Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 64 984
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 455
Добро утро, момичета! Hug

адис, радвам се, че писа, всеки ден си мислех, че те няма, а пишеше редовно. Ох, не се упреквай, че не си обърнала достатъчно внимание, просто се е случило. Лошото е, че Ивайла трудно понася процедурите и това прави трудно изпълнението им за теб. Ще мине, аз не съм имала такива проблеми с моето момиче, даже от вас тук разбрах, че може да има такива.
А за свикването с интригите  - аз също не мога да свикна и няма да мога. Разбирам как се чувстваш!
Силни прегръдки! Hug

амнезия, стискам палци за едно бързо и леко раждане! Знаеш, че всички те мислим! Heart Eyes

Тази нощ в 2,08 ч. Сами се пробуди, закашля се, и почна да вика - няма, няма, няма и да плаче...Не искаше да се успокои, взех го и така до 3,30...после реших да се боядисам и откарах до 5, легнах за 45 мин. и днес съм като утрепана. Tired

Ети, браво на Яна!

Елч ти си направо страхотна! Радвам се, че това което правиш те кара да се чувстваш добре. За мен си много готина  и с килограмите в +, но силната ти воля е за огромна похвала.

Хубав ден от мен, който не е на работа да бяга навън на слънце, времето е приказно!!! Hug

# 256
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug

Адис бързо да минава,не се обвинявай не си ти виновна  Hug
Ети браво на децата  Hug
Елч  Hug

И Нелката и Таня са болни,от днес Таня е пак на училище,а малката ще я оставя до края на седмицата

И да се похваля,вчера най накрая ми монтираха кухнята,много съм щастлива  newsm44,остана да купим-хладилник,фурна,пералня и миялна и сме готови  Mr. Green Та събирам мнения за фурна за вграждане
не мога да не сложа снимка  Grinning в много неугледен вид е  Embarassed
Скрит текст:

# 257
  • София
  • Мнения: 415
Хайде и аз да се отчета, че само чета, а не пиша... Blush

Ние сме добре, Вики малко кашля, ама горе-долу се крепи. Вече влиза сам в ДГ, което си е жив напредък. Много съм доволна от ДГ, докато в яслата не правиха почти нищо, тук имат ежедневни занимания, рисуват, апликират, имат музикални часове. Едната г-жа е доста строга, но й влязохме под кожата и сега всичко е ок! Mr. Green Казва, че Вики е доооста палав, но бил толкова чаровен, че компенсирал всичко! Heart Eyes
Записах го на футбол и на народни танци, да има къде да изразходва енергията. Grinning Та не знаех, че вече са започнали народните, докато снощи не ми се поклони и не извика "Иииии-хаааааа"! Mr. Green
Утре ще имат куклен театър, с две думи купон! Heart Eyes

Иначе продължава да не ме слуша. Онзи ден ми изкара акъла. Без да се замисля, се отскубна от ръката ми и взе, че пресече улицата. Точно в този момент имаше кола на около 2 м.! Добре, че това беше квартална улица и човека караше много бавно, та спря! Confused Такова перде ми падна пред очита, та като го докопах... После се разплаках от уплахата, голям ужас изживях. Дано Господ ни пази децата! Praynig

Ети, браво на Яна! Да продължава само така със спортните успехи! Hug
Нацелувай снахичката от мен и Вико! Heart Eyes

Адис, не се обвинявай, ама въобще! Naughty Просто е имало да става, всичко ще се оправи! Hug
А относно клюкосването в женски колектив, абсолютно те разбирам как се чувстваш. И ние сме 100 квачки на едно място и е ужас просто. А като се сложи и факта, че работя в държавната администрация, картинката става още по-живописна! Crazy
 
Тути, честита ти кухня! Много е хубава, със здраве да си я ползваш! Hug

Амнезия, пиши честичко, че те мислиме! Леко раждане ти желая! Hug

# 258
  • Мнения: 1 687
адис, много ти благодаря за инфото. аз това за почистването не го знаех. само след баня бърша дара с хавлийката, но не я разтварям. не знам дали при всички е така, но при дара трябва мноооого да се разтвори, за да се стигне до онова местенце.
няма за какво да се обвиняваш. според мен просто някои дечица са по-податливи от малки към такива неща. а и това в детската си е направо сигурна предпоставка за инфекции. дано скоро свикне дребната с процедурите!
не ги мисли и колегите. аз като човек, който работи в крайно интригантска среда, каквато е академичната, така съм решила за себе си. докато ми позволява ситуацията, т.е. докато не ме нападат лично, си правя оглушки и просто не влизам във филма. набъркаш ли се става страшно.

емили, мила, точно такава подкрепа като твоята и на останалите мацки, ми дава сили да продължавам. иначе досега 85 пъти да съм се отказала Laughing така ми се хапва тортичкааа! Laughing Laughing Laughing
истината е, че миналата седмица доста се отчаях заради този проблем, който ще се окаже, че имам с щитовидната жлеза. сега само си представям как ми дават да пия някакво лекарство, от което пак ставам 100 кила и целият ми труд е бил напразно Sad но докато не отида на лекар нищо не е загубено и продължавам с диетата!

ееее, тути, кухнята изглежда адски удобна за готвене! освен, че е и красива де. но дори сега, без техниката се вижда колко е функционална. браво! със здраве да си я ползваш и да твориш красотите си!

какче, ужас! дано не се повтаря! на мен това ми е големият кошмар. ние живеем на голям булевард и общо взето където и да излизаме все по тротоара му вървим. затова и дара е научена да върви като войник - винаги за ръка. понякога се чудя дали не е вредно за нея, но не мога да я оставя сама, просто умирам от ужас!

# 259
  • Мнения: 455
Ееее, Тути, прекрасна ти е кухнята! Hug Пожелавам ти да сътвориш в нея още много от твоите кулинарни вълшебства!
Децата да се оправят бързо!  Praynig

Какче, браво на Вики за градината! А случката която си преживяла е просто кошмарна.
И Сами се опитва понякога да се отскубва така и винаги като го водя така силно му стискам ръката....

# 260
  • Мнения: 496
Привет, мами!

Адис, наистина не се обвинявай за случилото се, някои неща не зависят от нас, важното е, че сте взели мерки срещу проблема. Вярвам, че бързо ще се оправи.  Hug А за работната обстановка те разбирам много добре, при нас беше същото, направо не е истина какъв змиярник и то да подчертая не са само жените такива. Сега съм отвикнала много, чак на моменти се чудя как ще се настроя пак някой ден да не обръщам внимание на злобата...  Tired Супер гадно е да се работи в такива условия...

Емили, съчувствам ти, дано Сами е добре и тази нощ да спите спокойно!  Hug

Ети, и аз да питам какъв е турнира? Иначе, поздравления за малката шампионка!   bouquet

Какче, това с отскубването и излизането на улицата ми е голям страх, направо не ми се мисли какво си изживяла!  ooooh! Дано не ви се случва никога повече! Аз от майка съм научила една техника за хващане на малка ръчичка, така че да не може или поне да е трудно да се отскубне. Кутрето го прехвърлям от другата страна на китката на детето, като контра. Върши работа. Майка навремето измислила този трик, заради братовчедка ми, която била голяма разбойничка като малка и нон стоп й изправяла косите.  Tired

Елч, много ти се кефя на упорството! Сигурна съм, че и ти се чувстваш прекрасно, което е най, ама най-важното от всичко!  Hug

Тути, честита кухня! Пожелавам ти много кулинарни върхове в нея, както досега!   chef

Аз си чакам детето да се върне от морето, че много ми домъчня за нея вече. Хем ми е широко около врата с едно дете само, хем си ми липсва диваненцето.  Heart Eyes Иначе Миташки още не е изкарал горните резци и сме зациклили на едно нощно реване и мятане до безкрай, но когато - тогава. Нямам много избор. Здрави да са, другото не е важно.

Амнезия, къде си, моме? Нещо почвам да съмнявам...  Wink  fingerscrossed

# 261
  • Мнения: 1 687
амнезия е на тонове днес, няма да ражда днес. утре чакаме бебето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

буби, и аз винаги държа дара така, не че тя някога се е отскубвала де, ама страх лозе пази Laughing
както и не бързам да я отучвам от това, че предпочита да се хваща с цяла ръчичка за показалеца ми. така с останалите пръсти обхващам нейната ръка и държа здраво.
сега голямо гушкане ще падне със зоринката. аз като знам дара след 2 дни при баба си как ме гушка и милва, представям си след повече!
между другото дара тези дни се е сетила за зори и като се опитвам нещо да я прилъжа да хапне и й кажа "хайде отваряй голямата уста!" и тя все ми обяснява, че щяла да го изяде като зори. явно съм я давала като добър пример и дара още помни Laughing

# 262
  • Мнения: 496
Елч, щом Дара се е присетила, явно е време за нова среща. Да затвърдим добрите хранителни навици.  Wink Laughing

# 263
  • София
  • Мнения: 1 817
Благодаря момичета! Елч, Буби, използвах "сингъл" в смисъл, че всеки играе за себе си, а не както досега - отборно.

Амнезия, не се обвиннявай. Важното е, че всичко ще се оправи. Hug Hug

Какче, голям ужас си изживяла, но всичко е наред. Дано не се повтаря никога пак! И да пазиш зетя Wink. Пък Ива ще го учи на латино, а той нея на народни танци...

Елч, не се отчайвай! Всичко ще е наред. А за твое успокоение да ти кажа, че преди години като ми дадоха да пия едно лекарство, което повишава апетита, това ме амбицира да съм двойно по-стриктна в диетата.

Тути, кухнята е разкошна! И както ти писах във фейс - със здраве и удоволствие да я ползваш!

Емили, честита среднощна прическа Grinning Grinning

# 264
  • Мнения: 205
Какче, душицо направо го преживях с теб. Мартин ми прави същия номер.
Вие удряли ли сте шамар на децата си? Вчера извъртях на мойто един и днес се чувствам ужасно цял ден. Мартин е влязъл във фаза и ни побърква, лелките в градината постоянно се оплакват от него и не знам, ще ходя на детски психолог, но не за него, а за себе си.

Елч, не се шашкай за щитовидната. Аз свалих 8 кг със ТСХ-100/ нормата е до 4.5/

още исках да пиша но няма време

# 265
  • Мнения: 486
Тук съм Simple Smile Няма да е днес. Бях на тонове и са добре. Имаше и някоя и друга контракция, но трябва да са къде къде по-силни.

Тути,  много ти е хубава кухнята. Още от сега си представям какви вкусотии ще правиш там. Ние нашата още не сме я поръчали, но поне я измислихме, че голям зор ми беше. Не че има много голям избор на 7кв.м. как да се направят шкафовете, ама колкото повече я мислих, толкова повече се обърквах. Надявам се следващата седмица вече да я поръчаме.

Какче много гадно наистина. Радвам се, че всичко е наред. Аз също държа Калоян винаги за ръка. Това с кутрето ММ ми го беше казал и ми разказваше как като малък мразел да го държат така и му било неудобно. Сега се опитвал да държи Калоян така, ама Калоян само му го махал. Иначе съм забелязала Калоян, че се съобразява с това кога има коли и стои мирен. Дори понякога като има паркирали коли, пак не иска да пресича  Mr. Green , че имало коли на улицата.

Адис важното е, че сте хванали проблема. Аз много се притеснявам от такива проблеми с момичетата. Миналата година си говорих с една майка, която каза, че детенцето и било с цистит (на възрастта на Калоян). Дано бързо да се оправите.

За шамарите - да, удряла съм. 99% по дупето. Това се е случвало в моменти, когато тотално Калоян се е държал безобразно - тръшкане, рев без причина, лиготия. Всичко на куп. Не съм се чувствала виновна за това, защото просто се е държал безобразно и не мога да приема моите деца да се държат по такъв начин. Не смятам, че това е най-правилният начин за възпитание или че трябва да се използва, но понякога се случва.  ММ също го е пляскал по дупето, въпреки че никога не съм си мислела, че би си наплякал детето.

# 266
  • Мнения: 183
Привет.

Еми и Нати наскоро имаше такова изпълнение една нощ , но толкова - дано и при вас е еднократно.

Тути бързо да оздравяват сладурите. Кухнята е страхотна - със здраве да си я ползвате и само вкусотийки  да си приготвяте.
 
Какче браво на танцьора. Mr. Green, а случката да не ви се повтаря. И аз го държа здраво доколкото ми позволява, но каката на няколко пъти е близо до тротоара с колелото , вижда че идва кола и пресича пред нея до другия тротоар  Crazy

Елч не се отказвай - с теб сме.

Ние сутрин влизаме с рев а след обяд излизаме доволни - играл си е с дечицата , чао казва на всички  Laughing

Това е за сега от нас -хубава вечер.

# 267
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен Hug

Адис - радвам се,че писа Hug Ние нали също имаме проблем отдолу, не се обвинявай, и аз в първия момент в който рабрах че малката се е слепнала изпитах жестока вина,още повече че доктора ме попита - "Ама вие не сте ли забелязала досега" с някакъв категоричен упрек,та се почуствах най-смотаната майка Sad Ще се оправи проблема Peace Лошото, е че Ивайла не ти съдейства за това,но постепенно всичко ще мине. И при нас нещата вървяха към операция,но засега закрепихме Peace Praynig Как е второкласника Wink Hug

Еми - дано Сами да спи спокойно тази вечер,милите душички какво ли им минава през главата Confused Ползвате ли гърненцето? Ние вече - не. Сега на мода е едно от старите ни гърнета ooooh! И честита среднощна прическа Simple Smile Heart Eyes

Какче - ужас ooooh! Ей от такива изпълнения много ме е страх. Признавам си,че и аз понякога я стискам повече отколкото трябва за ръката,ама.....просто са непредсказуеми. Иначе - браво за детската! Важно си е да влезеш под кожата на г-жите Wink

Тути
Супер е кухнята Peace Бързо оздравяване на малките Praynig

Фея - и ние сме така с яслата - сутрин поревава, после пък не иска да си тръгва Crazy

Амнезия - леко раждане ти пожелавам Hug

Чао момичета и хубава вечер!

# 268
  • Мнения: 1 687
буби, то няма защо да си търсим поводи за виждане! ние сме винаги готови! Laughing

ети, како рала, поуспокоихте ме!
ети, аз помня, че ти много отслабна навремето. колко свали?
како рала, аз не мога да се меря с твоята упоритост! ти си нинджа за мен! (това е казано с възхита) Grinning

амнезия, стегна ли багажа? Party

и аз дара съм я тупвала по дупето в крайни ситуации, но се е случвало само 2-3 пъти и съм твърдо решена повече да не става, защото преди няколко дни тя ми се ядоса и ме удари. смятам, че това е просто копиране на поведение, а последното което искам е да стане агресивна. проведохме дълъг и напоителен разговор. дано е хванал декиш!

мацки, стиснете палчета да успея да мина днес на контролен преглед и всичко да е наред!

# 269
  • Мнения: 180
Вчера бях на родителска среща и да питам. Искам да купя по-голямо количество книжки, флумастери,   моливи- има ли някой идея за някаква книжна борса или книжарница, която би ми направила отстъпка. Иначе родителската среща беше предимно на тема пари, сега ще събираме за шкафчета, аз съм ок. Обаче нямат никакви играчки и книжки и мен това много ме изнервя и въобще няма да ги чакам да събират пари.




Аз съм поръчвала от ТУК

Общи условия

Активация на акаунт