Отговори
# 555
  • Мнения: 6 105

 Joy Верче  Hug кажи му да уважава повече феновете си и да не ги блокирва за щяло и нещяло  Joy аз му бях писала у туитъра че му е хубаво кучето и ме блокнал на др ден  Joy Joy

И аз му писах ама още не ме е блокнал,очаквам включване  Laughing И още едно момиче каза,че му е писала и я е блокирал.Може да не харесва английския език.  Laughing

# 556
  • Мнения: 18 785
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green
еееее недей ми обижда севгилито бре  Crossing Arms така съм му казала - жена заговори ли те обръщай глава и недей приказва с нея  Joy

 Joy Верче  Hug кажи му да уважава повече феновете си и да не ги блокирва за щяло и нещяло  Joy аз му бях писала у туитъра че му е хубаво кучето и ме блокнал на др ден  Joy Joy
тихо са не ми обърквай плановете  Joy Joy Joy накрая ще си останем само двамата и ще си се обичаме..опа 3-мата че и кучето е важна част от него  hahaha

# 557
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green
еееее недей ми обижда севгилито бре  Crossing Arms така съм му казала - жена заговори ли те обръщай глава и недей приказва с нея  Joy


 Joy Joy Joy Joy Човек неможе да се вреди всеки пейстнал по един и то свършили  Crossing Arms

# 558
  • Мнения: 18 785
Сис  Hug Hug викаш още неможем да осъзнаем какво точно се случва, като в шок сме, ама послИии РЕВВВВВВ  Joy Joy Joy Joy

Мише  Hug Hug Hug Абе Серка е най-солуемата звездъ у Туркието, ти незнаеш ли?  Shocked Shocked Кой не знае Серка гроздоберка  Joy Joy Joy Joy
 абе убав е Берки ама Чачи ее уникат  Mr. Green

ами не гледам още сме весели всичките ама я ни виж по късно като ни връхлети депресията  Joy Joy Joy

е Сис то неможе всички по Ча да въздишаме  Mr. Green аз си харесвам по големички от мен да са,Чачко ми е малък  Peace Peace

# 559
  • Мнения: 96
а какво ще дават бтв-то от понеделник в 20 на мястото на ОС, знаете ли ?

# 560
  • Мнения: 6

 Joy Верче  Hug кажи му да уважава повече феновете си и да не ги блокирва за щяло и нещяло  Joy аз му бях писала у туитъра че му е хубаво кучето и ме блокнал на др ден  Joy Joy

И аз му писах ама още не ме е блокнал,очаквам включване  Laughing И още едно момиче каза,че му е писала и я е блокирал.Може да не харесва английския език.  Laughing


Тогава трябваше да го напсувам на турски да му стане хубавооо  Joy Joy поне да знам за кво съм блокирана  Joy

# 561
  • Мнения: 0
Съншайн тенкю Mr. Green

Джес Joy Joy Joy Joy

# 562
  • София
  • Мнения: 379
Сис  Hug Hug викаш още неможем да осъзнаем какво точно се случва, като в шок сме, ама послИии РЕВВВВВВ  Joy Joy Joy Joy

Мише  Hug Hug Hug Абе Серка е най-солуемата звездъ у Туркието, ти незнаеш ли?  Shocked Shocked Кой не знае Серка гроздоберка  Joy Joy Joy Joy
 абе убав е Берки ама Чачи ее уникат  Mr. Green

ами не гледам още сме весели всичките ама я ни виж по късно като ни връхлети депресията  Joy Joy Joy

е Сис то неможе всички по Ча да въздишаме  Mr. Green аз си харесвам по големички от мен да са,Чачко ми е малък  Peace Peace

Като настане затишие у диспансеря ша знайм за кво е  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Еее на мене ми е тамън  Mr. Green  Mr. Green Heart Eyes

# 563
  • Мнения: 6 529
Другата седмица ще го дават ли?

# 564
  • Мнения: 6 105
Айде не се ядосвай,няма смисъл  Hug Джес,
Скрит текст:
откъде ти е подписа?  newsm78

# 565
  • Мнения: 0
а какво ще дават бтв-то от понеделник в 20 на мястото на ОС, знаете ли ?
Африка-реалити шоу Mr. Green

# 566
  • София
  • Мнения: 379
а какво ще дават бтв-то от понеделник в 20 на мястото на ОС, знаете ли ?

Неква Африка незнам  Joy Joy Joy Joy Joy


Джес поне ся да не те беше яд,че не те е разбрал викаш  Joy Joy Joy Joy

Ренку за тебе винаги  Mr. Green Hug Hug

# 567
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Поне дано ни намали малко депресията  Whistling
Скрит текст:

Джеси  Разби ме  rotfImao rotfImbo Тъй тъй

# 568
  • Мнения: 11 820
Айдеее за Релаксчооо  Mr. Green

Скрит текст:

Гале Неможем се вредим тука пуууууу ooooh! Grinning
Оха мъжо мммм  Heart Eyes Капризче,нали знаеш,че те бичам  Hug

# 569
  • София
  • Мнения: 379
Кой каза парти  Whistling Mr. Green  Joy Joy Само нямах време да мина да накупя шампанско  Mr. Green я някой да метне  Mr. Green че е празник  Mr. Green Joy Joy

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт