Отговори
# 285
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
 Hug мераба, къзларки Hug, баш ми е приятно да ви "видя"  bouquet

# 286
  • Мнения: 18 785
Габче  Hug

Зизуно не се подигравай на пингвина оти ще го насъскам срещу тебе  hahaha hahaha hahaha

оффффф преполових багажа и незнам вече на къде да се обърна newsm50  айде гмуркам се пак  wflag като изплувам пак ще намина  ooooh!

# 287
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Ти какъв багаж стягаш бе Влъх,нали и Октомври щяхте да откарате,да не си заминаваш вече към планината  Thinking
Ооооо Пейкова,направо се покри като една бяла нинджа  Hug Hug

# 288
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама Проф....остана'а ли екстеншъни и латекс от снощи....?
Последно кат те видех нещо ти беха залипсвали.... Joy Joy Joy Joy Joy

# 289
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габче  Hug

Зизуно не се подигравай на пингвина оти ще го насъскам срещу тебе  hahaha hahaha hahaha

оффффф преполових багажа и незнам вече на къде да се обърна newsm50  айде гмуркам се пак  wflag като изплувам пак ще намина  ooooh!
Хаххахахах....чок корктум.... Joy Joy Joy Joy Joy

Тая па, ела видиш аз кат стегам багаш ква драма е....целия гардероб у куфара за трупове и после не обличам нищо...а, пък тая ютия....ох малееее...вкарвам, изкарвам...големи мАки. Joy Joy Joy

# 290
  • Мнения: 0
Hug мераба, къзларки Hug, баш ми е приятно да ви "видя"  bouquet
Hug Hug Hug

Цитат
Зизуно не се подигравай на пингвина оти ще го насъскам срещу тебе
Joy Joy Joy

# 291
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Здравейте Hug  bouquet, по бтв до коя оригинална серия са стигнали newsm78
Скрит текст:
До 40 и тази седмица, ще има по две серии по бтв и край...незнайно докога.
Пейкова,
Скрит текст:
ходихме на Поморие, бяхме се разбрали да се видим но не можах да се свържа с теб, питах и тук, но уви.

Скрит текст:
  bouquet благодаря, как изкарахте почивката Simple Smile, ще ти дам адреса за следващия път
Скрит текст:
много промени тука има, серии няма, а аз не си спомням докъде съм стигнала Embarassed

Чудесно, затова и шеста година ходим все там. След като обиколихме цялото Северно и Южно черноморие, разбрахме, че Поморие е нашето местенце за летен отдих.

# 292
  • Мнения: 21 201
Зизу, ти си на ход. Laughing

Информация за епизод - 41 и 42 тази вечер от 20:00 до 22:00 часа по БТВ.
Емир и Фериа виждат Халил пред университета.
Ханде научава, че Корай се среща с Гюлсюм.
Емир и Корай се срещат с Гюлсюм на брега. Корай убеждава Гюлсюм да говори с Емир. Eмир се интересува от годежа на Фериа с Халил. Ханде се запознава с Мехмет. Гюлсюм разказва на Емир за Халил и какво е направил той със Зехра. Емир разбира, че Халил е избягал от лудницата. Гюлсюм казва на Емир, че Фериа много го обича въпреки всичко.
Юнал предлага на Санем да изключат Емир от съдружието в хотела.
Емир вижда Фериа. Казва й че е научил всичко. Фериа не иска да говори с него. В един миг вижда Халил през оградата на университета. Емир се обръща й също го вижда. Веднага се втурва след него, но го изгубва в тълпата. Фериа е притеснена.
Мехмет и Ръза се прибират. Халил ги наблюдава пред блока. Сехер роптае, че няма да могат да празнуват нова година, заради Халил.
Джансу си мечтае Халил да убие Фериа.
Юнал гони Емир от Хилс, защото вече не е съдружник там.
Халил отново наблюдава блока.
Информация за епизод еп.42
Ханде проследява Корай и ги вижда с Гюлсюм. Корай я забелязва. Ханде се запознава с Гюлсюм и я унижава. Корай застава в защита на селското момиче. Но Гюлсюм си тръгва. Ханде продължава да се заяжда с Корай. Той й казва, че вече е излишна.
Санем и Левент се целуват и си лягат заедно. Айсун отива у Емир. Сехер я среща на стълбите и казва, че Емир е купил апаратамента за да не изгонят портиерското семейство.
Санем е очарована от срещата си с Левент и му предлага да продължат връзката си. Левент й казва че за тях връзката им е била само секс. Джансу се прибира и вижда Левент у дома си. Той се извинява и си тръгва. Джансу се усъмнява, но Санем й казва да не й държи сметка.
Корай праща SMS на Гюлсюм, в който се извинява за поведението на Ханде.
Халил продължава да наблюдава дома на Фериа. Джансу го вижда в парка и се стъписва. Семейството на Фериа се кани да празнуват Нова година. Мехмет и Сехер излизат. Ханде отива на Корай да подготви партито. Той си тръгва. Партито у Корай тече с пълна сила. Джансу очаква Емир, а Ханде търси Корай. Илкер и Лара също разговарят. Невбахар и Бюлент очакват Левент. Той идва. Бюлент го посреща спокойно Фериа също сервира новогодишната трапеза.
Халил дебне пред входа на блока.
Емир пие сам у тях. Корай идва и носи бутилка шампанско. Портиерите играят някаква игра и гледат телвизия. Юнал чакa Санем за да я заведе в Хилс. Санем се моли Невбахар да отиде заедно с нея в хотела. Тя отказва. Гюлсюм вижда, че Корай е дошъл на гости у Емир. Тя отива и вади бутилка вино за да я изпият заедно с Фериa.

# 293
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче  Hug

Зизуно не се подигравай на пингвина оти ще го насъскам срещу тебе  hahaha hahaha hahaha


Верче, кво ти се смеят за насъскания пингвин, ей го пингвин-нинджа насъскан  Mr. Green Joy
Скрит текст:

Наде  Hug

Пейкова  Hug

# 294
  • Мнения: 18 785
аа Влъх немога вече тук да стоя  Mr. Green поговорихме си с шефа и той ми вика до края ли ще седиш или искаш да си ходиш вече и на мен това ми трябваше  Joy получи се нещо средно между танца на радоста и онази от Романтична комедия с предложението  hahaha hahaha hahaha

# 295
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ко мЪ плашокатИ бееееее.... Joy hahaha Joy
Тоя пингвин мое да е черна нинджа....ама аз съм пембе ниджа...розЪвка... Mr. Green
Нъл знайте,ч е само една розЪва ниджа мой разбий сички черни нинджи... Joy hahaha

Малейййй....Надееее...колко матр'рял за анализи бу гюн... Whistling
ОчаквайтИИИИ...поне 3бр...  Laughing

# 296
  • София
  • Мнения: 30 085
Здравейте,

т.е. БТВ ще го докарат до отвличането и пак пауза  Tired

# 297
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1

# 298
  • Мнения: 21 201
Здравейте,

т.е. БТВ ще го докарат до отвличането и пак пауза  Tired
Доколкото разбрах, ще изкарат сериите докато Емир я спасява и ги настаняват в болницата. Ни в клин, ни в ръкав, поне да ги докарат до сдобряването им, но не. Tired
Габи. Hug
Зизу, ми нали искаш матРиал за аналитичната ти мисъл. Joy

# 299
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Mehabaaa диспасеркиии  wavey  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Еее,голям екшън съм изтървала нощес,но добре,че рано се покрих под юргана,щото аз близки срещи с третия вид на д-р Боцков нищем  #Crazy  Mr. Green

Ама пък и пресата направо така е отразила събитията,че няма смисъл да гледаме хорър филми,то тука на живо се разиграват  Mr. Green 

Наде  Hug за чашката кафе,много ми хареса,много истина има в него   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Звезде успех и аз стискам палци и на ръцете и на краката  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed   Hug  Hug  Hug

Ирка от сабах си започнала да наваксваш,ама Габи верно казва,че като си се стискала досега и сега направо чудеса си сътворила   bouquet  Браво,напълни ми очите с любов и красота   bouquet   Heart Eyes   bouquet  Прическата е супер и аз обичам такива прически  Hug

Ренка радвам се,че от сабах си с назе  Hug  Heart Eyes  Hug Ето ти  и от мен почерпчица
Скрит текст:

Сега давам на всички по една  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug   Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug   Hug  Hug 

И ви пожелавам успешна седмица,изпълнена само с поводи за усмивки  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт