Отговори
# 675
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Да си кажа и тук, да не би да остана неотразена. Laughing

Чудо Фемир няма, има Емир. В този ред намисли, тъй като такова чудо в реала няма, всичко си остава в рамките на фантазията. Peace

Аз пък те отразявам на моменто,и казвам едни виждат така,други виждат иначе,не сме клонинги,иначе нямаше да е интересно ако виждахме всички едно и също  Peace
Никой не може да каже имало ли е или аджеба не е имало,оти няма и за двете твърдения доказателства,въпрос на гледна точка е ,от твоя да така изглежда,от моя не е така  newsm03

# 676
  • София
  • Мнения: 1 426
Да си кажа и тук, да не би да остана неотразена. Laughing

Чудо Фемир няма, има Емир. В този ред намисли, тъй като такова чудо в реала няма, всичко си остава в рамките на фантазията. Peace

Joy Joy JoyИма ,Зизунче,поне за половината диспансер Mr. Green
А добър ден и от мен Hug
Нещо май изстинах,направо от сутринта се очайчих ooooh!
Довечера в осем по Канал Д ли беше ASK?

# 677
  • Мнения: 21 201
Да си кажа и тук, да не би да остана неотразена. Laughing

Скрит текст:
Чудо Фемир няма, има Емир. В този ред намисли, тъй като такова чудо в реала няма, всичко си остава в рамките на фантазията. Peace[/b]
Аз пък те отразявам на моменто,и казвам едни виждат така,други виждат иначе,не сме клонинги,иначе нямаше да е интересно ако виждахме всички едно и също  Peace
Никой не може да каже имало ли е или аджеба не е имало,оти няма и за двете твърдения доказателства,въпрос на гледна точка е ,от твоя да така изглежда,от моя не е така  newsm03
+1
Само аз си знам как осъмвах след всяка Петъчна вечер с всички момичета след като приключеше поредната серия с ФЕмир.
Трепетите и вълненията ни бяха истински когато гледахме онлайн сериала.
Линче, да, от 20 часа по канал Д всяка Сряда.

# 678
  • Мнения: 0
Да си кажа и тук, да не би да остана неотразена. Laughing

Чудо Фемир няма, има Емир. В този ред намисли, тъй като такова чудо в реала няма, всичко си остава в рамките на фантазията. Peace

Joy Joy JoyИма ,Зизунче,поне за половината диспансер Mr. Green
А добър ден и от мен Hug
Нещо май изстинах,направо от сутринта се очайчих ooooh!
Довечера в осем по Канал Д ли беше ASK?
Hug newsm47 smile3521 дА се оправяш бързо Hug мда в толкоз е Peace

Наде в темата на Чучулигата сложих рейтинга Peace

# 679
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама вие си противоречите... Joy Joy Joy Joy
Хем сумА ти ФЕмирки казват,че Фериха е била студаната във връзката Фемир, хем вярвате.
Е, когато само единият се отдава на 100% как да наречем това Фемир или Емир? newsm78

От друга страна, толкова идеален образ за мъж в реала няма, всеки си има трЕски за деляне някакви, та за реала отпада и Емир...това пък от своя страна кореспондира с факта, че всичко е в рамките на фантазията.

Аз изобщо не твърдя, че СА или НЕ СА имали връзка в реала...не знам, не съм им светила и не мога да кажа, но съм склонна да мисля, че ако е имало или има ХазаТай, то тази връзка не е и няма да бъде ФЕмир. Whistling Whistling

# 680
  • Мнения: 21 201
Рени, видях, че си сложила рейтинга там.
Честно казано предполагах, че, ще е по-висок, но той и на ПО рейтинга на първа серия беше горе-долу такъв а се вдигна след това.
Да видим Хазалчи как, ще се представи довечера.
Честно казано хич не долюбвам тези рейтинги, но.... Rolling Eyes дано поне са им достатъчни, че да не ги отстранят от екрана.
Лично аз не си противореча.
Сто пъти още мога да напиша, че Фери беше по-студената, но и сто пъти съм писала, че играта на единия компенсираше същата на другия в дадения момент и се получаваше тази перфектна завършеност наречена ФЕмир, поне за мен.
Образа на Емир за мен беше далеч от съвършения образ на мъж, но има добри мъже-уважителни и любящи съпрузи и бащи.

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 11:17 от Neidjal

# 681
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз пиша нещо за последно и спирам по темата. Както каза Влъха (мерси,ч е ме отрази Hug), аз виждам нещата различно от вас. Не знам сигурно съм поврЕдена нещо, но е факт.
Никога не видях Фериха да гледа Емир така, както той нея. И аз съм си лягала и си лягам с трепети, ама те не са от Фемир, а от Емир.
Дай боже всекиму да има до себе си такъв идеален мъж.
Ако и Фериха беше така отдадена както Емир, аз щях да съм от хората размахващи помпоните.

# 682
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Ох,караш ме да философствам ,а това не ми се прави в момента,първо във всяка връзка или в 90% от връзките ,единия се раздава винаги повече,а също така и обича повече,статистика и факт е това,после това ,че не не можеш да си покажеш чувствата както ги виждат и разбират голяма част от хората,не значи че не обичаш,или си обичал,наричаме го ФЕмир,защото той не е сам в тая връзка за да кажем Емир,съществуват двама човека,и като такива ги слагаме в мн.ч. Че той и Емир си имаше,аз никога не съм твърдяла,че е идеален,спрямо търпението ,което проявяваше и разбирането към нея и фемилито и да няма такива светци в живота  PeaceТъй като и аз не съм им светила,мога само да предполагам  Peace

# 683
  • Мнения: 0
Дайте някое анализче Heart Eyes че много ми затормозявате главата с това четиво Laughing

# 684
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бай дъ уей...едва ли има някой който да е гледал толкова този сериал като мене...вече сама си сложих диагноза. Даже продължавам да го гледам. Мога да кажа, че вече го знам на изуст. Crazy Crazy Crazy
И то тва не е туку така...има причина...и аз споделих коя е тя.

А, сега може да ми се смеете. Joy

# 685
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дайте някое анализче Heart Eyes че много ми затормозявате главата с това четиво Laughing
Немаш грижи...ама дай сценка.  Whistling
Можеш да си поръчваш анализи колкото искаш...мога цял ден това да правя...да не се налага да ми мятате пояси. Joy hahaha

# 686
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Скрит текст:
И за да не сме прекалено сериозни  Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 0
Дайте някое анализче Heart Eyes че много ми затормозявате главата с това четиво Laughing
Немаш грижи...ама дай сценка.  Whistling
Можеш да си поръчваш анализи колкото искаш...мога цял ден това да правя...да не се налага да ми мятате пояси. Joy hahaha
Сахер и Фери когато оназ излъга че изгубила бебето кат са метна по стълбището Rolling Eyes

Ирка Joy Joy Joy и как ша стане това Mr. Green

# 688
  • София
  • Мнения: 1 426
Ох,караш ме да философствам ,а това не ми се прави в момента,първо във всяка връзка или в 90% от връзките ,единия се раздава винаги повече,а също така и обича повече,статистика и факт е това,после това ,че не не можеш да си покажеш чувствата както ги виждат и разбират голяма част от хората,не значи че не обичаш,или си обичал,наричаме го ФЕмир,защото той не е сам в тая връзка за да кажем Емир,съществуват двама човека,и като такива ги слагаме в мн.ч. Че той и Емир си имаше,аз никога не съм твърдяла,че е идеален,спрямо търпението ,което проявяваше и разбирането към нея и фемилито и да няма такива светци в живота  PeaceТъй като и аз не съм им светила,мога само да предполагам  Peace
smile3521съгласна Hug
Наде,Рени,благодаря Hug
Изчезвам до по-късно Hug Hug Hug

# 689
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Аааа Зизунче и аз тЪ отразявам веднага.За мен Емир не беше идеален мъж.Вярно той сякаш беше по влюбеният от двамата ама и той много глупости правеше като Ферка
Ади и  ази чакам анализите с нетърпение

Общи условия

Активация на акаунт