Мнение за Станчо Станев

  • 3 276
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте,

Някой може ли да сподели впечатление или мнение за въпросния господин, който практикува китайска народна медицина и прилага Ци-гун терапия. Създател е на центъра за китайска култура "Шъндао" и има доста спечелени титли и медали в източните бойни изкуства.
В интернет преобладават само хвалебствения мнения за него на хора, които са го посетили и са се излекували след няколко сеанса. Може би съм прекалено мнителна, но това не ми се струва реално и ме навежда на мисълта, че има доста голяма доза "PR"  в цялата работа.

 

# 1
  • София
  • Мнения: 1
Станчо Станев, абсолютен шарлатанин. Не си губете времето и парите, няма да излекува нищо. Докато лекува с лъжовната си енергия - чати, говори по телефона, разсейва се с всякакви неща.
Обещава неща, които не може да оправи.
Аз също прочетох въпросните мнения от хора, които са се излекували при него. Според мен тези хора не съществуват. Има и мнения на хора, които споделят, че нищо не може да направи, но за жалост ги игнорирах и отидох да се лекувам при Станчо Станев. Резултат нямаше, никакъв след 4 сеанса. така че мислете преценете как ще си загубите времето, доверието и парите.

Общи условия

Активация на акаунт