Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 29 авг. 2013, 10:03 ч.
  • Последно мнение: 1 авг. 2020, 18:32 ч.

TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

• 121 386
  • 548
  •   1
Отговори
# 540
Действително ли ежвдневните превръзки помагат при нередовен цикъл? Малко съм скептична. Моля за лични мнения

Здравейте наистина помагат за регулиране на цикъла. Също така аз си проведох и терапия с тях за бяло течение,което лекувах с години. Вмомента нямам и спомен от него. С това се убедих в действието на продуктите. Страхотни са.
Представител съм на продуктите,но ви споделих МОИ лични резултати .

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 10:44 от bubanka

# 541
Кърпите за стъкло и кухня, лилавата и зелената, сухи или мокри се ползват?

# 542
Влажни, не да капят. Хубави са.

# 543
Здравейте , може ли някои , които е ползвал серията на Тианде за акне да ми каже дали , когато нанася лосиона и крема получава зачервяване на местата ? Благодаря

# 544
Кърпите за стъкло и кухня, лилавата и зелената, сухи или мокри се ползват?
Аз ги ползвам сухи. Зависи какво се чисти. Това им е ползата, че могат и без препарат и наистина чистят добре.

# 545
Здравейте,какво ви е мнението за Крем-балсам за увредена коса „Master Herb“ ?
Иначе вчера пробвах ежедневните превръзки с алое , много ми харесаха.

# 546
Има ли ползвали шампоана и маската за връщане естествения цвят на косата достатъчно дълго време? Имам предвид връщане цвета на косата от посивяла/прошарена/побеляла такава,.....а не от боядисвана?
Не намирам отзиви, въпреки че тази козметика до колкото виждам е вече  от май повече от 6-7 години в България.

# 547
Крем-балсамът за увредена коса Master Herb е много хубав, поне за мен. Като човек с гъста и суха коса, я прави много мека, гладка и някакси жизнена. Всъщност, когато бях консултант и него го го препоръчваха в комплект със шампоана против бели/сиви коси, те всъщност са една серия.
Него също съм пробвала, добър е. Аз лично имам около десетина бели косъма  и тъй като ги късам забелязах, че 2-3 вече са си с тъмен корен. НО, пия и витамин б12, така че по-голяма е вероятността да е от витамина. Може и като комбинация да съм получила този резултат.
Ако искаш пробвай шампоана, хубав е дори да не помогне за белите коси. А, за тях по - специално Б12!!!, Б5, масло от Амла и маски с натурална къна. Четох и за витамини Евония, но не съм ги пробвала все още.

# 548
Здравейте,какво ви е мнението за Крем-балсам за увредена коса „Master Herb“ ?
Иначе вчера пробвах ежедневните превръзки с алое , много ми харесаха.
Аз в момента го ползвам и мога да кажа, че много ми харесва. Това е първата маска, която си взимам на ТианДе и виждам голяма разлика в сравнение с лореал примерно(тях ползвах преди). Косата ми е много по-мека и лесна за разресване. Преди постоянно ми се заплиташе косата отзад на врата и и в краищата, а сега се разресва супер лесно, дори и мокра

Общи условия

Активация на акаунт