Любители на Котки Тема 77

  • 35 971
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 708
Яяя, Катето как скача  Simple Smile Сега забелязах белите петънца на гърба.

От интернет:
Изгледайте видеото до края Mr. Green

# 46
  • Мнения: 15
Яяя, Катето как скача  Simple Smile Сега забелязах белите петънца на гърба.

От интернет:
Изгледайте видеото до края Mr. Green
Хах, тамън си мислех да го спирам, защото не видях никакво действие, ама добре, че се спрях! Mr. Green Потресаващо смешно! Joy

# 47
  • Мнения: 4
фачинко!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 418
Здравейте! Приемате ли нови попълнения  Grinning
От около две седмици си имаме коте, Шотландска клепоуха. Казва се Кати, на 2,5 месеца е и е много, много спокойна и добра. Ето я и нея:
Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 15
omnia, голям сладур е бил Фачинко! Още веднъж, искрено съжалявам за загубата ти! Празнината в сърцето ти е голяма, сигурна съм! Но след няколко месеца, когато скръбта ти утихне те съветвам (а и сигурно не само аз) да дадеш шанс за по-добър живот на друго мъниче, изпаднало в нужда или беда. Така болката ти лека полека ще утихне напълно, естествено запазвайки една голяма част в сърцето ти за Фачинко! Heart Eyes Hug

Faith, добре дошли на вас с Кати. Голяма сладурка е, истинска госпоИца! Heart Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
Добре дошли! На новите попълнения   bouquet

# 51
  • Мнения: 6 214
Извинявам се, че така нахлувам, но съм много притеснена.  Cry
Има(х)ме 6 малки котенца на една седмица на двора. Тази сутрин ги няма. Майката ги мести до сега 2 пъти, но винаги я виждахме когато ги мести. Възможно ли е да ги е преместила през нощта?
В района има много гризачи от сорта на белките/невестулките и се опасявам, че нещо ги е извлякло или изяло. Ужасно много зайчета, гълъбчета и какво ли не сме загубили така. Sad

# 52
  • Мнения: 79
Да се оплача и аз, Сари вече не иска да яде и още не пие вода. На тоалетна пък да не говорим, само спи Sad вече трети ден е  Sad

# 53
  • Мнения: 1 708
Консултирай се с лекарите, дори и по телефона.
Не знам дали да не дадеш вода с капкомер. Така давах на Шони в началото. Но тя пък беше зле само първия ден, следващите дни си пиеше и ядеше.

# 54
  • Мнения: 79
Не знам, малко ми е неудобно, вчера бях, тя каза че всичко е наред Rolling Eyes и е нормално. Дали не е така заради многото шевове? Има поне 4 шева, а Шони колко имаше? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 18 542
Мен ако питаш, няма какво да ти е неудобно щом се притесняваш за животинчето, освен това от вчера до днес може да са се променили нещата.
Звъни и не се притеснявай, нали това й е работата. Надали точната бройка на шевовете има значение за следоперативното състояние, по-скоро е тежестта на операцията.

# 56
  • Мнения: 1 708
Шевовете бяха 3 по-големи и около 3-4 малки.
Аз и преди писах, че когато взимах Шони от клиниката ми казаха, че упойката била с антидот /не знам дали правилно го пиша/ - после прочетох в интернет, че това се слага за по-бързо възстановяване от упойката, а и лекарят така ми каза, че предвид възрастта на котето са ползвали такава. Не знам при вас как е било.


Да, няма какво да се притесняваш да звъниш на лекарите.

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 13:01 от Impatiens

# 57
  • Мнения: 79
Благодаря ви  Hug

# 58
  • Мнения: 2
Извинявам се, че така нахлувам, но съм много притеснена.  Cry
Има(х)ме 6 малки котенца на една седмица на двора. Тази сутрин ги няма. Майката ги мести до сега 2 пъти, но винаги я виждахме когато ги мести. Възможно ли е да ги е преместила през нощта?
В района има много гризачи от сорта на белките/невестулките и се опасявам, че нещо ги е извлякло или изяло. Ужасно много зайчета, гълъбчета и какво ли не сме загубили така. Sad

майката си ги е скрила и предполагам, че са добре

# 59
  • Мнения: 6 214
Извинявам се, че така нахлувам, но съм много притеснена.  Cry
Има(х)ме 6 малки котенца на една седмица на двора. Тази сутрин ги няма. Майката ги мести до сега 2 пъти, но винаги я виждахме когато ги мести. Възможно ли е да ги е преместила през нощта?
В района има много гризачи от сорта на белките/невестулките и се опасявам, че нещо ги е извлякло или изяло. Ужасно много зайчета, гълъбчета и какво ли не сме загубили така. Sad

майката си ги е скрила и предполагам, че са добре
Толкова много се надявам.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт