Любители на Котки Тема 78

  • 46 673
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 141
Днес една котка така ме разсмя, че не мога да не споделя с вас.  Laughing  Връщам се от магазина. Отнякъде за мен се лепва една чисто черна пантерка, която започва да ми се търка в краката и да ми говори. Извадих наденицата, която бях купила, разкъсах със зъби вакуумната опаковка и отчупих едно доста голямо парче. Дадох го и продължих по пътя си. Обаче котката реши, че не бива да изпуска нито голямото парче ядене, нито източника, даващ наденица. Ръфна парчето и тръгна да върви успоредно с мен като мяукаше стискайки наденицата в уста.  hahaha  Трябваше заплашително да тропна с крак, за да се откаже.  Laughing

Иначе положението с моята клавиатура е плачевно. Половината бутони не хващат. Трябва да чукам по 10 пъти някои букви, за да хванат. Още ме е яд, че реших да пъдя Мъро и той се вкопчи. Друг път като се случи да легне най-много да затвори/отвори някой прозорец, да изпрати някое скайп съобщение или да смени някоя настройка.  Laughing  Чак такива поражения като последните не е причинявал.  Явно ще трябва да подменям клавиатурата (дано да продават за моя модел лаптоп). Но дали не е по-добре да подменя котката с такава, която не върши бели?   newsm78  Mr. Green 

Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 11:22 от Тaня67

# 46
# 47
  • Мнения: 1 064
Но дали не е по-добре да подменя котката с такава, която не върши бели?   newsm78  Mr. Green 

Някоя, която се катери по пердетата и отваря истински прозорци?  Mr. Green Grinning Grinning
Впрочем, възхищавам се на ведрото спокойствие, с което Катюшка подменя скъсаните пердета  Laughing

# 48
  • Мнения: 685
И аз да ви разкажа онзи ден какво се случи.
3 часа сутринта се събуждам от гласа на мъжа ми. Чувам, че се кара на Далия и отивам да видя какво се случва. Около 15мин по-рано калпазанката отива да доставя подаръци. Малко след нея мъжо също се запътва към тоалетната и какво вижда. След като Далия си е свършила работа е усетила, че не се изчистила достатъчно, седнала на плочките в коридора (и това как го е направила) и се "лъзнала" от единия до другия край оставяйки права, кафява черта. Но това не е било достатъчно, не. Направила обратен и на 15см встрани прекосила отново целия коридор с още една чета. Обаче, и това не е всичко. След като приключила с акробатичните упражнения решила да си легне не на плочките, не на паркета, не в къщичката си, а на килима (шаги) с половин парче подарък.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2013, 20:59 от hot tea

# 49
  • Мнения: 1 064
Хм  Thinking  Не ми прилича на шега, нещо е попречило акото да се отдели и да падне в тоалетната. Животното се е мъчило да се освободи от него май.

# 50
  • Мнения: 685
Преди и след това не е имало такъв проблем. То се е било закачило на козинката.

# 51
  • Мнения: 1 064
Душичка малка, каквито са чистофайници, измъчила се е  Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 685
Тя иначе мяука, ако има нещо, но този път е решила сама да реши проблема.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2013, 22:27 от hot tea

# 53
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Момичеата, пак имам въпрос. Нашият мъник не иска да пие вода, това нормално ли е? Сменям я всеки ден, но само я души и не иска да пие. Споделих с вет.,когато ходихме, но той каза, че не изглежда обезводнена и нямало нищо притеснително.  newsm78 Иначе мъника за сега спи много, яде много и е гальовен.  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 78
Като се заговори за смешки ...
Вижте тази снимка ... ''маркова'' сиамка нали?  Flutter


Коментар относно ''марковоста ''
Скрит текст:
ТОВА НЕ Е СИАМКА, А ГЕННО МОДИФИЦИРАНА ТАКАВА!


 hahaha

# 55
  • Мнения: 78
Момичеата, пак имам въпрос. Нашият мъник не иска да пие вода, това нормално ли е? Сменям я всеки ден, но само я души и не иска да пие. Споделих с вет.,когато ходихме, но той каза, че не изглежда обезводнена и нямало нищо притеснително.  newsm78 Иначе мъника за сега спи много, яде много и е гальовен.  Heart Eyes

Спокойно, ти като сменяш често няма как да забележиш колко  е изпил .. Hug

# 56
  • Мнения: 1 027
привет, Торнадо- ако яде суха храна и не пие вода е проблем. възможно е и да не виждаш дребчето, когато пие Simple Smile
плащам данък за новата тема- моите прекрасни принцеси Моли и Кари

# 57
  • Мнения: 945
Здравейте wavey
Да се запиша в новата тема с няколко снимки на Смоуки, има си нова играчка Grinning





# 58
  • Мнения: 701
Торнадо, моят по едно време също отказваше да пие вода от купичката и все искаше от чешмата. Купичката беше много хубава но зелена и пласмасова. Смених купичката с нещо което прилича на тенджарка /като цвят и материал/и сега си пие с удоволствие. От както я смених не е искал да му пускам чешмата. Възможно е някои неща да ги дразнят животинчетата без ние да си даваме сметка

# 59
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
...разкъсах със зъби вакуумната опаковка...

 Grinning За да ми е по-лесно да отварям такива опаковки си купих сгъваема ножичка от битака - левче струва. Винаги е в чантата ми и като купя кренвирши за дворните ми хубавици я пускам в действие.

Общи условия

Активация на акаунт