Peaky Blinders- кралете на Бирмингам

  • 52 143
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 992
Аз този сезон гледах накуп четири епизода и го намирам по-слаб от предишните. Има невероятни единични сцени, но като цяло не оправдава очакванията ми.
Никакви забележки нямам към Килиън, Пол Андерсън, малкото Шелби(Джон?), саундтрака, визията. Линията с руснаците нещо не ми допада, да не кажа дразни, Том в ролята на Алфи попреиграва, въпреки че е доста колоритен.

Първата сцена от пети епизод с Лазарус на Бауи беше вълшебна, а на тези двамата първо се смях, а после гледах в захлас:
Скрит текст:




# 271
  • Мнения: 2 254
Том ако не мрънка толкова, ше е чудесен. Ей начи, иде ми да му откърша един като говори така.
По 6 епизода на сезон са нали? Мноо шибано свърши.

# 272
  • Мнения: 1 992
Има слабост към акцентите той, но тук е прекалил. И мънка, и дъвче, ужас е. И ококореният немигащ поглед в добавка, направо си проси шамара зад врата.

По шест са, да.

# 273
  • Мнения: 2 254
Ма то неговото мрънкане чак до неразбиране на ко говори, баси. Да се снима там и да показва снимки да пускаме по некоя лига и толкоз. Simple Smile)))

Значи ше чакаме сл сезон, да видим какви ше ги мъдри Томи. Мноо гаден край. Самотник.

# 274
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 Тине, не е свършил, пети епизод беше тази седмица. Аз още не съм намерила време да  го изгледам целия.

# 275
  • Мнения: 2 254
В нетфликс има и шести епизод. Гледах го снощи.

# 276
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
В нетфликс има и шести епизод. Гледах го снощи.

не ни спойлирай  Joy

# 277
  • Мнения: 2 254
Ако не слушате, почвам Simple Smile)))))))

# 278
  • Мнения: 3 161
Размазващ епизод!

# 279
  • Мнения: 1 992
Ей тази сцена трябва да я гледам пак със субтитри, че на Том му разбрах едва половината от приказките.

Скрит текст:






# 280
  • Мнения: 3 161
Скрит текст:
С какво го убиха Отеца? С огърлицата ли? Или с ножче?

# 281
  • Мнения: 4 871
Много странно свърши,  направо неразбираемо (за мен) Confused Rolling Eyes

# 282
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За тези, които се чудят какво стана на финала и накъде ще се развият нещата в следващия сезон- лека подсказка от брилянтния Килиън
http://www.ibtimes.com/peaky-blinders-season-4-teased-tommy-shel … phy-video-2380825

# 283
  • Мнения: 258
Присъединявам се и аз към темичката. Доста късно, но вината си е моя, че чак сега открих това бижу.  Blush От няколко дни го гледам и тотално ме погълна. Фантастичен! Цитатът по-долу напълно представя мнението ми за сериала. По дяволите, тия британци, като решат да правят нещо стилно, няма кой да им се опре!

Добри актьори, добра интрига, добра музика, какво повече да иска човек от сериал. А, и акцента им, обожавам акцента им, как си изпяват изреченията и начина, по който произнасят някои думи.

# 284
  • Мнения: 3 161
Добри актьори са. Акцента си е даденост. Артър разбива.

Общи условия

Активация на акаунт