TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 210 531
  • 886
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 13
Действително ли ежвдневните превръзки помагат при нередовен цикъл? Малко съм скептична. Моля за лични мнения

Здравейте наистина помагат за регулиране на цикъла. Също така аз си проведох и терапия с тях за бяло течение,което лекувах с години. Вмомента нямам и спомен от него. С това се убедих в действието на продуктите. Страхотни са.
Представител съм на продуктите,но ви споделих МОИ лични резултати .

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 10:44 от bubanka

# 541
  • Мнения: 17 934
Кърпите за стъкло и кухня, лилавата и зелената, сухи или мокри се ползват?

# 542
  • Мнения: 2 719
Влажни, не да капят. Хубави са.

# 543
  • Мнения: 12
Здравейте , може ли някои , които е ползвал серията на Тианде за акне да ми каже дали , когато нанася лосиона и крема получава зачервяване на местата ? Благодаря

# 544
  • Мнения: 16
Кърпите за стъкло и кухня, лилавата и зелената, сухи или мокри се ползват?
Аз ги ползвам сухи. Зависи какво се чисти. Това им е ползата, че могат и без препарат и наистина чистят добре.

# 545
  • Мнения: 21 207
Здравейте,какво ви е мнението за Крем-балсам за увредена коса „Master Herb“ ?
Иначе вчера пробвах ежедневните превръзки с алое , много ми харесаха.

# 546
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Има ли ползвали шампоана и маската за връщане естествения цвят на косата достатъчно дълго време? Имам предвид връщане цвета на косата от посивяла/прошарена/побеляла такава,.....а не от боядисвана?
Не намирам отзиви, въпреки че тази козметика до колкото виждам е вече  от май повече от 6-7 години в България.

# 547
  • Мнения: 130
Крем-балсамът за увредена коса Master Herb е много хубав, поне за мен. Като човек с гъста и суха коса, я прави много мека, гладка и някакси жизнена. Всъщност, когато бях консултант и него го го препоръчваха в комплект със шампоана против бели/сиви коси, те всъщност са една серия.
Него също съм пробвала, добър е. Аз лично имам около десетина бели косъма  и тъй като ги късам забелязах, че 2-3 вече са си с тъмен корен. НО, пия и витамин б12, така че по-голяма е вероятността да е от витамина. Може и като комбинация да съм получила този резултат.
Ако искаш пробвай шампоана, хубав е дори да не помогне за белите коси. А, за тях по - специално Б12!!!, Б5, масло от Амла и маски с натурална къна. Четох и за витамини Евония, но не съм ги пробвала все още.

# 548
  • Мнения: 15
Здравейте,какво ви е мнението за Крем-балсам за увредена коса „Master Herb“ ?
Иначе вчера пробвах ежедневните превръзки с алое , много ми харесаха.
Аз в момента го ползвам и мога да кажа, че много ми харесва. Това е първата маска, която си взимам на ТианДе и виждам голяма разлика в сравнение с лореал примерно(тях ползвах преди). Косата ми е много по-мека и лесна за разресване. Преди постоянно ми се заплиташе косата отзад на врата и и в краищата, а сега се разресва супер лесно, дори и мокра

# 549
  • Мнения: X
Може ли мнение за активатора за растеж на Био Рехаб. Как се използва? Колко често? Как действа? Четох по назад из темата, че ускорява косопада.

# 550
  • Мнения: 229
Здравейте,какво ви е мнението за този крем - наистина ли ще има ефект. Благодаря Ви предварително.

# 551
  • Мнения: 2 719
Ефективен е, но загрява наистина много. Слагай малко и разнеси хубаво.

# 552
  • Мнения: 2 838
Аз си поръчах няколко продукта и изобщо не съм впечатлена.

Златната маска- чета мнения как свива пори, намаля черни точки, едва ли не ги вади, но при мен няма никакъв такъв ефект. Допда ми, че лицето ми е гладко, но не мога да кажа с ккво точно ми допада.

Перлената маска- ползвах я с вода и супер много се сипеше по време на засъхване и след това. Пробвах я и с прясно мляко, по-малко цапа, но бих казала че усетих лицето си леко пресушено, а съм с мазна кожа. Иначе си изчитих стъкллото на фурната с този прах и мога да кажа, че свърши чудесна работа.

Паста за зъби и четка за зъби- за жалост четката изобщо не е моятаи директно я хвърлих. Пастата не мога да кажа точно кой вид е, бяха на промоция, но ми харесва и си я ползвам с кеф.

Лентичка за черни точки на Мастър Херб- абсолютно нито една черна точка не излезе от носа ми. Пълно разочарование.

Шийт маска на Мастър Херб- не мога да кажа нищо положително или отрицателно. Не почувствах кожата си различно след това

Маска за околоочен контур плюс серум- Все оше нямам изградено мнение, тъй като не съмго ползвала достатъчно дълго време, но нищо уау

Крем с овча плацента за заличаване на пигментни петна- адски мазен крем, който усещах като олио на лицето си и съм сигурна, че ще запушва пори, директно го изхвърлих

Като цяло прекалено много ми идва рекламата на марката. Това ми бе първата и най-вероятно последната поръчка.

# 553
  • Мнения: 5 435
Здравейте, присъединявам се към темата! Вие като консултанти ли поръчвате продукти или чрез други хора? Чудя се дали да стана консултант, дали си струва?
Много съм изчела за продуктите, в момента използвам кремът с овча плацента и съм меко казана впечатлена! Също така ползвам един измивен гел, също ми харесва, има приятен и нежен аромат!

# 554
  • Мнения: X
Здравейте, присъединявам се към темата! Вие като консултанти ли поръчвате продукти или чрез други хора? Чудя се дали да стана консултант, дали си струва?
Много съм изчела за продуктите, в момента използвам кремът с овча плацента и съм меко казана впечатлена! Също така ползвам един измивен гел, също ми харесва, има приятен и нежен аромат!
Като консултант си е изгодно да се поръчва.

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 14:07 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт