама от къде ти време и за нея, то за нищо не стига.

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 11:34 от Жената

# 143
  • Мнения: 27
Здравейте мамчета!   bouquet

Наистина много бавно върви темата.  Grinning
Ама от къде ти време и за нея, то за нищо не стига.
Моят малчо вече е толкова пораснал, ходи на детска градина с удоволствие, има си трима любими приятели, с които играе и само за тях говори. Професор е по всички науки, само командва и както казва една мама по-нагоре, понякога ги хвърля едни такива, че се чудя от къде му идват.  Grinning

Здравейте, не съм влизала и аз отдавна, но все не ми остава време за нищо. Сиси си расте, говори много, казва бисери, прави ни забележки и така. Ходи на детска, записах я на всички занимания, най-много и харесва балета, доскоро и плуването, но напоследък не ще да ходи на плуване, явно е имало някакъв проблем.  Иска ми се да я запиша на английски в Хелен Доран, но са от такива часове, че още съм на работа. Поздрави от нас и дано се позадвижи малко темата.

# 144
  • Мнения: 724
Хайде да побутнем темата, че никаква я няма. Моето дете е добре, днес му е последен ден на детска градина и излиза във ваканция. Заминава при баба си, в по-малък град и къща с двор Simple Smile. Наесен, най-вероятно, ще живеем в друг град, нова градина, деца, абе пак ще изживеем двете плача сутрин. То и сега, при по строгата госпожа, сутрин поплаква (рядко), иначе пък вечер - защо сега идваш не съм си доиграла, не съм се налюляла, дори веднъж заплака. Rolling Eyes

# 145
  • София
  • Мнения: 5 198
Да се включим и ние.
Едно скорпионче на 03.11 . Ще става батко на цели 4годинки.

Общи условия

Активация на акаунт