Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2013, 21:37 ч.

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 70 845
  • 197
  •   1
Отговори
# 195
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Пощата ти е пълна и не може да ти се изпрати съобщение.
Бихте ли писали и на мен , моля ви

# 196
Не знам дали има връзка с темата но мисля че нещо лошо идва от родителите ми. Значи не знам как да го обясня те са такъв тип хора че постоянно са недоволни, оплакват се недоволни са от всички и всичко. Забелязах нещо странно че ако не им угодя на капризите или се скарам с тях ми се случват ужасно странни неща и то без причина. Имам чувството че или са енергиини вампири или тяхната негативна енергия ми влияе на живота.

# 197
[quote author=maj64
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Пощата ти е пълна и не може да ти се изпрати съобщение.
Бихте ли писали и на мен , моля ви
[/quote]

Бихте ли писали и на мен

Общи условия

Активация на акаунт